24 szep 27, 17:17:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2318570 alkalommal)
0 Felhasználó és 101 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #315 Dátum: 14 júl 21, 00:49:05 »

Félre értesz, leszarom, hogy kockulnak, engem az zavar, hogy face to face beszélgetnek emberek, erre az egyik közben basztatja a mobilját. És csak szokásos unalmas beszélgetéseket nyom akár FB_n vagy Viberen, vagy bárhol. Ez olyan, mintha szex közben az egyik fél elkezdene írogatni telefonon. (Hú remélem ilyet nem csinál senki.)
Vagy pl egyszer láttam egy párocskát smárolni, erre a nő felemelte a kezét és közben félszemmel írogatott valamilyen chates programra a mobilján. Minek? Vannak szituációk mikor egyszerűen nem kell, sőt mikor jobb oda figyelni a másikra.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #316 Dátum: 14 júl 21, 01:03:05 »

Mondod te, mondjuk valahol igazad van, de ezeknek az embereknek ez olyan természetes már, mint a dohányosnak ha rágyújt miközben társalog, annyira netfüggők már hogy még a wcre se mennek a telefonjuk nélkül. Mondjuk smárolás (vagy szex) közben azért tényleg nem kéne.  smirksweat
Azt hiszem, ez ide illik:
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 01:05:30 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #317 Dátum: 14 júl 21, 01:27:11 »

Igen, Mini, én is ismerek ilyen embereket. És mondhatom, hogy számomra k*urvaidegesítő. De komolyan. A legtöbb esetben annyira nagyon nem zavar, de amikor éppen én akarnék az adott emberekkel kommunikálni, erre le se szar, mert a telóját nyomkodja, az nagyon irritáló.
Több ilyen csaj ismerősöm van, nem tudom, én főként csajoknál észleltem amúgy.
Van egy osztálytársam, akivel nagyon jóba vagyunk, tavaly első félévbe sülve főve együtt voltunk. Vagyis inkább úgy mondom, h van az osztályon belül több klikk, ő meg pár csaj és pár haverom alkot egyet ezek közül. De mi különösen jóba voltunk, bár csak barátilag, van pasija.
Karácsonyra kapott egy új telefont.
.
.
Attól kezdve all day long azon a szaron lógott, jó, pár hónap múlva azért ez csendült, meg kicsit észbekapott, de azelőtt valami szörnyű volt. Hol játszott, hol a barátjával faceezett, de már kb beszélgetni nem lehetett vele, mert egész nap a kezében volt az a sz*r. Teljesen kikészített minket, az se zavarta hogyha egész nap dumáltunk neki, hogy tegye már le végre. pfúúúúúúú xDD
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 21, 01:29:41 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #318 Dátum: 14 júl 21, 10:01:53 »

Milyen csodálatos, hogy majdnem két hónapig nem volt telefonom és túl életem úristen.  Nevet Amúgy azt nem fogom fel, hogy mit tud valaki órákat nyomkodni azon? Én már két perc után megunom valakivel az fb-s beszélgetést. Kivéve ha tényleg fontos dologról van szó. De nem hiszem, hogy valaki nap, mint nap fontos dolgokról beszél.

Mi meg pont emiatt szakadtunk ki társaságból, komolyan régebben kiültünk ökörködtünk elvoltunk. Aztán egy idő után átment az egész abba, hogy  ülnek, isszák a 0%-os citromos sört és nyomkodják azt a fost, meg a "net celebekről"dumálnak. Mert ez jólóság meg csill meg minden. Ja és az elmaradhatatlan, hogy 5percenként nyomtak egy selfit és posztolták. :DDD

És sosem tudtam megérteni, ha már emberek között van valaki miért nemtud akkor már személyesen beszélni vele, ha fb-n ugyis annyit tud szövegelni neki?

Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #319 Dátum: 14 júl 21, 10:07:01 »

Azt hiszem, ez ide illik:


"Félek attól a naptól, amikor Einstein fényképe alá mindenféle random idézeteket írogatnak majd." - Marcus Aurelius  Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #320 Dátum: 14 júl 21, 11:21:48 »

Félek attól a naptól, amikor mindenki Coelhoi magasságokban fog gondolkodni. A világon lesz egy generációinyi nagy tudású életművész paraszt.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #321 Dátum: 14 júl 21, 11:35:40 »

A parasztozáson alapesetben megsértődtem volna, de mivel Lew írta, aki a haverom és ezért mindig nevetek a viccein, jópofának tartom a kifejezést.  Nevet
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #322 Dátum: 14 júl 21, 11:40:58 »

Nagyon viccesek vagytok  Mosolyog

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CsAr0EHGoc8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CsAr0EHGoc8</a>   Látom nektek ezen is sikerült tovább lépni.. Nevet
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #323 Dátum: 14 júl 21, 12:08:09 »

De egyébként ez így tényleg nem hülyeség ikszdé Ha valami random ember leparasztoz akkor lehet mérges leszek, de ha a haverom akkor nincsen semmi különös. xd

Vagy ti az összes ilyet komolyan gonddoljátok? Mondjuk azt nem hiszem el, hogy Syzy nevet minden szaron xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #324 Dátum: 14 júl 21, 12:16:19 »

A parasztozáson alapesetben megsértődtem volna, de mivel Lew írta, aki a haverom és ezért mindig nevetek a viccein, jópofának tartom a kifejezést.  Nevet

Rád nem vonatkozik. A te idézeteid és életbölcsességed nagyon is helyén valóak. Magvas gondolatokat és emelkedett gondolkodásmódot láttatnak. Csak nem tudnak egyesek a sorok között olvasni.

dehunter:

Ezt a videót Syzy már 2X !!!4!! is belinkelte. Tőle másodjára is vicces volt, de tőled nem :S
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #325 Dátum: 14 júl 21, 12:16:46 »

Syzy folyton Fargo-t meg Rectify-t szív, ezért nevet mindenen...:/
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #326 Dátum: 14 júl 21, 12:54:45 »

Muhahahaaaaaaaa!

Holnaptól végre sört fogok főzni és ezt tudatnom kell a világgal, de nem szeretek ilyen dolgokat kiírni facebookra, tehát erre tartom a fórumot, hogy itt megosszam életem csodás eseményeit.  Pirul

Ma úton hazafelé még pénzt is adtam egy FN árusnak, ugyanis az életfilozófiám, hogy ha jó történik velem valahogy próbálom visszaadni azt a világnak, még ha egyébként több kellemetlen dolog is ér, mint amennyi jó. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #327 Dátum: 14 júl 21, 13:35:25 »

És merre fogsz sört főzni ? Nevet egyébként ez szerintem szép dolog az, hogy adsz valamit a világnak, ha veled is történik valami jó
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #328 Dátum: 14 júl 21, 13:42:28 »

Budapest környékén egy kézműves sörfőzdében, ami annak ellenére, hogy kézműves igazán minőségi.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #329 Dátum: 14 júl 21, 13:57:58 »

Sosem tudtam különbséget tenni két sör között. Mondjuk én nem is szeretem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!