24 jún 17, 09:59:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2156826 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #255 Dátum: 14 júl 19, 23:33:32 »


Egyszer Kyouka célzott Silver démoni alakjára, szóval még reménykedhetsz. Nevet Most egyébként is olyan, mintha Mashima közben változtatná a történéseket, mert tuti, hogy nem ezt akarta kihozni ebből az egészből. Vagy nem tudom, én a végén azt vártam, hogy mikor ölelgetik egymást, Silver dob egy "csak vicceltem!"-et, és hasba szúrja Grayt. Nevet

Meg amúgy is, nem kezdünk egy párbeszédet úgy, hogy "gyenge az ellenfeled, simán levered", kell lennie valami fordulatnak, halálfej eddig nem tűnt gyengének. ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #256 Dátum: 14 júl 19, 23:40:22 »

nyaa torrentsen szokott lenni RAW is, de olyan oldalt, ami konkrétan ilyeneket ad ki nem nagyon ismerek én sem. Ha megnézed az angolra fordított fejezeteket, akkor mindegyikhez van egy kredit oldal is, ott szokott lenni, hogy honnan van a scan, vagy ki volt a Provider. Esetleg ezek segíthetnek. Mondjuk a Raw szerintem nem jó. Általában rosszabb a felbontása a scanneknek és elég zajosak is a képek. Mangastream ezért egy elég jó oldal, a kép minősége mindig kiemelkedő, tiszta és egész nagy a felbontása is.

Az FT mondjuk egy gyerek sztori, szóval nem várok sokat, de elég durván lehúzták csóró Silvert. Majd kiderül mi lesz vele. Bár vannak furcsa dolgok. Egy halott mitől reszket, miért érez fájdalmat és honnan van Ennyi mágikus ereje? Biztos ez is el lesz magyarázva, érdeklődve várom. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #257 Dátum: 14 júl 19, 23:43:24 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=uJbDSPRqX0o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=uJbDSPRqX0o</a>

Nem tudom, hogy a videó a viccesebb, vagy ez a hozzászólás:

"tulp350002 hete
 
Lol dogs. Theres no chance a dog could kill a grown man in one on one. Not even if he's especially trained to kill. I suppose if the "man" is utter coward pussy, otherwise i just don't see it happening."

Kíváncsi lennék, mit csinálna, ha megfogná egy kuvasz. Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #258 Dátum: 14 júl 20, 00:49:06 »

Jaj Istenem, de rosszul vagyok. Lehet, hogy ez az utsó hsz-em és meghalok. Örültem, hogy megismertelek titeket. Sziasztok.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #259 Dátum: 14 júl 20, 00:57:49 »

Ugyan már, dehogy is. Erősebb vagy te ennél.
Nem szabad elaludni részegen (feltéve ha azért vagy rosszul), ennyi.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #260 Dátum: 14 júl 20, 01:21:37 »

Isten nyugosztaljon, Gdat.

wow, heo, az elmúlt 15 percben te voltál az egyetlen bejelentkezett felhasználó. Meg pár rejtett, de ők nem számítanak. Hol vannak ilyenkor a nagy éjszakai baglyok? Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #261 Dátum: 14 júl 20, 01:26:39 »

Lehet, hogy végre mindenkinek lett élete. Nevet

Visszatérve a kutyás dologra, ha nem tud leteríteni, és tudom tartani a kutyával a szemkontaktust, akkor egy kuvasz is elintézhető. Persze ezek azért olyan feltételek, amik nekem kedveznek, mint ahogy az is, hogy nem vak sötétben vagyunk és még egy pár másik dolog. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #262 Dátum: 14 júl 20, 01:39:32 »

Most már jobban vagyok és egyre inkább azt érzem, hogy hányni sem fogok, de nem tudom, hogy értem haza. Csak Isten segített benne. Mindenesetre jó este volt. Ajánlom nektek is Vera társaságát, mert nagyon jó arc. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #263 Dátum: 14 júl 20, 06:56:39 »

Ajánlom nektek is Vera társaságát, mert nagyon jó arc. Nevet

Esküszöm többé nem hagyom, hogy ennyit igyál mert túl nagy hülyeségeket beszélsz. xDDDD De attól függetlenül ez nem volt egy semmi este. Olyan koktélt viszont SOHA többé ne akarjon velem senki itatni mert halott embert varázsolok belőle.  Izé José...

Ma viszont irány a természet lágy ölére a többiekkel. Mondjuk azt remélem, hogy meggyulladni nem fogunk Normafán mert már most meg lehet őrülni. Furcsa pedig általában nem szokott ennyire melegem lenni.
(Jé, annyi hsz-em van mint Vecsés irányítószáma. ._.)
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 06:58:03 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #264 Dátum: 14 júl 20, 09:57:36 »

Most már jobban vagyok és egyre inkább azt érzem, hogy hányni sem fogok, de nem tudom, hogy értem haza. Csak Isten segített benne.

Eddig is bírtam a burád, de most már komolyan össze kell hozni egy közös italozgatást veled, Syzy-vel Coelho-val és Ishida-val Nevet

edit: heo kössz a tippet. Nemtom Mini írta-e mit tervezünk, ha nem majd dobok egy pü-t.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 10:00:14 írta Lew » Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #265 Dátum: 14 júl 20, 10:08:03 »

Lehet, hogy végre mindenkinek lett élete. Nevet
Micsoda álomvilágban élsz. Nevet

Mivel szóban kommunikálunk legtöbbszôr, ezért mondtam neki még este a telefonban. Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #266 Dátum: 14 júl 20, 10:53:05 »


Eddig is bírtam a burád, de most már komolyan össze kell hozni egy közös italozgatást veled, Syzy-vel Coelho-val és Ishida-val Nevet


Az durva lenne, kiakadna tőlünk a SWAG és a YOLO meter. Nevet



szerk.: Én Gabeszt is elhívnám, tuti az asztal alá inna minket. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 11:52:48 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #267 Dátum: 14 júl 20, 12:19:46 »

Na szép mondhatom, a férfi topicban úgy akarnak utolérni minket, hogy nem tartják be a négy szavas szabály és csak képeket raknak be. Nem szép dolog, hogy erre senki sem figyel és nem képes oda böfögni plusz 3 szót a kép mellé.  Hmm...
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #268 Dátum: 14 júl 20, 12:30:41 »

70k-ért két személynek gyönyörű szállás két éjszakára, két svédasztalos reggeli és vacsora, wellness-fürdő, belépő az élménybirtokra és jegy egy szabadtéri lovas musicalra. Mondták, hogy reklámozzunk nyugodtan. Szóval irány Bikalra, aki teheti, megéri.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #269 Dátum: 14 júl 20, 12:37:21 »

70 mátyásért kimehetsz Olaszországba négy napra. Vagy Görögországba egy hétre.

Bár megnéztem pár képet Bikalról, és rájöttem, hogy ez egy nagyon szép és különleges hely. Ohh My God  Szívesen megnézném a Puchner-kastélyt. Nem ott voltatok?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!