24 szep 27, 20:42:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2319302 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1545 Dátum: 14 júl 31, 05:46:23 »

Nos, ez egy nagyon szép meglátás
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1546 Dátum: 14 júl 31, 06:19:25 »

Ha már ennyire megy ez az animés offolás, én meg egy ideje filózok már, hogy elkezdem újra a Fairy Tail animét. Az anno tetszett nekem, viszont azt hallottam, hogy az új részek már eléggé szar színvonalak.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1547 Dátum: 14 júl 31, 06:33:56 »

Bocsánat, csak ennek most tényleg eléggé a hatása alá kerültem. És elnézést amiért nub vagyok és animét nézek nem mangát olvasok.
Viszont ft-t egy ideje nem nézek szóval arról annyit tudok, hogy gman nemrég azt mondta, leszbikus démonok vagy mik vannak benne, szóval lehet nem hülyeség nézni xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1548 Dátum: 14 júl 31, 06:55:59 »

Az nem az animében volt, hanem a mangában. ikszdé Ennyi jó dolog volt az elmúlt 1-2 évben. Az animét meg csak az kezdje el, aki ezt a színvonalat elviseli 2014-ben. ^^
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1549 Dátum: 14 júl 31, 07:02:15 »

Az OP legalább nem változik. A tegnapi fejezet is hozta a megszokott hangulatot. Egy csapat bikinis csaj instant elélvezett egy Elvis-sérós, fürdőgatyás kiborg és egy csecsemőnek öltözött dagadt kókler férfias beszélgetése hallatán. Ez álmaim világa. ikszdé
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1550 Dátum: 14 júl 31, 07:26:29 »

Manga gyerekek! Berserket a mangával kell kezdeni! :'D Hogy tudd miről szól a történet. Ahh... Erre a kezdők animézgetnek... ikszdé
Nope. Én is az animét láttam először és utána olvastam csak a mangát.
Én spec azt ajánlom, hogy ha az anime végére értél és nekikezdesz a mangának de nem akarod az elejéről kezdeni, akkor olvasd az Eclipse-es részektől. Csak az utolsó pár részt kell újra olvasnod, viszont itt már vannak olyan változások az animéhez képest amik fontosak.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 07:27:06 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1551 Dátum: 14 júl 31, 07:44:03 »

Okéska Ritli-hime, most, hogy végeztem, azt hiszem a manga fog következni. Érdekes egyébként, én végig bírtam Griffithet és csodálkoztam az egész anime alatt, hogy Lew csak úgy leköcsögözte, és, hogy sokkal menőbb, mint makishima.
Tisztára felráztak a furfangos ötletei, meg ahogyan csapatot alkottak Gutsszal. De az utolsó részeket látva.. lel. Ez egy nagy köcsög! De még mekkora! omfg xd
Viszont így az első részt akkor nem értem, akit megöl az mégsem Griffith. Akkor ő most ott behelitesekre vadászott vagy mi? Bár mindegy amúgy, úgyis elolvasom majd a mangát xd
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1552 Dátum: 14 júl 31, 07:54:32 »

Berserket a mangával kell kezdeni! :'D Hogy tudd miről szól a történet. Ahh... Erre a kezdők animézgetnek... ikszdé
Nem, nem kell a mangával kezdeni szerintem. Én még nagyon-nagyon rég mikor elkezdett érdekelni, azt se tudtam, hogy manga van belőle, csak elkezdtem nézni, mert miért is ne. Pedig kezdő se voltam, de ez se ma volt, az biztos, inkább a tízes éveim elején tartottam, mint a közepén vagy a végén.

Nem gond, ha az ember az animével kezdi, ha elolvassa az elejétől a mangát. Ismétlem, az elejétől. Nem szabad átugrani azokat a részeket sem, amiket az anime össze foglalt, mert vannak kis dolgok amiket az anime természetesen kihagy.

A lényeg, hogy az anime egy kedvcsináló kis sztori s utána lehet a mangával kezdeni. Többek között azért is jobb, ha az animével kezdi az ember, mert ez az egyik legbrutálisabb manga amit ismerek és ez az elején ki is derül. Az a tömény brutalitás, erőszak stb. jobb, ha az anime után derül ki, mert ott emlékeim szerint ilyen durván nem mennek bele, csak természetesen Femto-nál.

Szabi2, Lew-nek is meg volt az oka. Lehet neki az alapjáratos személyisége nem jött be, mint az igazi Griffith, de lesz egy kis változás és szerintem ezért mondta Lew amit mondott.

-------------------
Ez annyira brutális. Apukám valami osztrák/német csatornára rakta így reggel, mert munka közben jó neki most zenét hallgatni és ilyet, ami oké, de ahova rakta. O.O Egy olyan csatorna ahol természetesen meg tudod rendelni a CD-ket és közben ilyen klip féléket nyomatnak.
Férfi, colgate mosoly, festett szőke haj és egy kis csónakban, természetesen egy gyönyörű helyen, énekel valami szart. Egy másik, két bácsi Lederhose-ban, a nap a szemükbe süt, de ők a tisztáson énekelnek valamit... ikszdé Kiégtem.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 08:10:11 írta Minagi » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1553 Dátum: 14 júl 31, 08:51:55 »

Micimackónak minek a póló, ha már nadrágot nem hord?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1554 Dátum: 14 júl 31, 08:56:36 »

Ez főleg azért vicces, mert pusztán azzal az egy pólóval nem csak magát teszi alulról meztelenné, hanem az összes többi állat is "pucér" lesz emiatt. Mert ha egyiken se lenne semmi ruhanemű, akkor az normális lenne (egy állat ugye alapvetően nem lehet pucér), így viszont felborul a természetes rend. ikszdé

Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1555 Dátum: 14 júl 31, 09:08:59 »

Mit dolgozik apukád?  Nevet Szegénynek nem indulhatott jól a meló ezek után. De neked nyelvgyakorlásnak biztos jó volt. :3

Ez a Micimackó dolog ugyanaz mint az FT-ben, hogy Happy-t kivéve mindegyik cicának van ruhája.  Nevet
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1556 Dátum: 14 júl 31, 09:23:05 »

Kösz, Lew Nevet Még azt meg tudja írni valaki h ft-be a Silver vs. Gray mikor kezdődik? Azt még el akarom olvasni aztán csá xD

Ugye írtam ide egyik nap hogy elkapott a meleg nyári eső. Na az viszont kihagytam h a buszon légkondi volt, szóval tippeljetek ki lázasodott be tegnap estére ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1557 Dátum: 14 júl 31, 10:02:26 »

De ne ilyen szemetet nézzél. Nézzél Aldnoah.Zerot. Egy kis kedvcsináló:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Xoqly3cifCs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Xoqly3cifCs</a>

Urobuchi rendezte =) Szerintem ez elég meggyőző =)
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1558 Dátum: 14 júl 31, 11:42:01 »




Most mehetek vissza Batmant olvasni.
Naplózva


 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1559 Dátum: 14 júl 31, 11:47:10 »

Ez annyira igaz, együtt érzek veled.  Vígasztal
Naplózva


Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!