24 jún 26, 14:44:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2199498 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1530 Dátum: 14 júl 30, 23:46:31 »

Amúgy zseniális az író. Azt használja ki, hogy túl sok energiát öltünk ebbe a szemétbe, hogy abbahagyjuk.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1531 Dátum: 14 júl 30, 23:49:33 »

Szegény kiskutya biztos meglepődött.  smirksweat

Azért annyira nem kicsi. Nevet http://ibin.co/1V9FpQ8HnLM6

Csináltunk ma egy csomó képet, és mind ilyen homályos, vaku meg nem használt. Szomorú De van kép a saját meg az erdei mohákról is ezerszámra, mert múltkor Minagi mondta, hogy tegyek fel, erre most kicsit elragadtattam magam. ikszdé
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1532 Dátum: 14 júl 30, 23:53:49 »

Jó nagyra nőtt a kutyuli.


Amúgy zseniális az író. Azt használja ki, hogy túl sok energiát öltünk ebbe a szemétbe, hogy abbahagyjuk.
Nézd a jó oldalát. Ha nem lenne a Naruto, akkor nem ismernéd ezeket az embereket.  Nevet
Azért már a naruto sem a régi. Pár éve még a heti új fejezetnél a mangás topicban született vagy 10 oldal, most meg csak 1-2 oldal van.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 30, 23:57:04 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1533 Dátum: 14 júl 31, 00:03:52 »

Azért annyira nem kicsi. Nevet http://ibin.co/1V9FpQ8HnLM6

De van kép a saját meg az erdei mohákról is ezerszámra, mert múltkor Minagi mondta, hogy tegyek fel, erre most kicsit elragadtattam magam. ikszdé
Ilyen homályosan, tiszta '90-es félingje van ennek a képnek. Nevet Nem tudom miért, de annyira úgy hat. Amúgy édes a kutyád, nagyon. *-*

Whooow, mutasd meg kérlek. Be van tépve Mind két fajtát, ha tudod, az se baj, ha homályos. Pont ma nézegettem mohás képeket.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1534 Dátum: 14 júl 31, 00:07:44 »

Pff jól össze offoltatok vagy 8 oldalt megint és képregény sehol.

hát jól van ez így?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1535 Dátum: 14 júl 31, 00:17:55 »

Basszus, azt hittem erre valaki beírja, hogy off topicban vagyunk -> hozzá kell képzelni egy nyávogós, affektálós hangot. ikszdé De nem írta le senki.T_T

Tudod mi a rosszabb? Hogy nem reagál egyik kedves írásunkra sem ez a művész Lew.

-------------------
Basszus, az eső erősebb és nem csak a széle kopog be hozzánk, amivel nincs gondom, de kint felejtettem a biciklimet.  ööööö
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 00:33:17 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1536 Dátum: 14 júl 31, 00:34:11 »

Találtam egy csoportot coelhoéknak: https://www.facebook.com/groups/177125995669382/

Sírok a röhögéstől rajta:

Ŝkanda Ŕavi Ahány elme annyi Valosag  nemtudhatom én azt és te se tudhatod azt. majd eljon az ideje
július 19., 18:32 · Tetszik

Matus Katalin Tudom mindig voltam es mindig leszek mint minden
lelek
július 19., 18:32 · Tetszik

Matus Katalin De ez akkor is hiba
július 19., 18:32 · Tetszik

Ŝkanda Ŕavi mi a hiba?
július 19., 18:34 · Tetszik

Matus Katalin Hogy most ebben a testben vagyok
július 19., 18:35 · Tetszik

Ŝkanda Ŕavi jaj istenem dobdmar el az egót mint Tudati mérget!!!!! NEM AZ VAGY TE Nem a TESTED vagy TE. Az csak egy RUHA . LEhetsz boldog.
Azért mert nem fordul meg minden Férfi az utcan utanad attol még ugyanugy Lehetsz boldog... biztos ez a bajod!!!
július 19., 18:37 · Szerkesztve · Tetszik

Matus Katalin Ez az hogy megfordul
július 19., 18:39 · Tetszik

Attila Fődi Minden here az utcán? Biztos, hogy a megfelelő csoportban vagyok?
Katalin, melyik/milyen testben tudnád elfogadni magad?
július 19., 18:39 · Tetszik

Matus Katalin Ez csak teher
július 19., 18:39 · Tetszik

Matus Katalin Tudom hogy nem ez vagyok
július 19., 18:40 · Tetszik

Matus Katalin Ha megnezned mit irtam
július 19., 18:40 · Tetszik

Matus Katalin Mondjuk ami eros
július 19., 18:41 · Tetszik

Matus Katalin Ez hatraltat
július 19., 18:42 · Tetszik

Ŝkanda Ŕavi Akkor nem értem a Rossz Test Kifejezést... nem értem mi a baj"vagy annak képzelgett" valami érzelmi Gunakeveréket
július 19., 18:42 · Szerkesztve · Tetszik



Már régóta használják az áltudományosság kifejezést, de miért nincs álfilozófiaiasság meg álspirituálisság? Nevet

Aha, gondoltam, hogy ez a végtelenül sarkalatos kép lesz az első dolog, amit meglátok itt: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=730378183686784&set=gm.713108008737842&type=1&theater

És rögtön egyes rendkívül spirituális nagytudású embernek csak annyi jut eszébe, hogy "kelet-nyugat". Az mondjuk már nem jut eszébe, hogy "keleten" bánnak a legaljasabb módon az állatokkal. Nevet

Minagi, majd holnap feltöltöm őket, meg még csinálok képet valamelyik bonsairól is. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1537 Dátum: 14 júl 31, 00:36:46 »

Szuper! Kíváncsian várom már. Nevet
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1538 Dátum: 14 júl 31, 00:58:21 »

https://www.facebook.com/groups/177125995669382/permalink/710574248991218/

Ó eljutottam odáig, míg Saphira. Azt hittem ez két külön beszélgetés. Bocsi.

Azért ez is egy kemény diskurzus.
"Jozef Wist Miért pont visszaélésre tippeltél?
július 17., 10:30 · Tetszik

Matus Katalin Mert most is olvasok az emberek gondolataiban stb
július 17., 10:32 · Tetszik"

Eddig se tudtam aludni pedig dolgozni megyek, de most már mindegy. Meg kell botránkoznom az ilyen embereken. ikszdé
Meg amúgy is, király a vihart hallgatni.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 01:00:32 írta CrazyCat » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1539 Dátum: 14 júl 31, 01:01:39 »

Húhátez... Ugye egó, az kb. annyi mint éntudat. El van különülve a világ és én. A spirituális hagyományok azt mondják, hogy létezik a tiszta tudat, amiben nem él ez a kettősség. És mindegyikünknek ez a tiszta tudat az alapja. Amikor az egónkon keresztül éljük meg a valóságot, nem "látjuk" azt teljes egészében. Viszont ahogy a tudatosság egyre tágul végül feloldódik a tiszta tudatban és azt hívják megvilágosodásnak.

Az a leghülyébb spirituális maszlag, hogy dobd el az egódat. Ha nem lenne egó, nem tudnánk lemenni a boltba ételért és éhen halnánk. Ugyanakkor ott a ló másik oldala is, amikor pl. valaki azt hiszi, hogy ő a személyisége. Pedig az nem lehet ő.  1 napos csecsemőként még nem is volt személyisége, mégis ő volt az.

Amikor olvasom azt a modoros idézetet a neten, hogy:
‎"Soha ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel! Mert a személyiségem az én vagyok, a viselkedésem meg attól függ, te ki vagy!"
Akkor mindig fogom a fejem. Pont ezért is ragaszkodik/dott Micsudi a balfaszsághoz. Lehet, hogy rossz, de legalább létezik. Én nem hiszek ebben a gondolkodásmódban.

Magyarán nem hiszem, hogy ez az én csoportom lenne, ha a Coelhóéknak rám is vonatkozott.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 31, 01:03:48 írta Gdat88 » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1540 Dátum: 14 júl 31, 01:02:28 »

Miskolcon még nem esik, de elképzelhető hogy mindjárt fog.

Érdekes emberek vannak.

Kezdek álmos lenni, annak ellenére hogy mostanában ilyenkor még nem szoktam.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1541 Dátum: 14 júl 31, 01:41:55 »

Gdat itt leírja az élet értelmét, a következő hsz-ben meg Ayumi ír az időjárásról. Duma topic, én így szeretlek. Nevet
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1542 Dátum: 14 júl 31, 04:57:32 »

Idézet
Pedig az nem lehet ő.  1 napos csecsemőként még nem is volt személyisége, mégis ő volt az.

De akkor mégis mi az az ő? Úgy értem, hogy ha a testtől elvonatkoztatunk, akkor ki vagyok én, ha nem a személyiségem? Vagy alapból hülyeség a testtől elvonatkoztatni, mert azzal együtt vagyok valaki?

Idézet
Soha ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel! Mert a személyiségem az én vagyok, a viselkedésem meg attól függ, te ki vagy!

Ezzel meg akkor most az illetők azt állítják, hogy akárkivel beszél mindig egy másik maszkot ölt magára? De akkor mikor jön ki a valódi személyisége, amikor magával beszélget? (persze nyilván vannak emberek akik közt önmaga lehet. gondolom xd) xD Végül is mindegy, mert akárkivel szemben veszi fel a maszkot az akkor is ő marad, és a saját személyiségéből indul ki. Szóval ez tényleg badarság xd


ui.: egyébként k*urvajó ez a berserk, köszönöm az ajánlást. Nevet Régen találkoztam már ilyen remek animével, bár még nem néztem végig, de már eléggé az érdekes részeknél tartok. Griffithtől azért nem vártam volna, hogy ennyire összetörik Guts elvesztése után.
Durva, hogy mindent elveszítettek csak mert nem tudta magát túltenni, pedig pont ő mondta, hogy csak azt az embert tekintené barátjának, aki saját céllal és álmokkal rendelkezik.  És a pláne benne, hogy pont ez a mondata ébresztette Gutsban a kételyt. Érdekes, érdekes
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1543 Dátum: 14 júl 31, 05:05:37 »

Saphi még akkor is helyesen cselekszik, amikor csak a lustaság irányítja! Manga gyerekek! Berserket a mangával kell kezdeni! :'D Hogy tudd miről szól a történet. Ahh... Erre a kezdők animézgetnek... ikszdé

Idézet
Rendezője elmondta, hogy egyetlen célja volt az animével. Túlbonyolítani, hogy a nyugati nézők ne érthessék. :'D
És ha túlbonyolítja, miből gondolja, hogy csak a nyugatiak nem fogják érteni?

Úgy gondolom, hogy a válasz egyszerű. Nagyon naiv lehetett szerencsétlen rendező! xD
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1544 Dátum: 14 júl 31, 05:19:19 »

Idézet
De akkor mégis mi az az ő?
Én úgy gondolom, hogy a tanú, aki észleli az egészet. Tulajdonságok jönnek-mennek, de ugyanúgy te láttad a dolgokat kiskorodtól mostanáig.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!