24 szep 27, 21:14:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 204426 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #555 Dátum: 15 dec 10, 05:58:54 »

A legnagyobb gond lehet az lesz, hogy mivel nincs mentőhely, így ha újra elindul az idő, Kirie halott is marad. Hiszen most elvileg meg van halva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #556 Dátum: 15 dec 10, 09:47:55 »

A végén mit csinál Touta?
Nem nyilvánvaló? Visszavarrja a gombokat.... rossza az, aki rosszra gondol Nevet

Ugyan kérlek. Én csakis jóra gondoltam, sőt a legjobbra! Nevet

Egyébként valamiért a fejezet közben mikor Santánál voltak komolyan azt vártam, hogy Santa egyszer csak megszólal vagy megmozdul. Nem tudom miért ne kérdezzétek.  smirksweat

Chakra
Ez igaz ebből még nagy bajuk származhat. Valóban lehetséges, hogy Kirie veszélyben van.
Nekem még egy dolog jutott eszembe. Ez az időmegfagyósdi Dana-ra is hatással van? Mert lehetségesnek tartom, hogy ő segít majd helyrehozni ezt a dolgot.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #557 Dátum: 15 dec 10, 11:49:28 »

Dana palotája (ami valszeg Mondus Magikusban van) nincs téren és időn kívül, mivel a 8 hónap, amit ott töltöttek, az a Halhatatlanok Birodalmában is 8 hónap volt.

Egy kis érdekesség:
Akkor most ki fagyott bele az időbe? Mindenki? Vagyis megállt az idő? Vagy Touta és Kirie ragadt benne abban a pillanatban? ^^" Én az utóbbira tippelek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #558 Dátum: 15 dec 10, 12:13:54 »

Én valami olyasmire tippelek, hogy ugyanaz az eszméletlenül rövid idő, vagyis az a 0.0000001 másodperc ismétlődik mindvégig. Csak ugye Toutáékat közben vinné folyton vissza Kirie képessége, de "meghibásodott" a rendszer, úgyhogy mivel ő az egyetlen, aki Kiriéhez ért, így ő is bent ragadt ebben az végeláthatatlan ördögi körben.

Emiatt képesek a tárgyakkal érintkezni, használni őket, vagy épp időt eltölteni itt. Legalábbis nekem valami ilyesminek tűnik.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 10, 12:18:03 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #559 Dátum: 15 dec 10, 15:58:56 »

valami kiútnak márpedig lennie kell. Máskülönben függöny lehúz, manga kampec. ikszdé
mindenesetre az étel készleteik végesek.  Gondolkozik
akkor ezek szerint a normál világban mindenki oké. Gondolom keresik az eltűnt Toutáékat, nem?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #560 Dátum: 15 dec 10, 19:11:53 »

Elvileg nem keresik őket, hiszen a "mozgó időben" még egy pillanat sem telt el, hiszen Toutáék ragadtak bele a pillanatba.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #561 Dátum: 15 dec 10, 21:01:34 »

Nem volt rossz rész. Végre beismerhetné már Kirie hogy szerelmes Toutaba. Neki is jobb lenne és nekünk is ikszdé
Azért kíváncsi leszek hogy mit fog mondani Yukihimének Touta Ördögi Amúgy Yukihime miért pirult el? Kúl
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #562 Dátum: 15 dec 11, 22:24:42 »

105. fejezet magyar verzió alapján

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/4
Nem rossz, nem rossz... de valahogy még mindig nem tudok kibékülni a Yukihimévé vált Evangeline-nel. Egyrészt ennél ő sokkal lazább, másrészt az MSN alapján egyáltalán nem az az íróasztal mögött ülő típus.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/5
Legalább Karin jól kijön Shinobuval. Á, ez a "Shinobu" név még mindig nagyon zavaró, állandóan Senshui Shinobu jut róla eszembe a Yuu-Yuu Hakushóból. Nevet
Az a sörétes, amivel Ikku durrogtat egészen úgy néz ki, mint amit Arnie használ a Terminátor 2-ben. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/6
Még oszt jó nagy sörétek. Nevet A töltényhüvelyhez és a fegyver csőátmérőjéhez képest. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/8
Ha harcra kerül a sor, akkor legalább Toutának lesz mivel villognia. Kivéve, ha kap valami olyan ellenfelet, mint Fate, Evangeline... vagy Rakan. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/9
Kirie szépen átöltözött, de bugyit elfelejtett felvenni. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/11
Tényleg kicsit menő, ahogy Santa ott álldogál a tetőn. Kirie kérdésére válaszolva, az arckifejezés alapján Sayoko járhat a fejében. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/13
A zombis fejezeteknél meg is jegyezte valaki, hogy Kirie képessége kicsit tényleg csalás. ^^" Valahogy gátat kellene neki szabni. Bár most eléggé sikerült. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/15
Ez már a 2. alkalom, hogy Touta gatya nélkül mutatkozik Kirie előtt.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/17
Az MSN-ben Chisame megmondta, hogy "Nagi" (Negi) egy született szívtipró, és egyszer egy féltékeny lány fogja hátba szúrni. Ez szerencsére, tudtunkkal nem következett be. Viszont Touta is rendelkezik egy hasonló képességgel, mint a nagyapja, csak ő nem a jóképűségével, úriemberségével és megnyerő modorával éri el ugyanazt, hanem a közvetlenségével, egyszerűségével és nyíltságával. Bár a féltékeny lány általi hátbaszúrás itt is esélyes. ^^" Még szerencse, hogy halhatatlan. Kivéve persze ha Asuna ereklyéjével, vagy annak replikájával (lásd Touta "húgának" kardját) próbálkozik valaki. ^^"

Mint fentebb is írtam, szerintem egy hangyányit gáz a helyzet. Mentőhely nincs, ha kettejük számára újra elindul az idő, lehet, hogy Kirie halott is marad...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #563 Dátum: 15 dec 12, 00:58:47 »

Ha még egyszer meglátom Kiriét meztelenül, vagy alulról, én komolyan mondom....váh.  Lehánylak
De emberek, komolyan. Karint bezzeg egyszer látjuk. Yukihimet sem bánom, éppenséggel Nevet Na de Kirie, te jó ég. De komolyan, ez borzasztó, minek tesz ilyet bele?

Amúgy érdekes, és eléggé reménytelen helyzetnek tűnik. Egy pillanatra beleképzeltem magam a helyzetükbe, és arra gondoltam, hogy biztos, hogy elkezdenék kutatni valami megoldás után, hiszen lehetőségük van rá, idejük úgyszintén. És gondoljatok bele, mondjuk 80 év múlva megtalálják a megoldást, és "felébrednek"... Az Eredet jutott eszembe, és hogy nagyon nem lennék a helyükben...

Amúgy mi lenne, ha most készítene Kiria mentőhelyet magának, és aztán megölné magát még egyszer? Eleve mi lenne, ha csak úgy megölné magát? Nincs semmilyen mentőhelye korábbról, amihez visszamehetne, ha ebből (a halál által) kitörne?
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 12, 00:59:57 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #564 Dátum: 15 dec 12, 19:28:13 »

az a jó hogy itt és most elképzelni nem tudjuk ebből hogy másznak ki. ikszdé
Bírom ezt a mangát: hatalmas beszólások, feeling, idiotizmus tetőfoka Mosolyog)))))))))))
Szóval van egy nagy szelleme. mintha egy vidám középkori vándorember írná 2 bor meg egy cipó közt, úton a közeli bordélyház felé Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #565 Dátum: 15 dec 12, 22:25:36 »

Na így magyarul már érthetőbb volt a fejezet. Tetszik a mangában, hogy nem teljesen arra halad a cselekmény amerre gondolná az ember először. Mert ez a szál nem biztos, hogy egy kicsike mellékszál lesz.
Őszintén megmondva az FT mellett az ilyen szintű fanservice-t fel sem veszem, ami ebben a mangában van. Nyelvesít

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/11
Santa szerelése még mindig nagyon laza. Én is akarok ilyen cuccokat. Nevet Főleg az a nadrág tetszik. Ilyen amúgy van a valóságban is? Mármint, hogy az a szalag vagy mi középtájt összefogja a két lábszárat. Ilyet gyártanak?
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 12, 22:26:17 írta hagabi » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #566 Dátum: 15 dec 13, 16:03:54 »

Hát nem tudom hogy oldja meg a Sensei, de remélem hogy Chao menti ki őket Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #567 Dátum: 15 dec 13, 19:00:26 »

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/105/6
Senki nem látott/olvasott JoJo's Bizarre Adventure-t? Akamatsu-sensei igencsak megdobogtatta a szívemet ezzel a jó kis utalással. :]
[Za Warudo] The World
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 13, 19:02:22 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ksasi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #568 Dátum: 15 dec 16, 09:59:26 »

http://mangatraders.org/read-online/UQHolder/chapter-106/index-1/page-1

Nah, kész.... mint valami Disney mesében. Így akkor ennek sem sok értelme volt, max annyi, hogy ha haladunk tovább lányról lányra, akkor ráunok.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #569 Dátum: 15 dec 16, 10:36:47 »

Pfffff ikszdé Hát ennek megint sok értelme volt. De legalább meggyőződhettünk arról, hogy valószínűleg, ha új lánynak kezdődik el a sztorija az egy mellékszál lesz. Mondjuk most letudjuk és annyival közelebb kerülünk a harci tornához. Nevet

De nem mondanám feleslegesnek ezt az egészet. Ez a fejezet kifejezetten tetszett. Eltekintve a végétől ami tényleg olyan lett, mint egy Disney mese kb nagyon jó volt. Kifejezetten tetszett, hogy Kirie sztorijának egy részét hallhattuk és tökre meg tudom érteni, hogy ennyire bizalmatlan az emberekkel. Rá fokozottan hathat Touta őszinte személyisége hiszen mindig hazug emberekkel találkozott. Nem mellesleg milyen idős lehet már Kirie? Nem lennék a helyébe tényleg. Mert a halhatatlanság egy dolog, de amikor sokadjára kell átélned ugyanazt a borzalmat és közben nem őrülsz meg az igencsak lenyűgöző. Ráadásul ez 4 éves korában kezdődött. Respect Kirie!
Illetve végre láttuk Kirie érzelmesebb oldalát is, ami kifejezetten tetszett. Meg is lepődtem mikor Toutának hívta a "haszontalan uraságot." Nevet
Igazából emiatt látom értelmét ezeknek a melléksztoriknak. A karakterfejlődés miatt. Mert így utólag megnézve Kuromaru elismerte végre, hogy szerelmes Toutába. Kirie most végre rátalált arra az emberre, akiben teljesen megbízik. Sőt a Danánál töltött idő alatti fejezetekben a Kitty-vel való részek is tekinthetők egy ugyanilyen mellékszálnak hiszen azóta Yukihime is máshogy tekint Toutára. Nevet

Úgyhogy kíváncsian várom a folytatást. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!