24 szep 27, 19:39:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 204414 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #570 Dátum: 15 dec 22, 21:44:23 »

Idén lesz még fejezet, vagy csak jövőre? Gondolkozik Nevet Mosolyog
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #571 Dátum: 15 dec 22, 22:05:48 »

Attól függ... Ha magyarra gondolsz, akkor igen, ha a 107. fejezetre, akkor nem valószínű.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #572 Dátum: 15 dec 22, 22:17:26 »

Az utóbbira gondoltam, de köszönöm a választ bow
Mostanában nem írtál spoilereket, pedig mindig szívesen olvasom őket Kúl Nevet
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #573 Dátum: 15 dec 22, 23:31:38 »

Mostanában nem csak spoilereket nem írtam, hanem úgy lényegében szinte eltűntem a topicból. smirksweat
Spoilereket azért nem írtam amúgy, mert az elmúlt fejezetek spoilereit nem hittem el, és úgy gondoltam, hogyha mégis igazak, akkor ezt nem kéne elspoilerezni senkinek, mert ez hatalmas fordulat.

Gondolok itt arra, hogy...
Végre Kuroumaru lány lesz -> Kuroumaru randira megy, majd megtámadják -> Kuroumaru megint teljesen nemtelen.

Az elmúlt 2 Kiriés fejezetet pedig egyszerűen elfelejtettem. Jobban mondva csak a 105.-et, mert a 106-ról én biztosan tudtam, hogy nem lesz a héten. Nem is kellett volna, hogy legyen, csak a Crunchyroll elbaltázta, és véletlen publikálta egy héttel előbb, mint ahogy az Japánban megjelent. smirksweat Persze, utána levette pár óra múlva, de addigra a neten már fellelhető volt. Ettől függetlenül én rá sem kerestem szerdán, majd talán még pénteken(?) szólt Chakra, hogy van fejezet, amit már el is olvasott. ikszdé Én meg csak néztem, hogy "Micsoda? Azt hogyan?" Nevet
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #574 Dátum: 15 dec 24, 21:14:33 »

Úgy látom Kirieből előtörnek az eddig elfojtott érzelmek. Szegény nem bírta sokáig.  ikszdé  smirksweat
De Toutának a nőzés a kábé ezredik gondolata Nevet Inkább edz ikszdé
Csók is csattan  Pirul
És beindul a történés is, csak úgy - mindenki felkel. Csak úgy. Ilyen egyszerű Nevet
Én meg itt agyalok hogy ebből hogy lehet kikevergőzni Mosolyog)))))))))))))))))))
Mangaka! Eh !  Ördögi  Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #575 Dátum: 15 dec 26, 01:53:45 »

Köszönjük a meglepetést, jó volt újra átolvasni ezeket a fejezeteket (pláne magyarul  bow )!

Jó szemléltetésként szolgálhat azok számára, akik nem olvasták amúgy az MSN-t, ezt a szintet kéne Toutának felülmúlnia Nevet Szómiszó, Negi nem volt kispályás, és Evangeline (= Yukihime) még egy lépéssel így is felette volt. Alig várom hogy a Holder-ban is hasonló harcok legyenek, remélem valami ízelítőt kapunk abból is hamarosan Nyelvesít

Kellemes ünnepeket!
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #576 Dátum: 15 dec 26, 14:34:25 »

Köszönöm a remek meglepetést! Aki tényleg csak az UQH-t olvas az most láthatja hogy a néhány képen feltűnő Rakan-nak mekkora az ereje( Bár Fate ellen azért jobban előjött a gyilkos szándék ^^) és hogy Touta nagyapjának milyen technikái voltak Nevet És ez még az úgymond tökéletlen Magia Erebia Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #577 Dátum: 15 dec 26, 18:07:43 »

Igazán nincs mit! ^^

Főképp amiatt is fordult meg ez a kis meglepetés a fejemben, mert sokan kérdezték, hogy Rakan tényleg olyan erős karakter volt a Negimában? Ugyebár tettek rá utalásokat a Holderben, de azok, akik nem olvasták a Negimát, azok nem ismerhették a karakterét.

Mellesleg, ezt tartom magasan a legjobb harcnak  a mangában, emiatt mindig is szerettem volna elkészíteni.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #578 Dátum: 15 dec 26, 19:16:25 »

http://naruto-kun.hu/manga/Mahou_Sensei_Negima/247/11
A jobb alsó sarokban lévő kép mutatja meg igazán, mekkora is az erőkülönbség. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #579 Dátum: 15 dec 27, 11:12:29 »

Szóval Rakan csak játszott Negivel, és tényleg egyetlen ütéssel kiütötte volna? Szomorú
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #580 Dátum: 15 dec 27, 11:56:15 »

Inkább mondjuk azt, hogy tesztelte. Rakan sem legyőzhetetlen, csak mocskosul erős. ^^" Az UQ Holderből talán Danához lehetne hasonlítani. A Mahou Sensei Negima mangában igazából nem is láttuk sosem a teljes erejét. Még Fate ellen sem, mert akkor Fate már a Lifemaker kulcsával harcolt ellene, ami egy óriási csalás volt. ^^" Azt már nem mondanám el, hogy miért. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 27, 11:57:27 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #581 Dátum: 15 dec 28, 03:14:42 »

És ugyebár az MSN vége felé amikor Negi és Eva harcoltak, Rakan eléggé úgy nézett ki mint aki "retteg" Eva-tól. Szóval ha erőrendet állítunk akkor:
1. Dana
2. Eva - Negi?
3. Rakan

Negi és Eva-t azért gondolom egy szintre mivel az MSN vége után eltelt jó pár év mire az UQH 24. fejezetében történteket láthatjuk. Negi virtuálisan az MSN alatt kb. 10 hónapot edzett ami valósan kb. 3-4 hónap. Szóval ki tudja milyen fejlődésen esett át évek alatt Nevet Mondjuk Eva-t nem lehet biztosra mondani. Elég furcsa a viselkedése az UQH-ban meg az a Fate elleni küzdelem... egyszerűen nincs a toppon.

Remélem hamarosan rendesen beindul a manga, az MSN-nél is olyan 100. fejezet körül volt a torna szóval kb. egyenlően halad. De jó lenne részleteket megtudni a másik Marsról Pl. hogy a MM-ben élő "bábok" tudnak-e létezni a Földön. Mondjuk Ez és Ez alapján tudnak. De persze lehetnek mesterséges testek, de az az egész Kék-Mars projektek értelmetlenné tenné.)

Bocs az agymenésért ^^
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #582 Dátum: 15 dec 28, 15:00:44 »

106. fejezet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/4
Nem tudom, városlakók között mennyire jellemző, de tényleg elég rossz, amikor az ember fülében üvölt a csend... Nem, ez nem paradoxon, egyszer próbáljátok ki. Vagyis inkább ne. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/6
De legalább Toutának lesz távolsági támadása is. ^^" Hiszen nem minden ellenfélhez tanácsos közel menni. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/10
Érdekes egy párnája van Kirie-nek. Most kettő lehet. Vagy tényleg nem én ki az alkarja alól, vagy elfelejtették megrajzolni a párna folytatását. Igen, a legkisebb hül'eségek tűnnek fel. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/12
Az elég... gáz, ha valaki így kénytelen felfedezni a különleges képességét.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/15
Tényleg, mennyi idős lehet Kirie? Az előző oldalakon a visszaemlékezésében körülötte lévő szemét milyenségéből ítélve (pl. műanyag palack) 100-200 évesnél nem lehet idősebb.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/17
Ennyire unatkozott Touta, hogy összefirkálta a többieket? Nevet
Viszont Kirie csókja még "hasznos" is lehet. Ha ez a "hatás" mindig működik, akkor edzésre és harci helyzetben is használható. ^^"


Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #583 Dátum: 15 dec 28, 17:13:45 »

106. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/4
"Touta...", nem pedig "haszontalan uraság". ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/6
Úgy tűnik, hogy Touta kapott most röpke 4 hónapnyi edzést. Vajon lesz rá utalás az elkövetkezendő fejezetekben, hogy Touta ereje az itt eltöltött 4 hónap alatt megugrott volna?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/8
Ez azért hangzik viccesen, mert egy elég "rövidke" útról beszélünk most. Nevet Vajon meddig menetelhetne felfelé Touta, mire elér oda?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/10
Itt egy az egyben Chisame.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/15
Itt is.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/16
És itt is.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/106/17
Vajon hogy fogják ezt elmagyarázni a többieknek? ^^


Szóval Rakan csak játszott Negivel, és tényleg egyetlen ütéssel kiütötte volna? Szomorú
Azt azért nem mondanám, de az egyszer biztos, hogyha teljesen komolyan veszi a harcot, és ellenségként küzd Negivel, akkor biztosan győzelmet arat. Jól mondta Chakra, Rakan teljes erejét sosem láthattuk.
Nem tudjuk, hogy Fate elleni küzdelme hogyan alakult volna, hogyha Fate a Lifemaker kulcsa nélkül tudott volna csak ellene küzdeni, de van egy olyan érzésem, hogy Fate nem lett volna képes legyőzni őt. Sőt, szinte biztos vagyok benne, hogy nem sikerült volna neki.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
machivelli
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #584 Dátum: 15 dec 28, 22:52:19 »

Eddig nem írtam, hátha más észreveszi, megmagyarázza. De ez az időbe fagyás és mellette a nappalok, éjszakák váltakozása valahogy nekem nem tűnik túl logikusnak. Gondolkozik

Ezen a bakin kívül viszont várom a 4 hónap hatását a tornán.  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!