24 jún 13, 10:13:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 194632 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #390 Dátum: 15 szep 05, 16:11:21 »

Nagi nem térítette sehová, sőt, Evangeline "üldözte" őt a szerelmével. ^^" Erre Nagi először hagymalevest főzött a vámpír loli-nagyiból, majd bezárta a Mahora Akadémia területére és az erejét is lepecsételte. <--- Kicsit spoiler annak, aki még nem olvasta a MSN mangát, így inkább lehúztam. ^^

Ez a Kitty már eléggé Sötét Evangéliumnak tűnik. ^^" Amúgy ha jól emlékszem, nem tudni, hogy mettől meddig volt rossz kislány.

(Amúgy Nagi és Negi nem keverendő. Negi Touta nagyapja (és Evangeline tanítványa), Nagi pedig Negi apja.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #391 Dátum: 15 szep 05, 16:24:51 »

Aha. Akkor így már világosabb a történet ikszdé Ezt tudom a Nagi Negi dolgot. Touta frizurája valóban hasonlít annak a kettőjére, kivéve hogy nem vörös ikszdé Szerinted lesz harc köztük? Ördögi Mármint Sötét Evangélium és Touta között?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #392 Dátum: 15 szep 05, 16:55:13 »

Hát, ha most észreveszi Toutát, és valahogy egy idősíkba tudnak kerülni*, akkor lehet, hogy Evangeline nekitámad. Aztán főhet Touta feje, mert Evangeline erős, és itt még minden ereje megvolt (Ishkur és Fate szinte, sőt még náluk is erősebb). Plusz az érzelmi kötődése miatt Touta valószínűleg tartózkodni fog attól, hogy komolyabban bántsa őt... addig, míg rá nem jön, hogy míg földbe nem döngöli, addig nem fog leállni. ^^"

* Az ugye csak egy ablak, csak átnézni lehet rajta, átkelni nem, mint egy ajtón. Kivéve, ha Touta át nem törti valahogy. Mondjuk a helyiségnek, amiben Kitty van, minden falán ilyen ablakok vannak (látszik a fényekből), így jó eséllyel simán csak betörhető...

És ezt http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/14 és ezt http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/15 a képet elnézve eszembe jutott valami (ez is spoiler az MSN mangából, szóval csak saját felelősségre): A Élet-Teremtő (Lifemaker) mágusnak az volt a szokása, hogy ha a testét elpusztították, akkor beköltözött egy másikba (a pontos mechanizmust nem ismerjük). Pl. birtokolta Nagi csapatának egyik tagjának a testét, sőt Nagi testét is (nem tudni, Negi hogy szedte ki belőle, ez az MSN manga elkaszálása miatt kimaradt).
Szóval arra gondoltam, hogy talán Evangelin testében is "most" a Lifemaker él, és ő követi el a csúnya dolgokat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #393 Dátum: 15 szep 05, 17:04:39 »

Jók ezek az edzéses részek, meg minden, de én még mindig a harci tornát várom. Remélem hamarosan vége ennek az egész Dana meg másik idősík béli Kitty dolognak.  smirksweat
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #394 Dátum: 15 szep 05, 17:14:51 »

Igazad lehet, biztos hogy nem fogja komolyabban bántani Kittyt. Bár lehet hogy pont így fog verni bele egy kis hitet ikszdé
Ha ez igaz akkor egyáltalán meg lehet ölni véglegesen? Vagy a végén Touta becsalogatja a saját testébe valahogyan?
Arra kiváncsi leszek ha vége ennek az edzés résznek,akkor idővonalban követi majd a torna vagy ugyanúgy 1 év vagy több hét lesz még vissza. Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #395 Dátum: 15 szep 05, 18:01:07 »

Igen, sajna Touta pont képes lenne végezni Evangeline-nel, mivel Kitty halhatatlansága mágia alapú, és a Mágiasemlegesítéssel... Pont ahogy a hugica is ki akarta nyírni Toutát Asuna relikviájának másolatával.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 06, 09:38:42 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #396 Dátum: 15 szep 05, 22:35:22 »

Jók ezek az edzéses részek, meg minden, de én még mindig a harci tornát várom. Remélem hamarosan vége ennek az egész Dana meg másik idősík béli Kitty dolognak.  smirksweat

Á, nem értek egyet, rohadtul érdeke, hogy mi lesz most Kittyvel, és hogy ez milyen kihatással lehet Yukihimére (na meg a többiekre is, ha már így megtudták, hogy Touta találkozgatott vele). Nem vártam ezt a fordulatot, ezt a durva, "sötét" Kittyt. Amit Chakra mondott, arról, hogy Touta változtatja majd meg, talán, szerintem van értelme, de kár, hogy nem olvastam az MSN-t, így nem igazán tudok ebbe beleszólni.
Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mit szól majd ehhez Touta (ill. erre nem is, ez elég egyértelmű, inkább arra, hogy mit reagál majd Kitty).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #397 Dátum: 15 szep 05, 23:23:39 »

A fejezetről:
Remélem a következő fejezetben lesz valami részeredménye ennek a Kitty-Touta kapcsolatnak, mert szerintem lassan kezd unalmassá válni (a szinte-csók jelenet rész számomra elsőre is furcsa volt).
Dana is felpörgethetné kicsit a kiképzésüket. Oké, hogy megtanultak gyorsan feléledni, kaptak személyre szabott edzést, meg pár lehetetlen ellenféllel is sikeresen megütköztek, de olyasmi ütőkártyát még egyet sem sajátítottak el amiből anno Negi a Rakannal való harca során vagy hatot előhúzott a kalapból... Oké, Negi egy hihetetlenül tehetséges mágus, Touta rosszabb feltételekkel indul (másolat, önálló mágialéptelenség, miegymás), bár tényleg nem kizárható hogy már korábban kapott valamilyen kiképzést.
Nem azt mondom, hogy lassan fejlődne (sokak szerint így is túl hirtelen jutott Ishkur-szintű erő birtokába - még ha csak kivételes körülmények között is), viszont ha tényleg el akar indulni a tornán, és fel is szeretne jutni a torony tetejére a döntőre (Yukihime és Fate gondolom karba tett kézzel vár rá addig), akkor ennél sokkal többre lesz szüksége. Amíg a saját erejéből nem jut el erre a szintre, addig tényleg csak útban lenne, plusz egy ember lenne akiért Yukihime aggódhatna.

Ez a gondolat teljesen off, de azért egyre élesebb számomra a stílusbeli különbség az MSN és a Holder között. Míg az MSN-ben kb. 2 fejezetenként megszokott volt hogy Negi valakit tök véletlen letaperol (az esetek többségében Asuna a szenvedő fél - aki egyébként mint később kiderült - Negi anyjának közeli rokona Nevet ), itt megkapjuk Danát cuki hacukában Nevet Értem én hogy a lányiskola - gyerek tanár - szerelmi sokszög állandó poénforrás volt, de azért ez egy másik kategória Nevet Azt hiszem ma is rémálmaim lesznek, köszi Dana!
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 23:25:07 írta Adsam » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #398 Dátum: 15 szep 06, 10:07:42 »

Adsam:

Rémlik valami olyasmi, hogy a Mahou Sensei Negima esetében negatívumként kezelték a sok ecchi-t és a szerelmi sokszögeskedést. Mondjuk igaz is, hogy néha túlzásba vitte a mangaka, de cserébe szinte minden szereplő személyisége rendesen ki lett bontva, és mindenki kapott legalább 1-2 fejezetet, ami "csak" róla szólt. Tekintve a sok (női) szereplőt, ez szerintem nem kis teljesítmény. Mosolyog
Lehet, hogy pont emiatt a "negatív kritika" miatt van viszonylag kevés ecchi* és szerelmi sokszög** az UQ Holder!-ben.

* Viszonylag... ja. ikszdé Karin végig meztelenül harcol a félszemű halhatatlan vadász ellen.
** Oké, itt is vannak erre kezdemények. De azért ez egy hangyányit komplikáltabb. Kuroumaru egy nehéz eset ilyen téren (korábban már többször kifejtettem, miért). Kirie egy kiskölyök, még ha szellemileg sokkal idősebb is. ^^" Karin meg... bár sokat tudunk róla, de még nem ismerjük eléggé. Kitty/Yukihime/Evangeline pedig... lásd a jelenlegi mangafejezeteket.

Szóval Akamatsu-sensei "okult" a múlt "hibáiból" és visszafogta magát a fenti két dologban. De szerintem meg még sokkal nagyobb feladat elé állította saját magát. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #399 Dátum: 15 szep 06, 10:19:17 »

Tegnap láttam egy csoportképet a UQ Holder csapattagokról. Onnan kettőt még nem ismerünk. Egy alacsony szőke srácot és egy magas hosszú hajú srácot.( legalább is szerintem az srác ikszdé) És Toutának kettő kardja van ikszdé
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #400 Dátum: 15 szep 06, 11:00:37 »

Az a "magas hosszú hajú srác" (aki véleményem szerint inkább egy nő) nagyon is hasonlít ám Yukihimére. Ezért vetettem fel még hetekkel ezelőtt azt az ötletet, hogy mi van akkor, ha az maga Kitty a képen? Dana biztosan képes arra, hogy egy idősíkra hozhassa őt Toutával...

A két kardos dologról beszélgettünk már Chakrával korábban, amikor is arra jutottunk, hogy lehet csak dísznek lett odarajzolva az a 2. kard, ugyanis ez még egy korai kép volt, ráadásul Pálcát eddig kétkezes kardként használta Touta. Majd Ishkur elleni harca alatt újra felhoztam a témát, miszerint ha Ishkur ellen 2 karddal küzdött, akkor lehetséges lenne, hogy mégsem csak dísz volt a második kard...? Nyelvesít

Azt már megfejtettük, hogy az az alacsony szőke srác egy vámpír(talán egy nemes?) lesz, viszont van még egy személy, akinek ugyebár csak a nevét ismerjük. Ő pedig Juuzou. A mű legeleje óta(mióta Yukihime felsorolta a halhatatlanságokat) várom, hogy megjelenjen a műben, de Akamatsu-sensei csak nem akarja még bemutatni a karakterét. Szomorú

Az edzéses részről csak annyit, hogy én azért (is) szerettem a Negimát, mert egyszerűen látható volt, ahogy edzenek, és fejlődnek a karakterek. Nem annyi, hogy oké, most nagy nehezen legyőztek valakit, vagy ne adj' Isten kikaptak, aztán 1-2 évre eltűnnek, és a következő fejezetben X idő múlva full erősen visszatérnek, és "Atyaég, milyen erős lett XY!". Az nem számít, hogy nem láttunk az edzésükből semmit... Még csak szó sem esik róla, hogy mit csináltak ez idő alatt, egyszerűen csak megerősödnek.
Azt értem én, hogy így nem megy fölöslegesen az idő ilyen történetszállal, és így koncentrálhatnak a fősztorira. Ráadásul az ilyesfajta történetszálat sokan unalmasnak, akciómentesnek tartják, így olyan, mintha nem is merne(?) sok mangaka belefogni. Viszont látható néhány manga esetében (Naruto, Kenichi, Toriko [hogy ne csak a Negimát említsem folyton]), hogy ezekbe az edzéses történetszálakba is fűzhetőek remek történetek.

Talán lehetséges, hogy a legtöbb mangaka nem tartja fontosnak ezeket a részeket? Vagy csupán nem képesek valami frappáns ötlettel elődrukkolni, hogy ki, miféle edzésmódszerrel turbózta fel magát?

Habár, most kicsit elkalandoztam...  smirksweat Amire szerettem volna kilyukadni, hogy azért az edzések nem egyik pillanatról a másikra mennek. Vagy azt csinálja a mangaka, hogy részletesen kifejti, hogyan telik az edzés, és lassan felépíti az egészet, vagy inkább TimeSkip szerű dologgal letudja az egész edzést. Ha az előbbit választja, akkor az sajnos azzal jár, hogy 20-30-40 vagy még több fejezet telik azzal, hogy edzenek hőseink. Ennek hátulütője, hogy eléggé belassulhat a történet. Ráadásul nem is biztos, hogy rögtön látni az eredményt. Ezért is tűnhet annak, hogy igazából Toutáék mit sem tanultak idáig.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #401 Dátum: 15 szep 06, 11:03:13 »

sasa87:

Erre gondolsz?
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/001/6

A jobb oldali legszélső szőke srác valószínűleg egy vámpír, lásd: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/006/14 Valószínűleg egy másik nemes.

A Toutától balra álló szőke alakot Azazellel pár fejezettel ezelőtt Kitty-vel azonosítottuk. Persze, tudom, hogy Evangeline is ott van a képen, de ez csak egy olyan "mi lenne, ha..." feltételezés volt. ^^

Szerk.:
Á, Azazel megelőzött. Nevet Nem baj. ^^

... viszont van még egy személy, akinek ugyebár csak a nevét ismerjük. Ő pedig Juuzou. A mű legeleje óta(mióta Yukihime felsorolta a halhatatlanságokat) várom, hogy megjelenjen a műben, de Akamatsu-sensei csak nem akarja még bemutatni a karakterét. Szomorú ...

Szerintem ő Juuzou:
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/001/5 jobb szélső
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/006/15 a középső képen
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/043/7 utolsó előtti képen a háttérben
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 06, 11:12:14 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #402 Dátum: 15 szep 06, 12:51:10 »

Igen, ő az. És mint írtam, a nevén kívül nem sokat tudunk róla. Szomorú
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #403 Dátum: 15 szep 06, 13:27:26 »

Ja, hogy úgy értetted, hogy a kinézetén és a nevén kívül..? Világos. ^^
Amúgy Juuzouról legelőször Dinamis jutott eszembe. Bár ő nem kardforgató volt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #404 Dátum: 15 szep 07, 19:19:00 »

Jók ezek az edzéses részek, meg minden, de én még mindig a harci tornát várom. Remélem hamarosan vége ennek az egész Dana meg másik idősík béli Kitty dolognak.  smirksweat

Á, nem értek egyet, rohadtul érdeke, hogy mi lesz most Kittyvel, és hogy ez milyen kihatással lehet Yukihimére (na meg a többiekre is, ha már így megtudták, hogy Touta találkozgatott vele).

Félre értettél! Mosolyog Érdekel engem is, meg mondtam is, hogy jók ezek a részek, csak jó lenne már lezárni, és folytatni a tornával az egészet. Ördögi
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!