24 jún 16, 11:21:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 195151 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #375 Dátum: 15 aug 27, 19:23:13 »

Első...? Az ki? ^^" Vagy esetlen a Kezdet Varázslójára gondolsz? kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #376 Dátum: 15 aug 27, 21:26:59 »

Arra arra. Ott a pont bow ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #377 Dátum: 15 aug 29, 18:15:52 »

91. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/091/2
Kuroumaru bátor, egy szál ingben sétálgat. Pedig valszeg pont az van a könyvben is... Nevet
Plusz ezen a képen, ha nyaktól lefelé eltakarod, és a csengős díszt a hajába képzeled, akkor pont olyan az arca, mint Asunának. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/091/6
Ishkur egész beszédes ahhoz képest, hogy több, mint a fél teste hiányzik. ^^"
Ezt már írni akartam, de a villámszellem szemei alatt azok a függőleges minták olyanok, mintha a könnye folyna. Amikor először felfigyeltem erre, akkor azt is hittem egy pillanatra... ^^" Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/091/7
Ööö... Ishkur honnan húzta elő azt a dobozt...? Nem látnám, hogy zsebes nadrágos viselni, plusz mivel jelenleg "alul semmi", így nem is nagyon tud min nadrágot viselni. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/091/11
Azért az kicsit mocsokság volt Santától, hogy nem segített a többieknek Ishkur ellen. Oké, róla tudjuk, pont nem jószívűségből segít az emberiségnek, ezt el is mondja párszor. De azért itt most a legközelebbi és egyetlen barátairól van szó, talán az egyetlen olyanokról, akik nem menekülnének előle hagyat-homlok, ha megtudnák, hogy egy revenant, vagy nem akarnák "ördögűzni".

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/091/16
A Mahou Sensei Negimábban is, a víz Averruncus-a szintén nő volt. Véletlen...? kacsint

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/091/17
No, ez összecsapott lett. Kicsit úgy érzem, mintha Akamatsu-sensei a túl kevés oldalszám miatt hagyta volna ki a másik három elementál elleni harcot... Mert akármennyire is Ishkur volt a legerősebb közülük, tutkó nem sokkal gyengébbek nála.
A Mahou Sensei Negimában sosem volt olyan, hogy legalább részleteket ne láttunk volna egy harcból.
Esetleg abban reménykedek még, hogy lesz visszaemlékezés erre a harcra, vagy ha lesz anime, ott ezek is benne lesznek.
Kirie feneke füstül. Vajon mi történhetett? Nevet
És... Touta hangosan is kimondta Kitty nevét. Kérdés, hogy a többiek ismerik-e Evangeline teljes nevét? Hiszen általában csak Evangeline A. K. McDowel néven fut, amiből a "K" a Katherine, vagyis Kitty.
Mindenesetre szívás lenne, ha lecsúszott volna a találkáról. Szomorú De persze az is lehet, hogy ott lesz Ms. McDowel, csak éppen melyik? Kitty (akit most ismertünk meg)? Evangeline (aki Negi mestere volt)? Yukihime (aki Toutát nevelte)?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 29, 18:19:08 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #378 Dátum: 15 aug 29, 22:40:01 »

Nekem is furcsa volt, hogy nem mutattak semmit a másik három szellemből.  smirksweat De ami a lényeg, nyomás Kittyhez!!!
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #379 Dátum: 15 aug 30, 21:41:31 »

Ez szerintem is nagyon összecsapott lett, olyannyira, hog már-már értelmét veszítette. Úgy értem, hogy több, mint valószínű, hogy Toutáék meghaltak. Na most, tegyük fel,  hogy Kirie megúszta, és egyszer sem ölték meg, mert ha megölték, akkor minden vissza, és mehettek megint Ishkur ellen. De tegyük fel, hogy megúszta. Akkor viszont hogy bántak el a másik hárommal? Oké, hogy gyorsan regenerálódnak, de akkor is, amikor regenerálódnak, kész céltáblák.
Na mindegy, ez a része nem tetszett. Meg amúgy, az egész fejezet nem tetszett. Meg amúgy szerintem Touta túlságosan gyorsan fejlődik, hatalmas támadásokat csinál, és szinte mindet ösztönösen, nulla gyakorlás nélkül. Oké, hogy valószínűleg Ishkur nem állt Negi szintjén, de akkor is, emberek, ezt a szellemet kiütötte, gyakorlatilag one-hit-elte.
Na mindegy. Viszont most nagyon érdekel ez a Touta-Kitty szál, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz.
Azt szeretném kérdezni, hogy Dana, meg a többi...hogy is hívták őket, nemesek? Szóval ezek a nemesek erőszintben hol állnak a nagy kutyákhoz képest? Mert Dana nagyon lazán játszadozott Yukihimével, nála erősebbet meg az UQ Holderből nem ismerünk.
Vagy akik olvasták az MSN-t, hol állnak mondjuk Negiékhez képest? Mert nem nagyon tudom hova tenni őket, nem csak az erejüket nézve, hanem a szerepüket a világban sem igazán értem.  Meg hol áll Yukihime vagy Fate Negihez képest?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 30, 21:43:18 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #380 Dátum: 15 aug 31, 01:21:29 »

Jon97:

Emlékeim szerint a nemesekről nem volt szó az MSN-ben, szóval nem igazán ismerjük az erejüket. Fate és Negi nagyjából egy szinten álltak az MSN végén, Negi egy kicsivel volt talán erősebb. Yukihime/Evangeline/Kitty (kinek melyik név tetszik Nevet ) a történet során nem mutatta meg a teljes erejét, persze harcoknál hozta a stílusos belépőt ,aztán csinált olyan felfordulást hogy még Averruncusék is megilletődtek (http://www.mangareader.net/mahou-sensei-negima/333/6), szerintem messze ő volt a legerősebb az egész MSN-ben (ha a Kezdet Varázslója dolgot nem nézzük, azt nem tudom hova tenni még). Nem hiába ő volt Negi mestere (az általunk ismert legerősebb Negi és Asuna ellen 2v1-ben is jól szórakozott http://www.mangareader.net/mahou-sensei-negima/343/2) Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 31, 10:40:41 írta Adsam » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #381 Dátum: 15 aug 31, 17:15:34 »

Kár keresni a mély kapcsolatokat, mert az egész MSN összecsapottan volt befejezve valamiféle "üzleti" okok miatt. Lehet ha ilyen nem fordul elő akkor nem is lenne UQH mert még menne az előző széria ^^.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #382 Dátum: 15 aug 31, 17:47:42 »

Touta gyorsan fejlődik? Nem értem miért mondják ezt sokan. Más fórumokon is hasonlókat olvastam. Az teljesen igaz, hogy "rohamosan" fejlődik, de csak azért tűnik úgy, mert igazából sehol sem volt erőügyileg. Touta kikapott Kaitotól(a Magia Erebea kitörését most ne nézzük), Kuroumaru is adott neki egy kicsit, míg Sayoko irányítása alatt volt. Kikapott Manától, a hugitól, és persze az A rangú ellenfelektől is. Fate-et meg fölösleges említeni, az túl egyértelmű...

Ishkur szintén könnyedén legyőzte, míg el nem sikerült nyelnie a támadását. Véleményem szerint egyszerűen csak meglepte ez az egész Ishkurt, szerintem nem mindennapos dolog, hogy valaki képes vele lépést tartani. Emiatt kaphatott ki.

Másik... Touta ezzel a Magia Erebeával nem sokra megy, de ez részletezve is volt ez e heti fejezetben. Nem fog tudni minden egyes harca alatt Raiten Taisoura hagyatkozni, ugyanis valószínűsíthető, hogy egyhamar nem látjuk tőle ezt a technikát. Nem sokan járkálnak, akik képesek ilyen szintű villámmágia használatára, ami kellhet e technika aktiválásához. Szinte biztos vagyok abban, hogy innentől fog kezdődni az, amiről Pálca beszélt, vagyis hogy Toutának ki kellene tanulnia a kíjét, ugyanis állítása szerint az övé rendkívüli. És szerintem ha nem lesz belőle egy Rakan erejű Magia Erebea használó, akkor nem sokat fog tudni Fate-nek és Yukihimének segíteni a tornán...

Mellesleg, Touta még így sincs Negiék szintjén, sőt, szerintem ha leszámítjuk a Raiten Taisout, akkor még húgica szintjén sincs. Az tény, hogy most már jobban bírja az ütéseket, és képes pillanatok alatt regenerálódni, de ezt még mindig elfelejtheti, míg húginál ott az Ensis Exorcizans, tehát tulajdonképpen ott van, ahonnan indult. Nagyjából sehol.
Ennyit röviden Toutáról.

Yukihime/Evangeline erejéről tényleg nem mondhatunk biztosakat, ebben igaza van Adsamnek, ugyanis sosem láttuk még komolyan harcolni. A Negima legvégén, miután Negi képes volt felülmúlni Fate-et, Evangeline még akkor is bőven Negi szintje felett állt, és még az akkori harc alatt is csak szórakozott.
Viszont voltak utalások rá a Holderben, hogy meggyengült, amit nem igazán értek, hogy vajon mi miatt lehetett... Említette a nyomornegyedes történetszálban, mikor befagyasztotta a várost, hogy a mostani szintjén is gyerekjáték egy ilyen tűz eloltása, habár ezzel utalhatott arra is, hogy mindössze nem telihold volt, amikor ugye a legerősebbek a Shinsou vámpírok. Viszont Fate elleni harca alatt említi, hogy Fate "megerősödött", de valószínűsíthetőbb, hogy igazából ő az, aki meggyengült. Még Fate is említi, hogy annak a harcnak a végkimenetele nem lett volna biztosan vereség.

Danáról meg csak annyit, hogy én a régi Negimabeli Evangeline szintje fölé helyezném erő alapján. Az biztos, hogy Fate és Negi szintje felett áll, és még az is szinte biztosra vehető, hogy nem is kevéssel... Többi nemesről nem tudok nyilatkozni, de Dana szerint ők mind idősebbek nála, ezáltal feltételezhető, hogy biztosan van nem 1, nem 2 köztük, akik vannak olyan erősek, mint Dana, ha nem erősebbek...
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #383 Dátum: 15 aug 31, 19:11:02 »

Voltaképp az elejétől fogva csak a "hihetetlen harci ösztönök"-et róják fel Toutának. 
(meg az azonnali mozdulatot - ami elsőre látványos, de sokadjára már unalmas ! De AZ nem számít Mosolyog
És tényleg kikapott mindenkitől, aki számít, és én is úgy gondolom: nem mindig fogja használni a Magia Erebeát.
lehet a manga kiszámíthatóságával vannak gondok?
Úgy értem: nem baj ha van meglepetés, de legyen meg mondjuk egy fejlődési létra.
itt kevés az átkötő szál, nem? (Kitty? Negi?)

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #384 Dátum: 15 szep 01, 00:07:40 »

Értem, köszönöm a válaszokat. A rohamos fejlődésre rá lehet húzni azt, hogy a ködös múltjában van valami, a származásában, de mégis. Már Fate ellen is becsülettel helyt állt, igazából csak a kardjával, emberfeletti erőt mutatott. És ez nem igazán lett elmagyarázva, hogy ezt minek köszönheti. Persze lehet, hogy Fate csak játszott vele, sőt, egészen valószínű, de akkor is...nem tudom megmagyarázni, de nekem gyors a fejlődése. Attól még, hogy folyamatosan egyre erősebb ellenfelekbe botlik, akiktől kikap, attól még nagyon gyorsan fejlődik.
Hát, de legalább azt el lehet mondani, hogy pörög a cselekmény. Mondjuk én kifejezetten szeretem, ha valami lassabb, de  itt nem zavar, egyáltalán.
Igazából teljesen mindegy, csak hangosan gondolkodtam Nevet Még egyszer köszi a válaszokat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #385 Dátum: 15 szep 01, 15:45:46 »

Való igaz hogy rohamosan fejlődik Touta, de én személy szerint nem bánom. Sőt bízok benne hogy egy állat kardforgató lesz( részben ikszdé) Vajon tényleg vámpír lett, mert még nem mutatták hogy ivott volna vért vagy egyáltalán éhezett volna rá Gondolkozik  Mi lenne ha a benne lévő két erőteljes mágiát valahogy tudná vegyíteni? Egyáltalán lehetséges lenne ez? Mert ez bizony akkor egyedi és saját technika lenne Nevet
A másik ez a Touta-Kitty szál ami érdekel. Ha valóban egyazon személyek ( Kitty és Yukihime) akkor mivel Touta vele volt a múltban, talán ez vezetett  később ahhoz hogy Kitty beleszeretett Nagi-ba. Nem is Nagi személyébe ha nem mert Touta-ra emlékeztette. Szóval valószínű nem azért törődött Touta-val, mert hogy ő Nagi és Negi leszármazottja, hanem azért törődött NAgi-val és Negi-vel mivel ők Touta-ra emlékeztették őt. Gondolkozik Persze lehet hülyeség ez ikszdé
Mindenesetre szerintem a látványos fejlődése még csak most fog jönni Kúl
Naplózva
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #386 Dátum: 15 szep 01, 15:59:28 »

Vagy, a Kitty akivel Touta találkozgat, egy párhuzamos világ és idősík Kittyje, így a múlt nem módosul attól (Nagi-Negi-Evangeline kapcsolata), hogy most mi történik kettejük között. Szóval csak Touta és Párhuzamos Kitty jelenjét és gondolom jövőjét változtatja meg, ha találkoznak egymással. Meg persze Párhuzamos Nagiékét is (gondolom).
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #387 Dátum: 15 szep 02, 20:08:26 »

Jon97:

Amikor hugica bucira verte Toutát, említette, hogy korábban nehezebb dolga volt vele, vagyis feltehetőleg már harcoltak egymás ellen korábban. És ne feledjük, hogy Touta csak 12 éves korától emlékszik. Az előtte lévő dolgokat Evangeline törölte. És messze nem kizárt, hogy Touta 12 éves kora előtt már kapott harci kiképzést. És most "csak" felelevenedik benne, a teste emlékszik a mozdulatokra, csak az elméjének kell újratanulnia.
De az sem kizárt, hogy Toutát egyszerűen csak egy 12 éves fiúként klónozták...

sasa87:

Touta halhatatlanságának alapja elsősorban a Magia Erebea és (bár ezt nem tudjuk biztosra) csak másodsorban Evangeline vámpírsága.

Hát... szerintem a Magia Erebea és a Mágiasemlegesítés nem egyesíthető, Már csak azért sem, mert a Magia Erebea egy mágia, amit a Mágiasemlegesítés semlegesítene. ^^" És Kitty is elmondta, hogy pont az okozta a zűrzavart és jelentős fejlődésképtelenséget Toutában, hogy ez a két dolog össze volt keveredve benne. Látjuk is, hogy ha hulahoppozás közben szétválasztja őket, akkor igencsak pofás dolgokra képes.

Hogy Nagi és Negi Toutára emlékeztetné Yukihimét? o.O ^^" Nagi egy laza fickó és jó fej, de messze nem olyan "jófiú", mint Touta. Negi meg... egy döntésképtelen érzelmi katasztrófa Toutához képest, aki sokkal könnyebben vesz egyes dolgokat, vagy legalábbis nem annyira a kétségei rabja, mint Negi. Bár az is igaz, hogy Evangeline pont a belső tipródásai miatt kedvelte Negit...
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 12:59:22 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #388 Dátum: 15 szep 05, 13:17:27 »

92. fejezet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/2
Itt már kezdtem örülni, hogy csak sikerült...

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/4
Ez még nem is lett volna gyanús...

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/5
...de ez már kicsit igen. ^^" Még Evangeline-ből ki is néznék egy ilyet, de Kitty azért ennél kicsit visszahúzódóbb (volt). Mondjuk 287 év az 287 év.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/6
Repülő Kitty. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/7
Erre csak annyit mondok, hogy fúj. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/9
Nem tudom eldönteni, hogy az a fej az utolsó képen csak közönyös, vagy bekapcsolt a tapló mód...?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/10
Kirie és a fordított pszichológiája...

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/092/15
Aham... Kezdem érteni, miért is hívták őt sokáig a Sötét Evangéliumnak. Végül is, logikus, hogy kellett lenni egy olyan időszaknak, amikor nem volt éppen jó kislány, és a 600 milliós vérdíjat sem a semmiért kapta.
Viszont! A Mahou Sensei Negima mangában mi már a "nem bűnöző" Evangeline-t ismertük meg. Oké, Negi tanítványainak elrablása és megbabozása nem volt éppen szép dolog. De végül is nem ártott nekik, és utána megtudtuk, hogy csak Negit akarja szívatni Nagi miatt. ^^"
Szal arra akarok kilyukadni, hogy hiába mondja Dana, hogy ez már történelem, és mintegy, hogy Touta megnézi-e vagy sem, de valakinek vissza kellett térítenie Evangeline-t a (viszonylag ikszdé) jó útra. És ha belegondolok, a Mahou Sensei Negima történetének szempontjából semmi akadálya, hogy az Touta legyen.
És az sem meglepő, hogy 287 év alatt esetleg elfelejtette, hiszen már itt: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/085/6 sem kapcsolt elsőre.
De ahogy láthatjuk, Dana büszke lehet, Kitty egyszerre favorizálja a szépséget és a terrort is. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #389 Dátum: 15 szep 05, 14:55:25 »

Hát érdekes fejezet volt. Mondjuk számítottam rá hogy ennek a közös múltas dolognak nem happy end lesz vége, de az utolsó kép az azért kemény. Vajon lesz harc köztük? ikszdé
De nem Nagi térítette vissza a jó útra? Csak kérdezem mert én nem olvastam az előzményeket Kúl
Na ez igaz. Szerintem Touta-ban is meghűlt a vér, mikor meglátta így a Kittyt ikszdé
Vajon most született meg Dark Evangelin, vagy már korábban? Gondolkozik
Nagyon várom a következő fejezetet Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!