24 szep 26, 23:09:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 204299 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #360 Dátum: 15 aug 19, 14:24:34 »

90. fejezet (RAW alapján, ugyanis az angol verzió valamiért csütörtökre csúszik... Ilyenre még nem volt példa.)

Touta úgy tűnik bekeményít, és rájön hogyan nyelhetné el az ellenség támadását. Ezt használva képes aktiválni egy hasonló technikát, mint Negi Raiten Taisouja. (Nem a Chilipl Astrapé varázslatot olvasztotta magába, emiatt nem hiszem, hogy ez ugyanaz a technika lenne, mint Negié. Lehet hogy az, de én japánul semmit sem tudok, tehát amit írok, azokat mind csak a képek alapján vontam le.)

Majd elkezdődik Ishkur elleni harc, aminek a vége, hogy végül Ishkurt kettévágja Touta.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉS aminek legjobban örülök, hogy ezt az egészet Pálcával tette Touta. Vagyis tényleg nincs még elfelejtve. ^^

Kis furcsaság: Negi esetében ez nem volt tapasztalható, viszont Touta keze mintha olyanná változna, mint Ishkuré. Az igaz, hogy Ishkur keze nagyon hasonló a Magia Erebea használók karjaira, viszont Kitty-vel folytatott beszélgetése alatt látni, hogy Touta mintha 4 kart is növesztett volna... Talán ilyen szinten lesz a Magia Erebea része valakinek, aki a génjeivel örökölte?


Mindenesetre várom az angol verziót, és megpróbálom mihamarabb elkészíteni a magyar verziót. A múlthetivel úgy is megcsúsztam rendesen...  smirksweat ^^
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #361 Dátum: 15 aug 20, 07:24:21 »

A Chuncy oldalán végig olvastam az angolt.

Mit mondhatnék? Kitty nem hazudtolta meg magát. Nevet És megtudtuk azt is, miért látjuk most ő.
Azért látszólag Toutának sem lesz egyszerű dolga a Magia Erebreájával, mivel azok a kezek eléggé rátámadtam a saját gazdájukra. ^^" Lehet neki is gyúrni kell egy kicsit majd, hogy ne nyelje el a sötétség, mint ahogy Neginek is.
Azok a karikák tényleg bénák egy kicsit harc közben. Nevet

Hát, Azazel, ez bizony a Raiten Taishou, legalábbis a RAW hiraganái alapján.

Ishkur említ egy bizonyos személyt, aki ellen veszített, és az a valaki szintén egy egyedi, saját technikát vetett be ellene. Mondjuk ez így még elég kevés infó, ez alapján akár még Nagi is lehet, bár őt inkább az erejéről ismerjük, és nem arról, hogy saját technikákat fejlesztett volna ki. Akkor már inkább Negi.

Touta többkaros képét elnézve, szerintem minden "erejének" van/lesz egy bizonyos fajta bal karja.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #362 Dátum: 15 aug 20, 07:44:26 »

Voltaképpen Touta szintet lépett. viszont így hogy Kitty beszélt vele, már nincs értelem úgy sietni Nevet  ikszdé
Megszerezte a villám-kardot is, és úgy látszik Touta végre érzi mekkora lehetett nagyapja ereje.
Kábé ennyit lehet erről a  részről elmondani, és hogy teljesen hihetetlen módon nem volt benne azonnali mozdulat  Ördögi
 >.<#
Plusz mintha  végére felbukkant volna Sakaki (sasaki?) is.... Eddig hol volt? Amőba? Dominó? Mosolyog  smirksweat
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #363 Dátum: 15 aug 20, 10:34:39 »

Ez a Kitty csak egy gondolatfoszlány volt. Kb. olyan, mint a Mahou Sensei Negimában a tekercsben lakó Evangeline. kacsint

Az utolsó oldalon a háttal sétáló hosszú hajó egyén az Kuroumaru, nem pedig Santa. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #364 Dátum: 15 aug 23, 08:05:08 »

Megérkezett a 91. fejezet spoilere:

*** Spoiler ***

Egy veszély elhárítva, de hátravan még egy!

Touta Magia Erebeája más, mint Negié, ugyanis ő nem képes saját varázslatot létrehozni, ezáltal nem is tud magától bármit is aktiválni.

Ráadásul ha nem veszi fel ezt a hulla hopp pozíciót, akkor nem képes aktiválni a technikát. Viszont ha a technika használata közben felhagy ezzel az alapállással, akkor a mágia, mellyel felvértezte a lelkét, kiszivárog a testéből.

A villámszellemnél voltak a Titkos Könyvek.

Az volt a feltétel, hogyha nem képesek megszerezni a könyveket, akkor Kuroumaru titka ki fog tudódni Toutának. Kirie ekkor kinyitja ezt(gondolom valami tárolót, amiben a könyvek vannak).

Viszont Santa az, aki megszerzi a könyvét.

Hogy visszajuthassanak Dana kastélyába, ahhoz el kell érniük egy mágikus portált, viszont a 4 Nagy Védőszellemek közül 3 még mindig él, akik figyelik a kaput.

Mivel a Villámisten volt közülük a legerősebb, emiatt a maradék 3 egyszerre támadja meg Toutáékat!

5 órát vesztegettek el csupán egyetlen szellem legyőzésére! (Itt vajon Ishkurra gondol?)

Azon a helyen pedig Kitty...?!


*** Spoiler vége ***

3 szellem van még? Akkor valószínűleg ezt a hármat már Kirie, Kuroumaru, és Santa fogják elintézni. Ha volt villám(szél) isten, akkor a maradék 3 lehetséges hogy tűz, víz és föld lesz. Majd kiderül! Nevet
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #365 Dátum: 15 aug 23, 10:48:38 »

90. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/3
Az előző fejezet végén volt egy olyan ötletem is, hogy talán a víz lesz a magoldás Ishkur ellen, mint egy olyan anyag, ami jól vezeti az áramot. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/4
Azért remélem, hogy a mágia visszaütő képességét is fogja még használni, mert elég hatásos az is. kacsint

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/6
Evangeline nem is Evangeline lenne, ha nem incselkedne egy sort Toutával. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/7
Negihez hasonlóan, Touta sem ússza meg, hogy a Magia Erebea ne akarja elnyelni, vagy ne legyen rá veszélyes valamilyen szinten.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/10
Igen, kicsit tényleg "röhejes". ikszdé Még Ishkur is néz egyet. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/13
No, itt már nem olyan röhejes a karika. És mintha Iskhur sem röhögne (már ikszdé).

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/16
Szóval ezt a villámkardot még látni fogjuk. ^^ Bár egy kompaktabb formában jobban tetszene, mert így kétszer akkora, mint Touta. Esetleg használatkor valahogy összeolvasztaná Pálcával és akkor lenne egy gravitációs kardja, ami még meg is ráz, ha valaki hozzáér. ^^
Bár én attól a villámkardtól nem estem hasra, amit elnyelt (ormótlannak tűnik, és ez nem a Final Fantasy). Jobban örültem volna, ha azt az alabárdot nyeli el, ami eredetileg Ishkur kezében volt (http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/089/2). kacsint

Már a Mahou Sensei Negima (MSN) mangában is hiányoltam, hogy bár Neginek az alapeleme a szél és a fény volt, soha nem használt szélmágiát. Kivéve a ruhaszaggató tüsszentéseit, de az csak poén volt. Illetve a Raiten Taishou-nál kiegészítésként. Pedig a szélmágiával is lehetne elég jó dolgokat összehozni. Pl. szintén az MSN-ben a griffsárkány, amit Yue és társai győztek le az akadémiai versenyen, az is szélmágiát használt, és milyen klafa védőpajzsa és támadása volt.

Gondoltam már rá, hogy Touta olyan harcos lesz, aki nem tud varázsolni, de el tudja azt nyelni a Magia Erebeával, és valamilyen formában Armationem-et tud belőle csinálni. Elképzelem, ahogy elnyel valami izmos földmágiát Fate-től, és kőgólemmé válik. Nevet
Valszeg akármit nem tud elnyelni, csak aminek van "kisugárzása"*, vagy amit energianyaláb formájában kilőnek rá.
* Ez érdekes lehet, mert szerintem Kitty gondolatait is a Magia Erebeával nyelte el, amikor látta, hogy miről álmodik (http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/083/10).


91. fejezet (jövő heti, spoiler!)

Igen, így már tényleg nem olyan erős Touta Magia Erebeája, hiszen önmaga nem tud Armationem-et létrehozni, előtte valakinek fel kell töltenie őt valamilyen mágiával (vagy valamilyen elemű támadással).
A könyves téma a spoiler alapján egy kicsit zavaros, de majd a jövő héten meglátjuk.
Inkább kérdés az, hogy a másik három szellemmel kell-e harcolniuk és ha igen, akkor mennyire erősek? Mert még ha Ishkur is volt a legveszélyesebb közülük, akkor sem lehet a többi sem kispályás. Főleg, ha a többi elemet használják (víz, tűz, föld).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #366 Dátum: 15 aug 23, 11:36:02 »

91. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/3
Én meg pont azt hittem, hogy ezt a vizet fogja magába olvasztani, így villámtámadás esetén csak felerősödik. (Úgy sem láttunk még vízalapú Armationemet. Nevet)

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/6
Remek! Mégse játszotta be azt Akamatsu-sensei, hogy Evangeline Toutától "tanulja" meg a Magia Erebeát.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/10
Különös technika? ETERNAL NEGI FEVER! ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/13
Ezt a karikát csak úgy tudom aktiválás után elképzelni, hogy közben folyamatosan nagy sebességgel forog.
Mellesleg, Pálca így fehéren jobban néz ki. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/16
Szerintem pedig tök király a kard. Nevet Final Fantasy az egyik kedvenc RPG sorozatom, szóval nem csoda, hogy példaképp Cloudon elnézegetném ezt a kardot. Nevet

---------------------------------------------------------

Touta mellesleg most már ténylegesen Mágikus Kardforgatóvá vált! ^^

... Már a Mahou Sensei Negima (MSN) mangában is hiányoltam, hogy bár Neginek az alapeleme a szél és a fény volt, soha nem használt szélmágiát. ...
Negi Ouka Houken támadása szél elemű Sagitta Magicára épült. ^^ Mellesleg, a szél felerősített változata a villám szinte minden RPG-ben, és lássuk be, Akamatsu-sensei szeret RPG elemeket használni a mangáiban. ^^


... Gondoltam már rá, hogy Touta olyan harcos lesz, aki nem tud varázsolni, de el tudja azt nyelni a Magia Erebeával, és valamilyen formában Armationem-et tud belőle csinálni. Elképzelem, ahogy elnyel valami izmos földmágiát Fate-től, és kőgólemmé válik. Nevet ...
Vagy éppen minden harc kezdetén megütteti magát Kuroumaru Shin Raikouken(A Villámlás Igazi Kardja) nevű titkos technikájával. ikszdé
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #367 Dátum: 15 aug 23, 13:21:13 »

...
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/090/10
Különös technika? ETERNAL NEGI FEVER! ikszdé
...

Rakanból még ki is nézhető, hogy már csak heccből is, de beveti. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #368 Dátum: 15 aug 26, 08:11:28 »

nha. Kijött az új rész ! A végén majdnem akkorát nevettem ! Nevet (ehelyett kínosan somolyogtam)
sajnos manga nagyon csapongó, egyes részek frenetikusak, másokon meg elaludni, vagy legalábbis sejteni
(azonnali mozdulat, Kuroumaru nő e vagy sem, Kirie: Haszontalan! Mosolyog  ikszdé  smirksweat ?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #369 Dátum: 15 aug 26, 17:39:26 »

Pár napja találtam rá erre a mangára és el is olvastam az eddigi fejezeteket. Nagyon bejön ikszdé A sensei már az előző mangánál rejtett el utalásokat Yukihime szempontjából? Az előzményét nem olvastam csak azért kérdezem. Vajon Yukihime hány évet töltött el Dana-nál? Gondolkozik Meg persze Touta mennyit fog? Nevet Az előzmény mangánál az utolsó fejezetben minden szereplőről volt egy kis epilogus. Kérdem aki nálam jobban tud angolul hogy amit Evangeline-hez írt azt lefordítaná nekem. bow Csak az nem világos hogy az utolsó mondatban jól sejtem hogy Touta-ra utal? Pirul
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #370 Dátum: 15 aug 26, 18:02:35 »

Sasa, tessék:
"Az ígéret, amit a kölyökkel kötött az Infernus Scholasticusról teljesítve lett, akárcsak a hőn szeretett férfijának megmentése. Habár végre szabad lett, a múltbéli rettegett énjét hátrahagyta, és inkább figyelemmel kísérte a 2 gyermek sorsát... Egy fiúét, és egy lányét, akiben mintha csak saját magát látta volna... Az, hogy a szerelmével hogyan alakultak a dolgok, az majd egy másik történet lesz." ^^

Nemigazán értem, mire gondolsz ez alatt, hogy "az előző rejtett el utalásokat Yukihime szempontjából?". Azt nem tudni, hogy hány évet volt ott Evangeline(Yukihime), de egy keveset biztosan. Nevet

Igazad lehet. Nem lehetetlen, hogy rá utál. Pontosabban, rá és Kitty-re. Sőt, most lefordítva már szinte biztos. ^^
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #371 Dátum: 15 aug 26, 19:00:23 »

A Red Hawk fordításában egy kicsit másképpen hangzik az a rész. Ott kicsit nyilvánvalóbb, hogy Negire és Asunára céloz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #372 Dátum: 15 aug 26, 23:07:07 »

Arra gondoltam hogy ugye Dana rendesen bekavart azzal hogy Touta megismerkedett a fiatal Evangelin-nel ikszdé. Időn és téren át mivel van közöttük minimum 700 év. Ha viszont ez igaz és Kitty  és Evangeline egyazon személy egy idősíkból akkor hatással volt rá Touta és fordítva is. Azonban mivel elég sok idő telt el a találkozások között valószínű hogy Evangeline elfelejtette vagy elakarta felejteni. Mindenesetre az első fejezetben mikor Yukihime vissza emlékezik hogyan találkozott Toutával én azt szűrtem le a képekből és a szövegből hogy mikor kérte Touta anyja hogy mentse meg Yukihime felismerte Toutát. Ami akkor csak arra tudok gondolni hogy Dana cselszövése sikerrel járt. Bár az még homályos hogy honnan tudta Yukihime hogy Touta klón. A rejtett utalásokat benéztem szerintem bocsi ikszdé Vajon ki alkothatta meg Toutát? Gondolkozik És mi célból? Nevet
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #373 Dátum: 15 aug 27, 10:00:31 »

Az, hogy mi célból hozták létre Toutát, azt még teljes homály fedi. Viszont Chakrával beszéltük még anno, hogy feltehetőleg Touta egy Averruncusokhoz hasonló harci egység, akit a Life-Maker(Élet-Teremtő) elleni harchoz hozhattak létre.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #374 Dátum: 15 aug 27, 14:52:47 »

Én valamilyen okból eddig úgy gondoltam hogy talán az Első hozta létre Toutát. ikszdé Hiszen Ő szeretett kisérletezgetni,ezért is változtatta halhatatlanná Evangelin-t Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!