24 ápr 28, 20:42:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Rátok mi a jellemző / mit szerettek a legjobban?
Csak szemfesték
Csak alapozó
Csak kevés smink
Erősen sminkelt
Nem használok / nem szeretem a műkörmöt
Műkörmöm van / szeretem a műkörmöt
Hajat festett
Egyáltalán nem sminkelek / smink nélkül

Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Smink, műköröm és műbabák  (Megtekintve 12041 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Dátum: 14 márc 24, 22:47:20 »

Manapság mikor kimerészkedem az utcára, a legtöbb lányon több kiló smink van, mint ahány kiló lenne maga a leányzó. >.<# Nagyon divattá vált ez az erős sminkelés és a műkörmök, a plasztikáról nem is beszélve.

Ma is épp sétáltunk a barátnőmmel a buszmegben, és egy talpig rózsaszín, pirított, platina szőke nőcit láttunk miniszoknyában (esőben bizony) egy kis retikülben egy Chihuahuával. Nem tudom, nekem nem erősségem a durva sminkelés, mostanában le is szoktam még az alapozóról is, szerintem nincs rá szükségem, nem is akarom tönkretenni vele a bőröm, legfeljebb a szemhéjamat húzom ki, és egy szolid kis szájfény az ami még elmegy, nem ez a vérvörös vagy cseresznyepiros rúzs, ami kiégeti a retinánk. smirksweat

Ti hogy vagytok vele? Hümm-hümm
Mennyire sminkelitek magatokat, vagy használtok műkörmöt?
Mi a véleményetek az egészről?

Férfiak esetében: Nektek milyen stílusú lányok jönnek be smink terén?

Szerk.: Így utólag belegondolva, elég... érdekes kérdés/szavazat lett... hű... mibe keveredtem.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1 Dátum: 14 márc 24, 22:51:26 »

"Csak szempilla spirál.-t" is rakd be kérlek.  Be van tépve
Ha marad a téma, akkor válaszolok.

Én alapjáraton, csak a szempillámat szoktam kispirálozni, hogy kicsit kiemelje a szememet. Púdert, vagy alapozót kb soha nem használok. Egyszer volt rajtam kicsit több smink, mikor elmentem a szalagavatómra és én nem szerepeltem, de azért anyukám ki sminkelt, ilyen natúr színekkel, ami pont illett hozzám.
Amúgy egyelőre, bőven megelégszem a szempilla spirálommal, számomra pont elég, még. Pirul
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2 Dátum: 14 márc 24, 22:52:29 »

Háát, a sminkkel úgy vagyok hogy vannak szép sminkek, amik lehetnek erősek is attól még lehet szép, de nem a minden napokra való inkább alkalmi. Én csak alkalmakkor sminkelek.
Inkább a szememre fordítom a hangsúlyt egy kis szemhéjpúder, szemceruza, spirál. Inkább a kékes szürkés árnyalatokat használok.
Műköröm. Az még nem is volt, szééép hosszúra szokott megnőni a sajátom azt szoktam kifesteni lakkal. Kivéve amikor a csokigyárban dolgoztam (ami nyáron megint esedékessé válhat mert akkor ott csak rövid köröm lehetett ami saját és festetlen). Leginkább feketére, imádom a fekete körmöket annyira illenek hozzám, persze sok színes van amit szeretek kivéve a rózsaszín nem jön be se ruhába, se körömbe, szinte  semmibe.
Inkább a hajam az amit kicifrázok. Nagyon szeretem vad színűre festegetni.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 22:58:11 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 14 márc 24, 22:59:11 »

Nekem a szempillaspirál időszakosan jelenik meg. Elég nagy szempilláim vannak, hiába nyúzom, valahogy sose lesz nagyobb. Vagy talán nem mindegy a márka? >.<#

A hajfestést eleinte elleneztem, de meguntam az egyszínű barnát, először mogyór barnát ajánlottak, ami nem volt jó választás, aztán átmentem vörösbe, utána sötétkékbe. Jelenleg vörös-barna vagyok, de vissza váltok sötétkékre. Most amúgy is levágták a hajam... Eddig szép hosszú volt most meg... 2cm vágásról volt szó, nem 20cm-ről. Nevet Bár elég szépen megnőtt, most egy ilyen modern űrharcos kislány benyomását keltem.

Én szemhéjfestéket szoktam használni. Eleinte a tus valamiért nem volt szimpatikus. Jó, művészeti suliba jártam, de a szemhéjamat nagyon nehéz volt vele. Ezért maradtam a ceruzánál, utána valami fura filc jött, végül a tus... csak az most elfogyott. :/

A körmökkel pedig úgy vagyok ahogy te is Ayumi, nem műkörmözöm, az enyéim is szép hosszúra nőnek meg, formálni, reszelni, vágni sem kell.

Ez egy pár hetes kép a körmömről. Épp akkor végeztem, még a félrekent festéket se tudtam leszedni.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4 Dátum: 14 márc 24, 23:07:22 »

Még egy kicsit nő a körmöm és ezt megjátszom.  Be van tépve
Fekete, hegyes nagy körmeim lesznek.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 14 márc 24, 23:12:56 »

Hű, én vasárnap lettem leteremtve a matek tanárom által, hogy ez egy kicsit vad egy leányzónak. Nevet hát nekem mindig is tetszett, nem tudom, ha esetleg lesz neked is ilyen, akkor szívesen látnék egy képet róla, Ayumichan Nyelvesít

Nekem is elég sok formájú és színű körmöm volt már.

Például ez - és ez.
Vagy ez.
 

Ez pedig egy unalom szemfestés tőlem.
:/

Sose volt erősségem a szemfestés.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6 Dátum: 14 márc 24, 23:34:49 »

Nem merészek ezek a körmök. Vannak ennél sokkal vadabbak és feltűnőbbek is.
A tanárnak meg akkor kéne lecsesznie az embert ha karó a dolgozata, nem tanul vagy esetleg rossz a magatartása, nem a külseje miatt főleg a "felső" oktatásban nem, ahova 18 év felettiek (vagy akik már nagyon közel állnak ehhez) járnak és nem 12-13 éves kislányok, mert nekik valóban vad lenne.  (nem tudom hány éves vagy de nem tűnsz 13-14 évesnek szóval 18 felettinek nézlek erre alapoztam).

A körömre meg még várni kell egy kicsit mert nem elég hosszú most hogy ezt megjátsszam.

De van itt egy ilyen pár hetes kép (igaz nem hegyes és csak a mutató és kis ujjam látszik rajta, de nincs másik kép amin látszik a körmöm is):
http://www.kephost.com/thumb/2014/3/24/a1_2014_3_24_9wve2yvm7e_tn.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 03:50:16 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 14 márc 25, 12:20:50 »

Február 27-én töltöttem a 17. életévemet. A 18 is meglesz hamarosan, de arra még várunk.

Egyébként régen én is úgy csináltam meg a körmöm, mint te a képen. Úgy 2-3 évvel ezelőtt. Eleinte meg se akarták engedni a feketét, de annyira mondogattam hogy végül megengedték. Körülbelül 40-50 szín van még körömlakkban, és ebből csak az ezüstöt, feketét, a szürkét vagy a fehéret használom.

Egyszer dühös hangulatba voltam, és fekete alapon citromsárga csíkosra festettem a hosszú, fekete karmaimat. Úgy nézett ki a kezem mint egy dühöngő méhkas.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 12:23:14 írta Ms. Trager » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8 Dátum: 14 márc 30, 20:07:23 »

Spirál, ceruza (fehér, fekete). Meg szükség esetén korrektor. Ja és az izesített ajak balzsam, mert hamar kiszárad a szám.  >.<#    Nem nagyon ítélem el ali erősen sminkeli magát, ha esztétikusan néz ki. Nem narancssárga és a platina szőke hajához nincs 3m vastag fekete rajzolt szemöldök: http://aztadom.co/fun/3346991

Viszont aki ok nélkül használ alapozót az hülye. A műkörmöt nem szeretem, nálam amúgy is letörne tehát off.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 20:08:35 írta Hakuu » Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 14 márc 30, 20:09:47 »

Irodalom órán épp a nőket és férfiakat érintő/nem érintő problémákról és mániákról beszéltünk. Az egyik osztálytársam szidott mindenkit, hogy agyon alapozózzák magukat, holott van akinek nem is kellene, mikor befejezte a "szónoklást" lehajolt, elő vette a retikülét és kimeszelte a fejét. smirksweat

Én régebben próbálkoztam vele, de nem jött be, és ritka rossz volt a bőrömnek is. Mindenki mondogatta, hogy nekem szerencsém van a bőrömet illetően, nem zsíros, nem pattanásos, szóval végül lebeszéltek az egészről, vagy is... én magam se terveztem tovább, már fél éve nem érte alapozó a pofázmányom.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 20:10:54 írta Ms. Trager » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #10 Dátum: 14 márc 30, 20:18:33 »

Ilyen esetekben a korrektor a legjobb. És azért az a bőrnek sem árt. Persze attól még le kell mosni. Viszont az én bőrömet kiszárította az alapozó mindig.  smirksweat
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 14 márc 30, 20:21:55 »

Szép kis lány vagyok, ha amúgy még erről sose hallottam. >.<# Most így rá Gugliztam de sokra nem jöttem rá, nem tűnik valami szimpatikusnak. Egyébként egy sima arcmosás vízzel csodákra képes. Nevet Bár van hogy addig dörzsölöm a fejem amíg úgy nem néz ki, mintha tényleg alapozós lenne... vagy csak olyan szép. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 20:22:31 írta Ms. Trager » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #12 Dátum: 14 márc 30, 20:47:43 »

Az is alapozó féle csak nem folyékony és a pattanásos területre elég kenni. Mondjuk pont a bőrszínhez kell passzolnia, hogy ne legyen foltos az arc. Ez a hátul ütője. Ha szénhidráltos kajákat eszek, nagy mennyiségben, eléggé meglátszik itt-ott.  >.<# Én dalicint használok.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 14 márc 30, 20:50:49 »

Meglesem majd, hátha az Avonban lesz hasonló, de nem igen van mire kenni, az az igazság. :/ Anya meg már kijött abból a korból. Öcsémet esetleg megkérdezem. ikszdé

Egyébként igen, a szín nem mindegy. Láttam már olyat hogy egy csajnak totál fehér volt a bőre, de valami karamell barna alapozója volt, magenta arcpúderrel. Hát nem tudtam, nevessek vagy sírjak.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14 Dátum: 14 márc 31, 01:51:05 »

Az undorító ha valakinek más színűre van kenve a képe mint a bőre többi része. Jó hogy nem fekára maszkírozza magát.  smirksweat

Ez a szemöldök úgy néz ki mintha egy 5 éves gyerek rajzolta volna meg.  smirksweat
http://aztadom.co/wp-content/uploads/2013/12/szemoldok_fail_3.jpg


Idézet
Egyébként egy sima arcmosás vízzel csodákra képes
Meleg vízzel. Mondjuk van ilyen nedves törlőkendő (nem összekeverendő a babapopsi törlőkendővel) az nagyon szépen lehozza a vakolatot és utána elég egy kis tusfürdős/szappanos meleg víz.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!