24 ápr 28, 22:25:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Rátok mi a jellemző / mit szerettek a legjobban?
Csak szemfesték
Csak alapozó
Csak kevés smink
Erősen sminkelt
Nem használok / nem szeretem a műkörmöt
Műkörmöm van / szeretem a műkörmöt
Hajat festett
Egyáltalán nem sminkelek / smink nélkül

Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Smink, műköröm és műbabák  (Megtekintve 12042 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #15 Dátum: 14 márc 31, 07:56:45 »

Kezdjük ott, hogy az alapozót arra találták ki, hogy a ráncokat és az egyéb bőrhibákat eltüntesse. És a bőrszínhez kell igazodnia, nem 5 árnyalattal sötétebb..
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #16 Dátum: 14 márc 31, 08:52:51 »

Én egyáltalán nem sminkelek. Lakkot sem használok csak nagyon ritkán. A hosszú köröm és a műköröm nekem nagyon nem jön be. Meglátom és kikészülök.  Nevet
Aminek a kipróbálását tervezem az a BB krém, ami hidratál és alapoz egyben. Húgom nagyon dicséri.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 14 márc 31, 15:21:26 »

Jól meg kell válogatni, milyen szert használunk. Sorra buknak le a krémek és hasonlók, hogy semmit nem érnek. A Dove-ot is tesztelték, a reklámjukban is szerepelt, ahogy egy növényt tettek a krémbe (vagy a krémet kenték valahova a növényre, nem emlékszem pontosan, szóba került), és az ugye szépen kivirágzott. Na ezt mások is kipróbálták, 100-ból 100 növény kirohadt.

Na most szerintem amúgy se szükséges ilyen krémeket használni, vagyis kockázatos, én ellenzek minden ilyet, de minden bizonnyal van ami jót tesz a bőrnek.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #18 Dátum: 14 márc 31, 17:18:03 »

Általában ami tényleg jó az drága.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 14 márc 31, 18:00:11 »

Na igen, de néha nem is baj hogy nem telik rá. Ha telne valószínűleg rengeteg más, szépségápolással kapcsolatos dolgot vennénk még és vinnénk túlzásba.

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1609949_265137840332248_379122929_n.jpg
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #20 Dátum: 14 márc 31, 18:41:26 »

Nem én vennék egy ps4-et és hozzá egy lost of us-t  Nevet Ja meg egy új gépet is akkor már.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #21 Dátum: 14 márc 31, 18:52:14 »

Azon csodálkozok hogy eddig a hímnem egyik fórumos képviselője sem merte kinyilvánítani a véleményét eme szépítő eszközökről mint a smink vagy a körömlakk (esetleg hajfesték).
Vagy félénkek ezek a fiúk?  Pirul

Nekem pl ott van legközelebbi férfi hozzátartozóm, a sógorom (és az ő bátyja aki ott lakik ahol ők ő is így van vele), különösebben nem izgatja a hajfesték és a körömlakk, de ha a jelenlétében történik a szépítési folyamat attól kikészül.
Egyszerűen nem bírja elviselni a hajfesték szagát, és a körömlakkét sem.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 14 márc 31, 18:54:39 »

Az a helyzet, hogy sok fiú bár hiába mondja, hogy nem szereti a tetőtől-talpig kisminkelt "nőt", érdekes módon szinte mind azokat nézi meg... szóval ez egy elég nagy öngól. De biztos... csak nem tudom hogy amikor csókolóznak akkor mennyire lakik jól a tonna alapozóval amit benyal.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 31, 18:55:15 írta Ms. Trager » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #23 Dátum: 14 márc 31, 19:04:15 »

Érdekes mód a legtöbb férfi ismerősömet nem izgatja különösebben hogy egy nő haján  festék van vagy az a saját színe a hajának, amit nem nagyon bírnak azok az extrém hajak (kék, zöld, türkiz stb.).  smirksweat

A körömlakk/nagy köröm/műkörömmel meg úgy vannak hogy megnézik "idegeneken" de otthon az asszonyon már nem szeretik. Érdekes élőlény a férfi.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 14 márc 31, 19:06:56 »

Ennyi erővel a nő is. Nevet Sminkeli magát a legtöbb p*na barbi, szőkítik a hajukat, szoli ezerrel, műkörmök és minden undormány, de ha más lányon látják ezt rögtön ráolvassák hogy milyen foglalkozást űz, és le éjjeli pillangózzák.

Az a gáz hogy a látvány manapság
1. Nem minden...
2. Lényegében semmit nem jelent
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #25 Dátum: 14 márc 31, 19:22:37 »

Azért vannak esztétikai szempontok.
Egy erős smink is lehet szép és egy enyhe is ami csak kiemeli a szépséget és gyakorlatilag nem is nagyon látszik csak "elfedi a hibákat" és "kiemeli" amit ki kell, vagy egy zöld haj is függhet attól hogy az illetőnek jól áll e az arcához vagy sem.
Ha az alapanyagok adottak abból ki lehet hozni egy förmedvényt is más színű alapozóval mint a bőr és nem az alanyhoz illő hajszínnel, vagy kialakítani egy műalkotást szépen kisminkelt szemmel és egy jó frizurával (akkor is ha türkiz) a lényeg hogy passzoljanak egymáshoz a dolgok. Nevet

Aki meg ki van vakolva 3 kiló púderrel annak nem kéne leszólnia más ugyanolyat.  smirksweat

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #26 Dátum: 14 ápr 01, 08:23:30 »

Azon csodálkozok hogy eddig a hímnem egyik fórumos képviselője sem merte kinyilvánítani a véleményét eme szépítő eszközökről mint a smink vagy a körömlakk (esetleg hajfesték).
Vagy félénkek ezek a fiúk?  Pirul


Ilyen magasröptű eszmecseréhez nem is merünk hozzászólni.  Nyelvesít

 
Te hol látsz ilyen tinicsajokat?  Ohh My God Régi fényképeket nézegetve szerintem a mostani lányok sokkal szebbek, mint a 20-30-50-100 évvel ezelőttiek voltak.

Na, ehhez a topichoz is hozzászóltam, most már biztos, hogy ki leszek tiltva a Férfi topicból.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 01, 08:24:03 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 14 ápr 01, 09:57:14 »

Dósa Fannykához hasonlókra gondolsz, Saiyan? Hümm-hümm
Csak mert az ilyenek nem szépek (legalább is szerintem, és igazából nem is valódiak. Ja, és rengeteg van belőlük. Határőrnek nem lenne rossz ötlet kitenni őket.

Na, ehhez a topichoz is hozzászóltam, most már biztos, hogy ki leszek tiltva a Férfi topicból.
Nem hiszem. Itt válsz majd igazi férfivá.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #28 Dátum: 14 ápr 01, 10:39:58 »

A hideg kiráz ezetől a buta libáktól. Az a Jáde is ide jön.  >.<#  Szörnyű az egész kinézetük, és az alapozó a szájukon bahh.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 14 ápr 01, 15:02:03 »

Erre szoktam azt mondani, hogy egy csók olyan, mintha alapozót ennél. Nyilván valóan a gyönyör addig tart, amíg le nem vakarják magukról a sminket. Vagy fordítva...

Egyébként létezik olyan nő, aki a férjével 30 éve házas, és még nem látta a férfi smink nélkül. Azért az durva lehet.

Manapság a "smink" amit a Fannyka-hoz meg Jade-hez hasonló tini kölykök használnak, valójában már nem is smink, hanem valami új arc, egy maszk. Amikor a harmincadik ilyen is elment mellettem egy múzeumban, kezdtem el gondolkodni azon, hogy tényleg ennyien vannak, vagy ugyan azt láttam más ruhában? >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!