24 jún 02, 05:03:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 996 997 [998] 999 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962326 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14955 Dátum: 14 júl 15, 22:00:39 »

Ezzel semmi baj Ayumi, de avval már van, hogy így nem tudom magam kiélni fiatal koromba, és nem akarok úgy járni mint apám, hogy két gyerek, és 25 év házasság után jön meg a hülye a fejére :S

Minagi: de tettem, volt barátnőm szívét törtem össze (nem bírtam már meg maradni mellette :S )

Coelho: Az lesz... ősszintesség, még ha szemközt is köpnek, meg mondom nekem ez kell, aki akarja meg kapja, aki nem az nem Nevet

van keménység, és keménység közt is különbség, nem kell véresen parasztnak lenni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 15, 22:11:51 írta Luidzsy » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14956 Dátum: 14 júl 15, 22:02:01 »

Én itt bókolok Saphirának, ő meg nem jelentkezik be és pirul el, mint egy édes kis tünde.  Johhny Depi Sír
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14957 Dátum: 14 júl 15, 22:08:58 »

Luidzsy kérlek legközelebb az "avval" helyett használd azt, hogy "azzal". Valamiért az elsőként említett szó olvasása zavar. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14958 Dátum: 14 júl 15, 22:10:43 »

Én itt bókolok Saphirának, ő meg nem jelentkezik be és pirul el, mint egy édes kis tünde.  Johhny Depi Sír
Biztos tanul az elkövetkező vizsgaidőszakra.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14959 Dátum: 14 júl 15, 22:13:10 »

Luidzsy kérlek legközelebb az "avval" helyett használd azt, hogy "azzal". Valamiért az elsőként említett szó olvasása zavar. Szomorú

Rendben, és bocsi legközelebb igyekszem majd figyelni rá  Pirul
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14960 Dátum: 14 júl 15, 22:14:22 »

Vagy a fórumozáson és a tanuláson túl van jobb dolog is az életében.

De Mini azért részvétem, tudom, hogy milyen megbántva érzed most magad. Átérzem. Felajánlottam volna neked egy alvóhelyet, hogy ha bejössz a fővárosba, ne keljen korán kelned, sőt, ha összehúzzátok magatokat Vera is alhatott volna azon az icipici kanapén, de neked kutyára kell vigyáznod. Szomorú vagyok. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14961 Dátum: 14 júl 15, 22:19:11 »

Te vagy a fa, amit körül ölelünk. Te vagy a levegő, amit beszippantunk. Te vagy a föld, amire rátaposunk. S nem utolsó a sorban, te vagy a Holdunk, amit csodálunk!  Be van tépve

Ó, istenem, nagyon meghatódtam.  Pirul Ez annyira kedves volt, hogy még a felsőbbrendűségi tudatom is érzi, hogy nem érdemlem meg. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #14962 Dátum: 14 júl 15, 22:48:30 »

Engem itt már nem szeretnek. ikszdé

Na izgulj Szabi én bírom a képed Nevet Anno én tanítottalak photoshop-ban színezni SŐT még facebook-on is ismerősöm vagy  Pirul
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14963 Dátum: 14 júl 15, 23:05:11 »

Én azóta is emlegetnek mesteremnek. A miskolci egyetemista alkoholista digitális színezős mesterem. ikszdé

Érdekes amúgy, sokmindenbe belekezdtem de annyi olyan volt amikor azzal találkoztam, hogy te abba már benne vagy. A piáláson meg színezésen meg tipmixen meg lolon meg mindenen keresztül. Még animét is ajánlottál régen. xD De még több is csak már nem emlékszem.
Mindig mikor belekezdtünk mondtam a haverjaimnak, hogy a mesterem már ezt míveli.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14964 Dátum: 14 júl 15, 23:22:07 »

Khm, ama mesteri titulus mintha sajátom volna, khm.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14965 Dátum: 14 júl 15, 23:26:50 »

De Mini azért részvétem, tudom, hogy milyen megbántva érzed most magad. Átérzem. Felajánlottam volna neked egy alvóhelyet, hogy ha bejössz a fővárosba, ne keljen korán kelned, sőt, ha összehúzzátok magatokat Vera is alhatott volna azon az icipici kanapén, de neked kutyára kell vigyáznod. Szomorú vagyok. Szomorú
Ne légy az, legalább lesz mit mesélned, meg máskor is fogunk tudni akár együtt aludni (Nyelvesít) akár találkozni. Szerencsére a múltkori dolog óta, erre egyre nyitottabb vagyok és nem olyan nyuszimuszi, mint anno, így mikor, hogy alakul mindenki élete, úgy is össze jön még pár találka szerintem. Nevet  Vígasztal

Ó, istenem, nagyon meghatódtam.  Pirul Ez annyira kedves volt, hogy még a felsőbbrendűségi tudatom is érzi, hogy nem érdemlem meg. Nevet
A felsőbbrendűségi tudatod hazudik! Pirul

Szabi, pont írni akartam, hogy azt hittem, te vagy a mestere, de le se szar. Nevet
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14966 Dátum: 14 júl 15, 23:38:40 »

Úgy tudtam, hogy most fogsz megjelenni, heo. ikszdé
Kikérem magamnak, hogy le se szarom. Igenis őt is emlegettem már sokmindenkinek, de azt is hozzátenném, hogy te nem sok mindenre tanítottál meg ezidáig. hmm

egyébként meg egy embernek csak egy mestere lehet? hát mégis milyen világot élünk?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 15, 23:40:41 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14967 Dátum: 14 júl 16, 07:13:30 »

~ (De Lew-val kockultunk egy kicsit. ikszdé)

Holnapra a 35-ös szint legyen meg  Hümm-hümm  Nevet

Nem lett meg, csak a 33. Szomorú Túlmelegedett a gépem és 4 órán keresztül nem tudtam bekapcsolni. Na de majd ma!

Ééés igen, egy embernek CSAK 1 mestere lehet, én is amióta elhagytam az enyémet egyedül tanulok, mivel képtelen vagyok új sensei-t felbérelni, nem visz rá a lélek... Ez az én ninja-utam. Te jó ég lehet aludni kellett volna még és nem 3-kor kelni. xDDD

Noé, amúgy ez kedves tőled, úgy se avattam még fel azt a kanapét, de a koleszos ágynál tuti nem kényelmesebb, azon úgy aludtam mint a bunda. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 16, 07:29:05 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14968 Dátum: 14 júl 16, 08:09:30 »

Hozzátenném, hogy Lew sem. Nyelvesít Egyébként igen, egyszerre csak egy lehet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14969 Dátum: 14 júl 16, 08:36:22 »



És ez tényleg így van. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 996 997 [998] 999 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!