24 júl 03, 20:42:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 979 980 [981] 982 983 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1070997 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14700 Dátum: 14 júl 11, 01:30:40 »

Nálunk az oviban én azért kaptam büntetést, mert kimásztam a kerítésen a labdáért, majd vissza. Bezzeg aki véletlenül beleütötte a fejét az akváriumba a másik gyereknek úgy hogy mehetett a balesetibe az semmit nem kapott, mert szegény olyan ijedt volt.
Naplózva


 
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14701 Dátum: 14 júl 11, 01:37:16 »

Nekem egy ismerősöm (netes) elmesélte hogy ovis korában (nem az oviban hanem otthon) felgyújtotta a függönyt a konyhában mert szeretett játszani a tűzzel.  smirksweat
Mondta hogy direkt csinálta arra emlékszik, tudta hogy nem szabad, de már nem sokra emlékszik.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14702 Dátum: 14 júl 11, 01:44:08 »

Nem tudom már, hogy hogyan is kerültünk mi már ide, de Detty valahogy elkezdett olvasgatni itt valami után, és rátalált arra, amikor elkezdtetek mindenkit random embernek titulálni.
Random a nyakatok! xd Mindenesetre elismerem, hogy talán elég rövidéletű voltam hozzátok képest, de például Ichigo semmivel sem különb nálunk, csak azért mondod azt, Gdat, hogy ő besorolásra váró vagy mi, mert abban a szakaszban aktívoskodik, mikor te épp az vagy. Mi ugyan ilyenek voltunk, csak te nem voltál itt, vagy csak keveset. Na mindegy, szóval nem akarok én itt megsértődni hogy alsóbbrendű lettem, de azért gondoltam ennyit hozzáteszek a zéletetekhez ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 01:45:21 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14703 Dátum: 14 júl 11, 06:33:55 »

Gondolom erre gondolsz, Szabi2: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=8430.msg910281#msg910281

Nem tudom Detty meddig olvasta, vagy végig olvasta-e, de ez inkább megemlékezés volt, sőt, a mostani Duma topicról volt szó, nem arról mikor ti aktívak voltatok. Mint látod, sok ember aki a te idődben is jelen volt eleget - példának ott van Zizi, Fleexi, tia (A-chan), Niki stb. - nem nagyon vannak itt, nem írnak, ahogy ti sem. Ti néha, de olvassátok a helyet, de hiába voltatok régen sokat itt, nem írtok már be ebbe a Duma Topicban, ami szám szerint a tizenegyes, randomok vagytok. Ezen nem kell besértődni, de igen, randomabb vagy, mint K Ichigo, mert ő elég aktívan rész vett ebben a topicban, főleg a csodás trio-ban éjfél után, te meg kb 4x írtál ebbe a Dumába.

Szia Minato10! Légy üdvözölve nálunk!
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 06:37:03 írta Minagi » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14704 Dátum: 14 júl 11, 06:37:43 »

A vérszopó szirén ismét énekelni kezdett. Örülök, hogy nem vagyok újonc.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14705 Dátum: 14 júl 11, 06:45:59 »

Bókjaidtól elolvadok, így reggel, gman. Pirul

Sokan köszöngetnek be, majd tűnnek el. Nekem nem jutott eszembe köszöngetni ide, arra viszont emlékszem, hogy írtam egy 5-6 soros bemutatkozást, ami kb arról szólt, hogy honnan van a nick nevem, az eredetit le se írtam. Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14706 Dátum: 14 júl 11, 07:20:22 »

Ilyen esős időben annyira elvont és abszurd álmaim vannak mindig, de már alig emlékszem belőlük valamire. Arra emlékszem, hogy álmomban Ayumi berakott valami nagyon rossz viccet fórumra, én meg kiakadtam rajta. Valószínűleg ez volt a legvalószerűtlenebb része az álmomnak. Nevet

Nálunk az oviban én azért kaptam büntetést, mert kimásztam a kerítésen a labdáért, majd vissza. Bezzeg aki véletlenül beleütötte a fejét az akváriumba a másik gyereknek úgy hogy mehetett a balesetibe az semmit nem kapott, mert szegény olyan ijedt volt.

Én belöktem egy gyereket a méteres sárba és utána nekem kellett kézzel kimosnom a pólóját. Meg alvásidőben szétrágtam az egyik szék lábát, azóta sem tudom, milyen megfontolásból.  Gondolkozik
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14707 Dátum: 14 júl 11, 07:40:52 »

Én akkor vettem észre, hogy esett az eső, mikor a macska felugrott az ágyamra és mikor elkezdtem kómásan simogatni, éreztem, hogy nem egészen csont száraz. Nevet

Hamarosan betelik ez a topic, nem rossz.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14708 Dátum: 14 júl 11, 08:34:36 »

Kezdem magamat hipsztersznobnak érezni, hogy nem cigányok és parasztok(pejoratív) között nőttem fel, így okom sem volt verekedni a többiekkel.  Szomorú

Mármint az tiszta, hogy ok nem is kell egy jó verekedéshez, de úgy értve hogy személyesen nem volt senkivel sem konfliktusom ami verekedésbe torkollott volna.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14709 Dátum: 14 júl 11, 08:52:54 »

Én emlékszem egy kövér cigánygyerekre alsóból, aki folyton basáskodott felettünk, én meg valamilyen oknál fogva másodikos-harmadikos koromban egyszer vállon dobtam hógolyóval és azt mondtam neki, hogy "ha harc, hát legyen harc". Utána mondjuk odajött kezet fogni és váratlanul belökött a folyosón a cipős szekrénybe. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14710 Dátum: 14 júl 11, 08:58:00 »

Nem akarok istennő lenni.  Szomorú
Naplózva
Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #14711 Dátum: 14 júl 11, 09:15:22 »

Én is verekedtem egyszer-kétszer, de sose én kezdeményeztem.

Nekem suliban volt olyan "brazil" osztálytársam, aki olyan "profi" szinten puskázott, hogy az ő neve helyett az enyémet írta oda. Igen vicces volt...

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14712 Dátum: 14 júl 11, 09:18:08 »

Szerintetek amikor egy ismerősöm ilyet tesz ki Facebook-ra, akkor mi jár a fejében?



Mivaan?
Naplózva
Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #14713 Dátum: 14 júl 11, 09:25:43 »

Biztos a narancs szín bűvöletébe került... Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14714 Dátum: 14 júl 11, 09:28:18 »

Lehet ez egy burkolt politikai állásfoglalás? ikszdé Hát elég jól burkolta.

De rendszeresen posztol ilyen hülyeségeket, pl.:

Minél inkább fél az Ember, annál inkább FÉLőlény.
Minél inkább Szeret az Ember annál inkább ÉLŐlény.
Nem kell tovább a FÉLség, Bátran Szembenézek minddel, kacagva elengedem mert Az ÉLŐk útja jobban tetszik nekem! ♡♡bb


Nagyon deep. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 979 980 [981] 982 983 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!