24 jún 26, 21:31:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 978 979 [980] 981 982 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060634 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14685 Dátum: 14 júl 10, 21:34:44 »

Én főleg 1. udvarhölgy voltam oviban, úgy fest a szőke pici lányok már csak ilyen méhkirálynők (ezek legjobb barátnőm mindenkori jellemzői). Viszont mielőtt még a méhkirálynő legjobb barátnőm odajött és ellányosított, a fiúk játékaival játszottam és kis g*ci voltam, mert ha nem adták oda verekedni kezdtem, utána viszont előhúztam a lány vagyok kártyát, mert mikor jöttek leszidni, mindig azt mondtam, hogy bántanak a fiúk, eljátszottam, hogy engem sajnálni kell. Az 1. udvarhölgy szerep is jó volt azért a későbbiekben, nekem nem volt vele bajom.

Iskolában kezdtek engem piszkálni, igazából ez annak a hibája volt, hogy akkor szerettem okoskodni, ha piszkáltak sokszor elővettem a sírás kártyát, így nem volt rossz, mert sokan viszont védtek és vigasztaltak, a bántást ki lehetett használni, úgy hogy legyen pozitív oldala. Most már tudom, hogy azért itt is szemét voltam, mert a megsértődés volt a módszerem, hogy a figyelem központjában legyek. A vicces az, hogy párnap alatt kihevertem a sértődést és délutánonként utána simán játszottam azzal is aki piszkált, együtt bandáztunk a faluban biciklikkel, amúgy mindig nálunk volt a gyülekezőhely. Ez viszont csak alsóban volt tartható. Felsős koromban jöttek a stílus váltogatások, kerestem önmagam.

Mire gimis korba értem, már megvolt a nevetgélődős személyiségem, ez vált be legjobban, jó mosoly mögé rejteni a dolgokat, kissé nemtörődömnek lenni/tűnni, néha nemvárt bunkóságot, hisztisséget produkálni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 21:40:20 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14686 Dátum: 14 júl 10, 21:39:45 »

Igen nekem is volt ilyen osztálytársam általánosba, szerencsére ő azóta kinőtte

Ayumi nem igazán csak a padtársam akit meg védtem akkor, ő mai napig a legjobb barátom, valahogy ő megbízott bennem, vagy nem tudom  ikszdé
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14687 Dátum: 14 júl 10, 21:40:35 »

Idézet
Azért elég érdekes fejlődésen ment keresztül.

Valóban érdekes. Ha magamból indulok ki, akkor az a pár éves, még semmilyen hatásnak sem kitett gyerek előrevetíti a személy felnőtt énjét is. Ez nem feltétlenül jó, de lehet úgy alakítani, hogy jó legyen. Nagyon köcsög voltam oviban, de érdekes módon mégis szerettek, mert azért azt kifelejtettem, hogy viszonylag igazságos is voltam, az igazságtalanságot sosem szerettem (de lehet csak bebeszélem magamnak, hogy igazságos voltam, hogy ne sírjon annyira a lelkiismeretem. Nevet). És szinte már egyáltalán nem tudok azonosulni az akkori énemmel, de mégis az akkori személyiségem legmélyebb elemei ugyanúgy bennem vannak most is. Gimiben is diktátornak hívtak, és én bevallom most is akárkinek, hogy imádok uralkodni és parancsolni, és nem bírom elviselni, ha felettem uralkodnak. Persze volt emiatt egy hatalmas törés az életemben, de igazából sosem bántam meg, hogy ilyen vagyok, sokszor adott lendületet és kitartást.

Amúgy, Ayumi, szerintem nem kellett volna félned az ovis énemtől, ha tényleg gyenge voltál, mert a gyengéket nem bántottam soha. Annak semmi értelme. Azzal nem tudtam volna bizonyítani, hogy én vagyok a falkavezér. Nevet Nevet Az erőseket kell legyőzni. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14688 Dátum: 14 júl 10, 21:45:31 »

Gdat, amúgy rejtett lettél?

Nálunk alsóban volt két fiú. Az egyiknek világító kék szemei és dús szempillái voltak, nem semmi volt már akkor is. Nevet Na de, mikor együtt volt a haverjával, rohadt szemetek voltak, tipikusan az a "mi vagyunk az erősek és a szemetek". Mikor külön voltak mert az egyik beteg volt, akkor meg  a legjobbak és legengedelmesebbek. Nevet Emlékszem a dús szempillájút levertem sakkban, még elsőben, onnantól tisztelt a legjobban, más nem bírta leverni. Később még sakk versenyekre is járt azt hiszem. Nevet Ő olyat is csinált, mikor mérges lett egy lányra, hogy neki lökte a radiátornak ami utána leszakadt.

Miután Pestre jártam, vicces volt az első pár hét, mint új lány, mindenki mindent tudni akart, de jól beilleszkedtem, nagyon szerettem azt az osztályt. A végén, utolsó osztálykirándulássunkor aki klikkesedett az "kilépett belőle" egyszerűen mindenki mindenkiivel beszélt és elvoltunk.
Bár nagyon-nagyon sokáig én a szégyenlős lány voltam. Most is, de eléggé határozott lettem egy ideje. Nevet

Saphira, téged senki sem akart legyőzni? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 21:46:59 írta Minagi » Naplózva


xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #14689 Dátum: 14 júl 10, 21:48:46 »

Biztos voltak besúgói is hogy ne tudjanak szervezkedni ellene  Pojén
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14690 Dátum: 14 júl 10, 21:52:01 »

Akkor (ezek szerint) az engem bántók nagyon gyengék lehettek és a gyengeségük miatt most szívnak valahol.  Ördögi
Idézet
szerintem nem kellett volna félned az ovis énemtől,
Nem kell komolyan venni amit írok, csak ez az ovis személyiség elsőre ijesztőnek hat, elképzeltem hogy szolgák vesznek körül a fűsátorban legyezve és Szaffi-sama-nak hívnak.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14691 Dátum: 14 júl 10, 21:55:25 »

Dettó miközben olvastam Saphira sorait, ugyan ez a kép lebegett a szemem előtt Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14692 Dátum: 14 júl 10, 22:14:48 »

Ez mekkora poén. Van a Spar-nak egy nagyon finom fagyija (jégkrém, ki, hogy hívja), a Spar premium fagyijuk. Leginkább a Makadámdiós, a csokis-karamellás és a vanilliás karamellás amit mi nagyon szeretünk és néha veszünk. Az utóbbi 1 évben, mikor bementünk vásárolni és kerestük, nem volt. Néha elszórtan egy-kettő, de leginkább azt a szar Carte Dort rakták ki. Kérdezgettük az ott dolgozókat meg minden, hogy miért nem lehet, hogy a SAJÁT terméküket nem promózzák és miért nem abból raknak ki sokat.
Mikor múlthéten az volt a válaszuk, hogy túl magasan van a raktárban és nincs elég hűtőpult a nővérem megelégelte és írt egy panaszlevelet. Nevet Azt hittem 30 nap azért el fog telni mire válaszolnak, de kb 5-6 telt el... kis ügyesek. Itt a levél.

Idézet
Levele kapcsán áruházunk arról tájékoztatott, hogy sajnos valóban mulasztás történt. Az Ön által keresett Spar Prémium fagylaltból többféle íz is megtalálható az üzletben.
Az eset kapcsán felhívtuk a kollégák figyelmét a termék folyamatos töltésére, a többféle íz kihelyezésére.
A jövőben probléma esetén kérjük, hogy keresse az áruház ügyeletes vezetőjét!
Az okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük, szeretettel várjuk üzletünkben!
A hatályos jogszabályi rendelkezések értelmében tájékoztatjuk, hogy amennyiben válaszlevelünkben leírtakat nem tartja elfogadhatónak, úgy esetleges további panaszával a mellékletben szereplő hatóságokhoz fordulhat.
Tisztelettel:

Remélem tartják a szavukat és ennek kapcsán azt tanultuk, hogy megéri panaszlevelet írni. ikszdé
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14693 Dátum: 14 júl 10, 22:22:43 »

A pennyben van egy nagyon finom jégkrém (Rios Dlizioso márkájú), erdei gyümölcs öntetes mascarpone ízű, na az nagyon finom. 
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14694 Dátum: 14 júl 10, 22:28:18 »

Kicsit nehéz lenne mindent elolvasni főleg a mostani fáradt szemeimmel.
Azért remélem jól telt a napotok.

Ha az itteni időt nézem tényleg emlékeztet a jégkrémre,csak fura lenne nyalogatni. smirksweat Nyelvesít

Mind1 legalább ma a gépet is kipucoltam.Egész nyugis most.

(2.7k) tetszik ez a szám. Hümm-hümm
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14695 Dátum: 14 júl 10, 22:28:35 »

Idézet
Remélem tartják a szavukat és ennek kapcsán azt tanultuk, hogy megéri panaszlevelet írni.

Jaja, szívassátok csak a kis embert, nincs elég baja amúgy is.
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14696 Dátum: 14 júl 10, 22:31:19 »

Minagi: Én ilyeneket nem is láttam, jó hozzá teszem nálunk kicsi spar van, de csak a Carte Dor-ost rakják ki, meg esetleg Milkásat, meg Bocisat.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14697 Dátum: 14 júl 10, 22:33:38 »

Igen, ebből azt kell leszűrni, hogy mindenért panaszt fogunk emelni. Jaj ne már Saphira, jobb vagy ennél és értelmesebb, fel tudod fogni mire írtam.

1 évig szóltunk nekik és kérdezgettük mi van, mi az oka ennek az egésznek, van-e valami baj. Mint kiderült, csak a munkájukat nem végzik ahogy kellene, annak meg semmi értelme.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14698 Dátum: 14 júl 10, 23:19:18 »

Ilyen Spar prémium jégkrémet nem is ettem még (majd kipróbálom), amit vettem az olyan hogy Prima és van belőle joghurtos sárgabarack öntettel, meg citromos lime öntettel na azokat szeretem.  Nyelvesít
Erről jut eszembe, hogy hetek óta nem vettem jégkrémet, venni kéne holnap.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #14699 Dátum: 14 júl 11, 01:24:58 »

Sziasztok!

Először írok a csevegőbe,remélem beilleszkedek Mosolyog
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
Oldalak: 1 ... 978 979 [980] 981 982 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!