24 jún 18, 06:55:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 937 938 [939] 940 941 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1019881 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14070 Dátum: 14 júl 01, 12:45:08 »

Egyelőre szüneteltem az állatok kiosztását. ikszdé Túl gyakori lett, és nem akarom, hogy inflálódjon, meg Ayumi túlságosan meggazdagodjon.
Kérlek ezt töröld ki, mert úgy hangzik, mintha arra utalnál, hogy Ayuminak nincs élete, ezért mindig itt van. Szerintem ez sértő. Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14071 Dátum: 14 júl 01, 12:55:59 »

Ezzel csak arra utaltam, hogy Ayumi már a harmadik vagy a negyedik kutyáját szerezte meg, amivel messze kiemelkedik a mezőnyből. ikszdé Ráadásul, akinek nincs élete, annak nem érdeke, hogy befagyjon a téma. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #14072 Dátum: 14 júl 01, 13:11:33 »

...
Az ISIS/ISIL szerint 5 éven belül ilyen lesz a világ:



Belőlünk is fasza kalifátus lesz, de legalább ennek keretén belül visszakapjuk az összes trianoni területet, meg még pluszba a Balkánt, Ausztriát és a Krímet is. xD

http://index.hu/kulfold/2014/07/01/budapest_is_kell_az_iszlam_vilagbirodalomnak/
Valahogy nem vagyok meglepve.. Ez a félholdas területeken olyan, mint nekünk trianon, a kereszteseknek a szentföld... Valamikor a miénk volt, szerezzük vissza alapon működik... Ha kerítetek egy térképet az oszmán birodalomról, majdnem ugyanezeket a területeket foglalta magába, azzal a külömbséggel, hogy ez a térkép a mostani államhatárokban gondolkozik...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14073 Dátum: 14 júl 01, 13:23:43 »

Azért az Oszmán Birodalom a fele sem volt ennek. És egyáltalán nem olyan, mint Trianon, mert az adott szíriai felkelőknek semmi közük ezekhez a területekhez. Inkább olyan, mintha egy birodalomba akarnánk egyesíteni a valahavolt összes keresztény országot és a keresztények által valaha megszállt földeket (ami gyakorlatilag az egész világot jelentené szinte ikszdé).
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14074 Dátum: 14 júl 01, 13:32:50 »

Hiányzik a régi syzygy, akivel jókat lehetett beszélgetni. Kíváncsi vagyok, milyen törés volt a közelmúltjában, hogy ennyire bekattant. Kibeszélhetjük az életét, Aes?  Ohh My God ikszdé

"Kíváncsi vagyok" ebben az esetben csak szófodulat lehet mivel sosem kérdeztél rá. Durci
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14075 Dátum: 14 júl 01, 13:38:13 »

Azért az Oszmán Birodalom a fele sem volt ennek. És egyáltalán nem olyan, mint Trianon, mert az adott szíriai felkelőknek semmi közük ezekhez a területekhez. Inkább olyan, mintha egy birodalomba akarnánk egyesíteni a valahavolt összes keresztény országot és a keresztények által valaha megszállt földeket (ami gyakorlatilag az egész világot jelentené szinte ikszdé).

Nagyjából fogtak minden olyan helyet ahol muszlimok élnek, aztán hozzácsaptak minden olyan helyet is, amit valaha is sikerült egy muszlimnak elfoglalnia. Bár ez utóbbi esetében elég pontatlanok lettek.

Na meg elég nehéz is lenne nekik ezt fenntartani. Nevet Az is lehet persze, hogy kamu az egész, és nem is ők csinálták, bár belőlük kinézném.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14076 Dátum: 14 júl 01, 13:52:43 »

Úgy döntöttem, hogy kezdek valamit az életemmel és az arabok adtak egy jó ötletet adtak. Meghódítom a világot és istenkirály leszek, egy neohórusz. Van is egy terven, de az sajnos könnyen megdönthető a kezdeti fázisban, így még nem oszthatom meg veletek. Ezzel a hozzászólással is eleget kockáztattam, de ez is a tervem része.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14077 Dátum: 14 júl 01, 13:57:29 »

Na emberek megkaptam a melót Mosolyog egy laptopszaküzletben melózok holnaptól Mosolyog remélem jó lesz Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #14078 Dátum: 14 júl 01, 14:10:35 »

Ma hazahoztam egy kiscicát Nevet Haverom írt, hogy valami parasztok kidobtak 4 kis cicát az utcára, szóval mondtam. hogy egy vörös kan cicát elhozok Nevet

az a neve hogy Carl. Carl Grimes. így amikor csak kilépek a házból és keresem, már ordítok is hogy koooooaarl ikszdé Aes érteni fogja Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 01, 14:12:06 írta Lew » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14079 Dátum: 14 júl 01, 14:15:56 »

Soha nem fog az a dög a házban maradni. Ha kéne, akkor főleg nem. xDDD

De jól tetted, hogy befogadtad. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14080 Dátum: 14 júl 01, 15:11:28 »

Aranyos lehet.  Nevet
Az enyémet is találtam. Azért hoztam el mert követett és nem akartam hogy lekövessen az úttestre (allergia sm tarthatott vissza annyira megszerettem).
Na emberek megkaptam a melót Mosolyog egy laptopszaküzletben melózok holnaptól Mosolyog remélem jó lesz Mosolyog
Gratula, akkor meglett az "álommelód".
Majd szerintem még a nyáron hívnak a nestléből, igaz nem álommeló de legalább fizetnek érte.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14081 Dátum: 14 júl 01, 15:31:45 »

Boldog születésnapot a nővérednek, Ayumi. (Arysha)

Mi 17 éve majdnem elütöttük, a macskánk anyukáját. Szaladtak át az úton, Emily meg lemaradt nagyon és befogadtuk. Körülbelül 2-3 hetes volt. Mindig szétnyálazta a pólónkat mikor aludt, irtó cuki volt.

Mit kell majd csinálnod Micsudi?
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14082 Dátum: 14 júl 01, 15:38:40 »

Az a macska (Emily)  nagy(obb)nak is cuki fejeket vág (állatos topic).  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #14083 Dátum: 14 júl 01, 16:13:20 »

 Köszi Minagi megyek ünnepelem egész héten Nevet  Dáridó Lajcsival
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 01, 16:14:09 írta Arysha » Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #14084 Dátum: 14 júl 01, 17:00:39 »

...

Na meg elég nehéz is lenne nekik ezt fenntartani. Nevet Az is lehet persze, hogy kamu az egész, és nem is ők csinálták, bár belőlük kinézném.
Elég beteg társaság... Lehetetlent akarnak...


Ayumi te nem a Nestlénél dolgozol most is? Vagy közben eküldtek, majd ha lesz meló szólunk alapon?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 937 938 [939] 940 941 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!