24 szep 29, 14:15:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 859 860 [861] 862 863 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1173461 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #12900 Dátum: 14 jún 21, 19:41:10 »

Ó hát velem is msn-en meg fb-n szakítottak, de Noé ebből a szempontból egyetértek veled valamennyire, mert a másodikat én se tekintem annak. És bocsi az előbb de gyorsabb voltam. Szomorú xD

Azért arra ne vegyél mérget, hogy mindig az marad.

Végeztem a munkával hurrá. Itt az ideje filmezni, végre.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 19:43:47 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12901 Dátum: 14 jún 21, 19:43:03 »

http://index.hu/kultur/2014/06/21/meghalt_a_dumaszinhazas_szollosy-csak_gergely/
Szipp-szipp Szomorú :'( szerettem jó humorista volt Szomorú gáz 36 évesen meghalni :/ nyugodjon békében
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #12902 Dátum: 14 jún 21, 19:44:27 »

Nem mind vagyunk bunkó f*szok?
Micsudi, zitagirl. Több kivételt nem tudok. Ja, Minagi, de ő kétszínű.
Ezt a kétszínű dolgot mire vélje az én asszonykám? Mit akar ez jelenteni?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12903 Dátum: 14 jún 21, 19:46:06 »


Hát ez így tényleg nagyon gáz, nemértem az ilyen embereket, 2 év után, ha már tényleg ki is égett a kapcsolat, legalább olyan jó "barátoknak" kéne lennetek, illene tisztelni annyira a másikat, hogy leülsz vele megbeszélni, esetleg figyelmeztetheted előtte interneten, hogy aggályaid vannak a kapcsolat kimenetelét illetően, de mindenképp még magát a szakítást, jobb lehet személyesen megbeszélni.
(Mondjuk nincs tapasztalatom, hogy őszinte legyek, szóval csak álmodozom, hogy nekem, ha neadj isten ismét elérkezne a dolog, hogy lenne jó. Pirul)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12904 Dátum: 14 jún 21, 19:46:49 »

Nem tudom, nem mindennek van értelme, amit írok. Hopp, még egy hsz.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #12905 Dátum: 14 jún 21, 19:48:03 »

Szomorú Senkinek sem szabadna ilyen fiatalon meghalnia... Szomorú

Rájöttem amúgy szakító félnek jobb lenni mint annak akit kidobtak xD exem már réges rég éli világát, már két csajszi átverte én meg nemrég jöttem csak rá, hogy már túltettem rajta magam valamennyire. Nevet

Noemimi, igen ezzel én is így vagyok. Nem próbált meg egyszer sem javítani rajta sőt! Bunkózott a végén már csak velem, és szórakozott, hogy szakítsunk, mikor visszakérdeztem, hogy tényleg ezt akarja-e akkor az volt a válasz, hogy nem azt nem így mondanám. Tanultam. Ha még egyszer egy fiú (férfinak nem mondanám az exem ikszdé 9 éve szintjével :/ ) szakítással viccelődik ÉN fogok szakítani ott rögtön.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #12906 Dátum: 14 jún 21, 19:48:48 »

soha sincs annak értelme, amit írok.

* csak hogy pontosítsunk  Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #12907 Dátum: 14 jún 21, 19:50:49 »

Hallod Lilus, nekünk nem egy pasi az exünk véletlenül?  Hmm? Mert most ezt így olvasva eléggé hasonlít a szituáció az enyémhez és ezen most jót nevettem. ikszdé

heo bevédi az asszonykáját, na ez aztán a romantikus.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 19:51:21 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12908 Dátum: 14 jún 21, 19:51:53 »

szakítással viccelődik ÉN fogok szakítani ott rögtön.

Nagyon sokat mondom panaszkodások esetén, hogy "ha nem tetszik el lehet itt lehet engem hagyni, jobb előbb, mint később". Szerencsére rám sose hallgat senki. xD 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #12909 Dátum: 14 jún 21, 19:53:56 »

Vera háát nem tudom ikszdé Elvileg enyémnek én voltam az első igazi kapcsolata.... Nevet Elvileg. Mosolyog

noemimi, erre én azt szoktam mondani , hogy nem hagylak ott^^ szokták nekem is mondani, ha panaszkodom, de erre exemnek is anno azt mondtam, hogy a dolgok megjavításában és nem kidobásában hiszek ikszdé  Gondolkozik
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12910 Dátum: 14 jún 21, 19:54:31 »

A szakítás egy olyan dolog ami mindig rossz valahol. Csak Pheobe tud szépen szakítani a jóbarátokból :/ Voltam mindkét oldalon mint mindenki és kirakni is rossz valahol valakit meg ha kiraknak az is. Felmondáskor is hasonlót éreztem különben. Szakítással pedig tényleg nem szokás viccelődni.
És a csípős hozzászólásom értelmét egyedül Syzygy találta meg Nevet Jár a keksz vagy a sör te választhatsz Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12911 Dátum: 14 jún 21, 19:57:30 »

Soha nem volt részem szakításban. De gáz.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #12912 Dátum: 14 jún 21, 19:59:43 »

Nekem elég volt egyszer mondania ilyet a harmadik "nekifutásra" és mentem is, nem kellett kétszer kérnie. Azóta nem is láttam csak 4-5 havonta zaklat egy pár napig aztán elküldöm az anyjába és békén hagy, de bízom benne hogy a legutóbbinak megvolt a hatása és végre megszűnik létezni.

Noé azért nálad el tudom képzelni, hogy ez a felindulás csak ilyen pillanatnyi hisztiből fakad. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 20:00:48 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12913 Dátum: 14 jún 21, 20:00:46 »

És a csípős hozzászólásom értelmét egyedül Syzygy találta meg Nevet Jár a keksz vagy a sör te választhatsz Mosolyog

Természetesen a sör, majd ha jössz te is Visegrádra a többi fórumossal, akkor behajtom rajtad.  Faceg
Késedelmes teljesítés esetén sörkamat az objektív jogkövetkezmény.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #12914 Dátum: 14 jún 21, 20:01:11 »

Hidd el nem veszítettél sokat. Nem jó érzés. Én szakító fél nem voltam, két kapcsolatom volt mindkettő neten lett vége, első még msnen úgy hogy gépnél sem voltam, este olvastam amikor már offline volt. Véletlen hagytam úgy a gépet aztán meg olvashattam a hosszú szöveget, hogy milyen rideg undorító emberke is vagyok.  smirksweat A második facebookon volt munkaidőben... kellemes nap volt ikszdé és délelőtt, a legszívásabb az volt, hogy le kellett dolgoznom egy napot elrejtve az egész fájdalmat. Hál isten rendes kollégáim vannak és megvígasztaltak Nevet (nem sikerült Nevet )

Sör itt is van ikszdé jöhetsz ha kérsz Nyelvesít Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 20:02:34 írta Lilus » Naplózva
Oldalak: 1 ... 859 860 [861] 862 863 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!