24 jún 02, 00:58:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 858 859 [860] 861 862 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962075 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12885 Dátum: 14 jún 21, 19:03:34 »

Nem hiszek az igaz szerelemben, nehéz kifogni egy olyan pasit aki meg is marad sokáig.  Gondolkozik

Hová irkálok.  ikszdé  úgy látszik gyökeret eresztettem ide és nem bírom kitépni magam.  Gondolkozik
A fórum "gyökere" túl mélyen van bennem.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #12886 Dátum: 14 jún 21, 19:05:59 »

Ayumi ez is egy amolyan sajnáltatási módszered ahogy elnézem.

Mellesleg válás miatt nem férjhez menni... tényleg jó hozzáállás.  Pojén Részemről speciel azért idegen a gondolat mert nekem nem fontos, de emiatt nem megtenni, akkor már maga a tény felesleges, hogy van egy ilyen lehetőség.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 19:10:24 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #12887 Dátum: 14 jún 21, 19:07:27 »

Sokáig? Az mit takar? Mondjuk 25 évet? Az elég hosszú. Még le se éltem annyit. És az jó, hogy ha ilyen sokáig húzod valaki mellett? 

Nem akarunk neked esni Ayumi, de ez a nehéz kifogni szöveg, ezzel nekünk kéne áltatni téged. De az az igazság, hogy ezen inkább melózni kell, mint kifogni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 19:08:41 írta Morita » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12888 Dátum: 14 jún 21, 19:09:01 »

Szerintem az, ha valaki mellett csak "húzol" annyi ideig, az eleve nem jó. Nevet

Én valahogy reménykedek hogy akivel vagyok, azzal is maradok... bár még fiatal vagyok, tudom, de meh... >.> Mondjuk a családom nem túl megértő ilyen téren, ők elég negatívan állnak hozzá.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12889 Dátum: 14 jún 21, 19:09:26 »

Ayumi ez is egy amolyan sajnáltatási módszered ahogy elnézem.
Amikor leírtam a szép hosszú szöveget komolyan is gondoltam, de csak akkor tudnám betartani ha nem is olvasnék itt.  smirksweat

Ez meg:
Idézet
Nem hiszek az igaz szerelemben, nehéz kifogni egy olyan pasit aki meg is marad sokáig.
Nem "sajnáltatás" csak leírtam a hozzáfűznivalómat a témához.  Lesütöttszemek
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 19:22:19 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12890 Dátum: 14 jún 21, 19:16:48 »

Egyébként, ha nem lennék ilyen lányos, hogy nekem kell a szép (közepesen)nagy szertartás és felhajtás (amit, majd egyszer talán meg is engedhetek magamnak), nem is álmodoznék esküvőről. Szerintem nagyon jól meg lehet lenni nélküle is, csak nekem kell a felhajtás és vele együtt a sok stressz, ami miatt ahogy magamat ismerem, lehet le is akarom majd fújni a dolgot. Hisztérika vagyok, lenne rajta, mit szégyellni, de én merem vállalni.
Olyat viszont sose tennék, hogy a válás miatt nem megyek férjhez. Ennyi erővel kapcsolatba se kezdenék, néha-néha pár napra/hétre találnék szerintem valaki aki elszórakoztat, de ilyen éves kapcsolatoktól már akkor az elején meg kéne futamodni, mert arra, ha szakítunk feleslegesen pocsékolom a fiatalságom. Oké egy csomó kidobott pénz az esküvő + válás, de a mai világban nem sokkal nehezebb válni mint szakítani.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 19:20:25 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12891 Dátum: 14 jún 21, 19:21:44 »

Válni nehezebb, mert az asszony mindent elhord, ami nem az övé.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12892 Dátum: 14 jún 21, 19:28:00 »

Ezért kell házassági vagyonjogi szerződést kötni, hogy ne vigye a közös vagyon felét el a nő.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #12893 Dátum: 14 jún 21, 19:31:05 »

Szakítástól nem félek, volt már benne részem, igaz a szemembe még egyik se merte mondani....  smirksweat báár egy válást nem lehet facebookon intézni.. Nevet ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12894 Dátum: 14 jún 21, 19:32:04 »

Ezért kell házassági vagyonjogi szerződést kötni, hogy ne vigye a közös vagyon felét el a nő.
Az a baj,  hogy az asszonynak ebbe nem kötelező belemenni.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #12895 Dátum: 14 jún 21, 19:32:57 »

Nem hiszem, hogy nálatok ennek különösebb értelme lett volna gman.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #12896 Dátum: 14 jún 21, 19:33:39 »

Erről a vagyon dologról most eszembe jutott, hogy egy férfi mit érezhet akkor, ha az asszonykája jobban keres mint ő? Nem tudom miért, de ez most kifejezetten érdekel.

Igazából a szakítást se kéne ott intézni.

gman persze, hogy nem kötelező, de azért ajánlott. xD Meg lehet fenyegetni, hogy akkor nem veszed el. Van olyan aki emiatt szó nélkül aláírná.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12897 Dátum: 14 jún 21, 19:35:27 »

Szerintem egy szakítást se kéne. De maradi vagyok, aminek ott vetnek véget az nem is volt kapcsolat, szerintem.

Egyébként ha nem megy bele a csaj a szerződésbe, nem muszáj elvenni. De ahogy Rita is leírta nem hiszem én se, hogy nálatok lett volna értelme.

Vera is beírt elém.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #12898 Dátum: 14 jún 21, 19:38:00 »

Hát... én komolyan gondoltam. Az exeim nem ezekszerint. Elég megalázó volt, hogy két évet így kell lezárni fb-n ikszdé (a másik MSNen volt az csak 1 év) mert én pl abba a két évbe rengeteg energiát feccöltem. (Az anyagiakról nem is beszélve csak az utazgatás 50.000,- körül mozog.... ikszdé hát nem érte meg. )
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12899 Dátum: 14 jún 21, 19:38:57 »

Ő mindig cukrász marad, én viszont lehetek még jól kereső ember.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 858 859 [860] 861 862 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!