24 szep 28, 00:35:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 818 819 [820] 821 822 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1170031 alkalommal)
0 Felhasználó és 105 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12285 Dátum: 14 jún 13, 18:11:53 »

Bocsánat Nevet Figyelmetlenségi vakság Nevet átírom, attól függetlenül tetszik.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12286 Dátum: 14 jún 13, 18:13:38 »

Vagy csak azért tévedett mert Gdat és Coelhó annyira hasonlítanak egymásra gondolataikban.  Nevet

Egyébként sokkal jobban hangzik mint a peches gigolo.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12287 Dátum: 14 jún 13, 18:17:46 »

Xeni, most ezt az én hsz-emre?  Hmm?

Remek vgre rendesen kitudnám fújni az orrom, de ha rendesen fújom vérezni kezd. T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #12288 Dátum: 14 jún 13, 18:19:35 »

Akkor ne fújd.
És igen gondoltam vadászok még hszt és úgy tettem mintha lenne hozzáfűzni valóm a témához :o
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12289 Dátum: 14 jún 13, 18:20:29 »

Nagyon hangosan bömböltetem John Frusciantét végre Gáspár Laci normális zenét is hallhat nem csak olyan ocsmány izéket amiket ő szokott bömböltetni, hogy az egész utca hallja.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12290 Dátum: 14 jún 13, 18:25:17 »

És csakazértsem javítja ki Micsudi az aláírását.  Szomorú Átgondolom az életem a Dust in The Wind dallamára.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12291 Dátum: 14 jún 13, 18:32:01 »

Átjavítottam. És meghallgattam a Dust in The Windet Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12292 Dátum: 14 jún 13, 18:35:35 »

Néha én is összekeverem Gdatot és MrSaiyant. Tucatemberek egyéniség nélkül.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12293 Dátum: 14 jún 13, 18:40:45 »

Viszont nem mert harmadik féllel már nem keverhető egyikük sem. Ők olyan.. egyformák.  ikszdé

Még az avatárjuk is, az a 2 karakter valaha egy volt azután újra egy lett.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 13, 19:04:34 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12294 Dátum: 14 jún 13, 18:41:46 »

Néha én is összekeverem Gdatot és MrSaiyant. Tucatemberek egyéniség nélkül.

Csak irigykedsz, mert neked nincs gonosz ikertestvéred.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12295 Dátum: 14 jún 13, 18:42:05 »

Néha én is összekeverem magam vele. Olyan szar amikor felkelek és azt hiszem, hogy Székesfehérváron vagyok és hirtelen rájövök, hogy Dunakeszin.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #12296 Dátum: 14 jún 13, 18:43:29 »

De amennyiben az a magyar ember már 1995 óta üzemeltet pálinkafőződét a határ ezen oldalán, gyümölcsössel? Vigye magával a gyümölcsöst is? És mért hagyja el a szülőföldjét, a szülővárosát?
Pont az általad említett költözzön el, ha magyarnak vallja magát dolog tud még felhúzni, múltkor barátomra is nagyon csúnyán néztem amikor 4-én megszólalt, hogy érdekes, hogy nem indultak meg tömeges Magyarországra vándorlások akkor, szóval mégsem hiányozhatott az embereknek annyira az, hogy Magyarországon éljenek.
Illetve, a lakosságcserénél sem a vagyon elvesztése volt a legnagyobb problémája az embereknek akik Magyarországra lettek hurcolva, hanem a szülőföld, a hazai táj elvesztése. A hovatartozásod ugyanúgy meghatározza egy földdarabhoz való kötődés, mint a nemzeti öntudat.
Nem, nem kell elhagynia semmit sem. Egyszerűen nem használhatja a pálinka megnevezést.

Ez ugyanolyan dolog, mint a szavazati jog, akinek nem múlik rajta semmi, mert nem itt él és nem az ő élete változhat egy szavazás eredményén, az nem szavazhat. Nem érdekel, hogy mennyire magyar, semmi köze a magyar államhoz.

Ezért mondtam, hogy adózzon itthon. Nem csak jogok vannak, hanem kötelezettségek is, nincs egyik a másik nélkül.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12297 Dátum: 14 jún 13, 18:44:45 »

Én vagyok a gonosz ikertestvér, aki magzatként felzabálta az öccsét.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12298 Dátum: 14 jún 13, 18:58:17 »

És így született meg a harcban nyomorékká lett, testvérrel megtelt kövér gman. Tényleg megérte?
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 13, 19:02:31 írta Gdat88 » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12299 Dátum: 14 jún 13, 19:04:03 »

Szerintem sosem fogjuk megérteni egymás álláspontját és szerintem szomorú az ennyire pénz központú álláspontod a kérdésben. Illetve az otthon főzött pálinka MÉG nem adóköteles Magyarországon sem, sőt annak az adókötelezetté tevése ellen szabadságharcot is folytat az állam, a magyar pálinkafőződék szerint feleslegesen, ugyanis a házi pálinkafőzésnek is szigorúbb szabályozásra van szüksége, a pálinka jobb megítélése érdekében, mert nehezen küzdenek azért, hogy a pálinka is el legyen ismerve, jó minőségű szeszes italként.

A határon túli szavazatokkal kapcsolatban viszont részben egyetértek veled. Részben nem, mert életvitel szerűen én pl. Budapesten élek jelenleg, mégis itthon szavazok és akármit hoz a sors ezen nem tervezek változtatni.
Mondjuk valaki Magyarországon született, de kiment dolgozni Németországba, ott is él, azonban nem vette fel a német állampolgárságot is, a szülei a testvérei Magyarországon élnek továbbra is, az illető az ő érdeküket miért ne vehetné figyelembe. Aki viszont mondjuk Romániában (direkt írom így) született és felvette a kettős állampolgárságot, de Romániában is él jelenleg,  kötődése az országhoz annyi, hogy évi 4x átjön a határon, ne szavazhasson onnan, szerintem ez nyilvánvaló. Viszont ha adott Romániában született ember Magyarországra költözik felveszi a kettős állampolgárságot miért ne szavazhatna magyarországon? (Romániába nem szavaz, csak az állampolgárságát tartja meg, ez viszont nehezen szabályozható tehát hülyeségnek tartom a kettős állampolgárságot.)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 818 819 [820] 821 822 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!