24 szep 28, 00:22:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169899 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #11865 Dátum: 14 jún 10, 21:07:19 »

Aes írd csak le, hát nézd meg gman mit csinál pedig "tiszta szégyen". Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11866 Dátum: 14 jún 10, 21:09:11 »

Mit csinálok? Lemaradtam.
Aes tanulj már meg főzni!
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11867 Dátum: 14 jún 10, 21:10:33 »

hát nézd meg gman mit csinál

De most miért kellett felemlegetni? -.- Már itt is van. Rosszabb mint egy tüske a talpban, vagy mint egy nyíl a térdben -.-
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11868 Dátum: 14 jún 10, 21:13:03 »

Ha háromszor kimondod a nevem a tükör előtt, akkor megjelenek és belenyalok a füledbe.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11869 Dátum: 14 jún 10, 21:16:23 »

Utána visszaköszönne az agyhalál?

Mit ne mondjak érdekes "egy mosakodás" volt.Nem baj majd lesz gyakorlatom.
Ahogy láttam a vérem elég aktív,bár ez a doki is mondta hogy nagyon jó a vérkeringésem.
Csak ez sok vérrel jár.Kötés kiszedés érdekes volt előtte.
(vér még a húst is elfedte) Na majd lesz jobb.Fájdalom rész az ami a legkevésbé zavar,aggasztana bajban.

Aki még nem evett bocsánatot kérek tőle.Kivéve ha véres ételeket szeretni. smirksweat
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11870 Dátum: 14 jún 10, 21:18:37 »

gman összes hsz-e helyén valamiért ezt a képet látom
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11871 Dátum: 14 jún 10, 21:20:11 »

Márcsak egy Adblock szűrés kéne és gman-t se látni. Nyelvesít
(Azért a ragot megkapja)

Jól áll neked ez az Avatar Saphi. olvas
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 21:36:36 írta K ichigo » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11872 Dátum: 14 jún 10, 21:24:37 »

Idézet
Nekem ezeknek a tételből vett szövegeknek az elolvasásától is megfájdul a fejem

Pedig semmi rossz dolog nincs benne, sőt. A aminosav-anyagcsere talán a legjobb és legkönnyebb, de mindenképpen jobb, mint a szignalizáció a hatezer milliárd G fehérjével meg másodlagos hírvivővel. Szimplán velem van a probléma, hogy itt szenvedek egész nap, ahelyett, hogy a beosztott rend szerint haladnék és megtanulnám ma azt a tételmennyiséget, amennyit meg kéne, csak lesek ki a fejemből, és várom, hogy ki ír valami teljesen unalmas hülyeséget ide, amire válaszolhatok hozzászólást vadászva. Szomorú Szégyen és felháborító.

http://kaloriabazis.hu/

Itt ez az oldal, tök jó, viszonylag pontos. Elvileg fogyásra szokták használni, de hízásra is jó. A lényeg, hogy számold ki, mennyi kalóriát szoktál bevinni egy nap, ezt az ételek megadásával meg tudod tenni, ráadásul nagyon sok mindenre rá is van írva, mennyi kalória. Egy felnőtt átlagos nőnek 2000 kcal szoktak megadni az egészségesnek, persze ez bő keretek között változik. A lényeg, hogy nézd meg, te mennyit eszel naponta, és az értéktől függetlenül ezt dobd meg 200-300, majd később, ha tudod, akár 500 kcal-val. A többlet energia mindenképpen meg fog jelenni vagy a) hízásként, vagy b) "hiperaktivitásként", de figyelembe véve, hogy munkádból adódóan ülő életmódot folytatsz, az a) pontnak kell érvényesülnie. Ha már legalább 500 kcal-val többet viszel be egy nap hónapok óta, de még mindig nem hízol, akkor szervi vagy hormonális okok lehetnek a háttérben.

Az, hogy nem szeretsz enni (amúgy ismerős érzés, nagyon), ráadásul ennyire, már súrolja az étkezési-zavarok határát, de meg lehet próbálni kezelni több mozgással, például esti vagy reggeli futással, vagy táplálékkiegészítőkkel, meg a B vitamin komplex sem rossz ötlet.

Emellett keresd az olyan kajákat, amik "kicsik", de sok kalóriát tartalmaznak: ilyen a csoki, sütemények, sajt, olajos magvak., kókuszzsír, szalonna stb.

Áh, most olyan orvosisan fogalmaztam, hogy büszke vagyok magamra. :3
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 21:25:44 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11873 Dátum: 14 jún 10, 21:36:10 »

Inkább dietetikusosan.

Nekem most az a bajom, hogy a szemét megfázás miatt nem tudok rendesen enni, van étvágyam csak a dolgok nehezen mennek le a torkomon. -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11874 Dátum: 14 jún 10, 21:38:59 »

A fejfájás dolgot főleg a szavak miatt mondtam. Elhiszem, hogy nálad másként van ez, ne feledd, hogy ez nekem "halandzsa". ikszdé Ha ismerném a szavak jelentését, már más lenne a dolog.

Ezt az oldalt meg köszi, ez jó tipp, meg te legalább értesz is hozzá, szóval akkor gondolom jó az oldal. (Tele van a net életmód tanácsadással, de laikusként nem biztos, hogy pont egy értelmesbe futnék bele, ezért jobb ez így tőled.) Hát, akkor azt hiszem ezt el kéne kezdenem nézni, az ételek csomagolásán általában fent is van az érték, meg innen is tudok majd szerezni információkat. A csoki meg süti evéssel nem lesz baj. Nevet

Egyénként az, hogy nem szeretek enni önmagában nem igaz. Sőt inkább szeretek. ikszdé Csak maga ez az egész dolog idegesít, amikor mindenki kérdezgeti, hogy eszek e eleget, meg, hogy biztos nem xd, na meg ugye engem is idegesít ez a téma, mert tudom, hogy nem oké a dolog, de ettől csak még rosszabb lesz. ikszdé

Holnap biztos nem eszek túl sokat, mert utazós nap lesz, az mindig ilyen, de csütörtöktől majd nézni tudom már a rendes hétköznapi menetrendet. Meg lehet gyakrabban kéne étterembe járnom, mert azok csak tartalmasabb ételek. Csak elég költséges dolog, de most már asszem tennem kell valamit. ikszdé

Köszi a tippeket. Nevet

Optimális testsúly: 77 kg? Uram atyám.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 21:41:32 írta Aes Sedai » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11875 Dátum: 14 jún 10, 21:39:50 »

Hogy lehet ilyen időben megfázni?
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11876 Dátum: 14 jún 10, 21:43:03 »

Úgy hogy nem megfázol, hanem vírust gyűjtesz be mint pl én.  Technikai KO Régen voltam ilyen beteg már.
Naplózva


K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11877 Dátum: 14 jún 10, 21:43:44 »

Csapták neki a szelet. Nevet
Viccet félre téve,jobbulást kívánok. Angyal

Aes jó pár éve nekem is volt hasonló gondom.Viszont pár év alatt elég jól felhoztam ideális körülire.
Lényeg a rendszeresség,és élvezd ki. kacsint Mennyiség se utolsó szempont,mégis sokan meglepődtek hogy fér belém annyi.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11878 Dátum: 14 jún 10, 21:45:27 »

Amúgy a gman gyerek nem mondott hülyeséget azzal, hogy tanulj meg főzni. Elhiheted hogy tartalmasabbak az éttermi fogásoknál és olcsóbban is kijössz.

Amikor 1-1 napra, vagy hétvégére csinálok egy jó pörköltet, abban van kalória elhiheted.  Nevet

Sport lesz a hosszútávú megoldás, szendvicseken nem lehet megélni mindig, egyetemen én is mindig rántott húsos szendvicset toltam de csak mert az legalább elnyomta az éhségérzetet amíg be nem szabadultam a konyhába.  Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11879 Dátum: 14 jún 10, 21:52:31 »

De egyébként hány cm/kg vagy? Csak hogy lássuk mennyire veszélyes a dolog.

Ezt inkább le se írom, mert tiszta szégyen. ikszdé

Am nagyjából ezt eszem: reggel egy fél szelet kenyér (általában nutella, de most akarok venni majd házi mézet xD), a két szendvics napközben az rendben van, mert bányászszendvics szokott lenni általában, szóval elég nagy, arra jó, hogy kibírjam 5ig. Az ebéd az valami konzerv vagy egy csomag virsli, más nem nagyon szokott lenni. Vacsorára meg egy vagy két szelet kenyér, kenős sajttal általában, meg hozzá kolbász, szalámi, vagy sajt. Ez annyira nem tűnne elsőre rossznak, csak úgy tűnik mégse elég. xD Meg nagyon szar, hogy néha nem bírok enni, ezt is alig tudom lenyomni, máskor meg éhesnek érzem magam, de akkor se mindig bírok többet enni, stb.

-----

Nekem ezeknek a tételből vett szövegeknek az elolvasásától is megfájdul a fejem, tanulni érdekes lehet. ikszdé
Hol van a hús, zöldség, gyümölcs, gabonafélék pl.: rizs?
Kenyeret eszel meg tartós kaját, csoda, hogyha még tudsz rendeset szarni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!