24 jún 02, 05:04:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 672 673 [674] 675 676 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962328 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #10095 Dátum: 14 máj 24, 15:54:32 »

Nap híre szàmomra: 54 kg vagyok. Ohh My God
Na és ez jó hír vagy rossz? Kúl
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10096 Dátum: 14 máj 24, 16:09:44 »

Ez így elég nagy támadási felület, főleg ha azt vesszük, hogy nem teszel érte semmit, csak várod a csodát.

Thx, Csernus mester, nem nekem kellett leírnom. Nevet

Rajtam elférne legalább plusz 10-15 kiló (szintén nem hasra), bár most nem ez a legfontosabb számomra, de fokozatosan teszek ezért is.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10097 Dátum: 14 máj 24, 16:15:45 »

Köszi szerintem neten tuti megtalálom. Letöltöm és bele olvasok, ha lesz egy kis időm. Ha nem nagy kérés püben elküldenéd az írónevét és a könyv címét?
Kézenállásban végzett gyakorlatokkal szinte sehol nem tartok. Közelébe se vagyok az egy kezes változatnak. Azért az és a húzodzkodás iszonyat nehéz. Minden újabb ismétlésnek örülök. Volt amikor  2 hónap alatt 3 darabbal tudtam többet megcsinálni. Kegyetlen nehéz.


u.i. kérdezni akartam, hogy te is edzel-e Dehunter és ha igen mit vagy mivel?
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 24, 16:35:33 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10098 Dátum: 14 máj 24, 16:53:52 »

Persze, kertben szoktam kapálni, az is megteszi xD

Amúgy súlyzókkal szoktam, nekem nincs türelmem az elejétől kezdeni a fegyencedzést, de jó látni, hogy más normálisan csinálta, és meddig jutott vele.
Illetve én régebben-amolyan másfél éve-szedtem kreatint,  de 2hónap után abba hagytam,  szóval ez szinte pénzkidobás volt.

De amúgy különösebben nem megyek bele, kockás a hasam, nekem elég ez  Durci
Illetve én tudok egy darab fekvőtámaszt kézen állva, de 2kézzel  Nevet

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10099 Dátum: 14 máj 24, 16:56:25 »

Vékony alakot akarok egy kövér bankszámlával. És véletlenül se fordítva.  Nevet

Jó neked, ezek a célok ugyanis csak rajtad múlnak, így hát semmi akadálya, hogy megvalósítsd őket. Na jó, a pénzes azért kicsit necces, mert az nem csak rajtad múlik.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10100 Dátum: 14 máj 24, 17:03:14 »

nekem nincs türelmem az elejétől kezdeni a fegyencedzést, de jó látni, hogy más normálisan csinálta, és meddig jutott vele.

ezt hogy érted? minden fegyenc gyakorlatnak van 10 lépcsőfoka, a te saját szinteden kell elkezdeni az egészet, nem a legelejétől. Mosolyog

én világéletembe mindig pálcika, 101% ektomorf voltam, részben a sportok miatt is, amit űztem - röplabda, atlétika, bicaj, most viszont kicsit odafigyeltem az étkezésre és komolyan veszem a fegyencet, még olyan 2 hét és 14 kg-vel leszek gazdagabb( 67kg) úgy, hogy 4 hónap 3 hete csinálom a dolgot és van kb 10% testzsírszázalékom amitől irtó boldog vagyok. Mosolyog
Naplózva



Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10101 Dátum: 14 máj 24, 17:04:42 »

Az valóban, ha hívnak is (mostanában) csokigyárból nem lehet meggazdagodni, meg más minimálbéres témából sem.  smirksweat
Fogyáshoz nem kell (nem kéne) sok csak egy kis torna meg este 8 után nem evés, ami a nehezebb része tekintve hogy este jön meg az étvágyam. xD
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10102 Dátum: 14 máj 24, 17:10:00 »



Nem szedek és szedtem semmit eleinte csináltam tojásból tejből meg gyümölcsből koktélt, de arról is leszoktam. Naponta háromszor eszem viszonylag fix időben és ennyi. Minél régebb óta csinálom annál inkább érzem, hogy a legtöbb fejben dől el. El kell fogadni, hogy hétről hétre nem mindig lesz mennyiségben látszatja a dolognak. Ilyenkor kell kitartani és akkor nincs gond. No meg néha ki kell hagyni 1-2 hetet utána meglátod sokkal jobban mennek majd a dolgok.
Pl nekem hídban a 3. lépcső már 6 hónapja tart. Most járok a vége felé. Igaz sérülés miatt abba hagytam egy hónapja, de ha helyre jön a gerincem neki feszülök megint.
Mondjuk mivel egoista és hiú vagyok naponta nézegetem magam a tükörben:D ez nagy hiba kevésbé veszem észre, hogy mennyit combosodtamxD Lekéne róla szoknom az nagy pluszt jelentene motivációbanxD

Most pedig vacsora idő van:D a mai utolsó étkezésem. Semmi nasi utánaXD

Stance tévedés elejétől kell kezdeni az a lényege. Olvasd el figyelmesen a könyvet. Eleinte én is híztam, 65 kgra felmentem, most 56-57 között vagyok. Minden ledobtam a 6-7. lépcsőtől, mert csak felesleg a testemen. Rajtam egy szem zsír nincs már. Godnolj bele minden egyes kilót mozgatnod kell a fejlődésben ez gátol. Nem mindegy, hogy 65 kg vagy 56 kg-ot kell felhúznod a rúdon. Igaz ez minden saját súllyal végzett gyakorlatnál.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 24, 17:10:42 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10103 Dátum: 14 máj 24, 17:13:23 »

Igen, teljesen a legelejéről érdemes, hogy az izmaid hozzá szokjanak..biztosan megéri, de nekem ennyi motiváció nem jutott  Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10104 Dátum: 14 máj 24, 17:19:53 »

mivel kocka hasa van nem látom lényegét, hogy első lépcsőfokról kezdje. feltételezem nem azért van neki, mert olyan sovány, hogy alapjáraton kilátszódnak a kockái. Nevet
én mivel pl általános iskola elsős korom óta élsportoló voltam egészen középsuli második osztályáig nem esett nehezemre egyhuzamba 10-15 szabályos húzódzkodást megcsinálni. innentől hülyeség az első lépcsőfokról kezdeni, mert max átmozgató edzés lenne belőle. bár én a könyvet se úgy követem, ahogy szó szerint le vannak benne írva a dolgok, hanem azt használom alapul, erre építkezek ösztönszerűen, ahogy én jónak látom. pl én nagyon soknak tartom a pihenőnapok számát és az edzések intervallumát keveslem. szerintem pl nem ér semmit a dolog, ha nem bukásig csinálja az ember, nem feszegeti meg a saját korlátait. persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy edze túl magát az ember, mert az megint nem vezet jóhoz, hogy 2 hét után ízületi fájdalmai vannak vagy olyan sérüléseket szerezzen, amitől nem tud normálisan edzeni.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 24, 17:20:39 írta Stance » Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10105 Dátum: 14 máj 24, 17:28:49 »

Vékony alakot akarok egy kövér bankszámlával. És véletlenül se fordítva.  Nevet
Na jó, a pénzes azért kicsit necces, mert az nem csak rajtad múlik.

Az a poén, hogy az is rajtad múlik.  Nevet

Köszi szerintem neten tuti megtalálom. Letöltöm és bele olvasok, ha lesz egy kis időm. Ha nem nagy kérés püben elküldenéd az írónevét és a könyv címét?

A hozzászólásomban írtam a szerzőt és a címet:
Dely Károly - Jóga című könyvéről van szó, 1970-ben adták ki.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10106 Dátum: 14 máj 24, 17:31:30 »

Azért a pénz nem csak rajtad. Ott sajnos a lehetőségek korlátozottak. Jó, ha nagyon megvakarjuk, nyilván csak rajtad, mert feltalálhatsz valami szuper cuccot, ami gazdaggá tesz, vagy épp kirabolhatsz egy bankot is, de ha a hagyományos utat akarod járni, akkor azért az nem csak rajtad múlik, mert pl nem kapsz munkát.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10107 Dátum: 14 máj 24, 17:35:50 »

De az rajtad múlik, hogy pl. nem a hagyományos utat követed vagy odaköltözöl, ahol van meló vagy építesz kapcsolatokat vagy olyasmit tanulsz, amire óriási igény van és ezért megfizetik vagy beleásod magad egy szakterületbe és feltalálsz valamit, stb.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10108 Dátum: 14 máj 24, 17:43:48 »

Rajtam elférne legalább plusz 10-15 kiló (szintén nem hasra), bár most nem ez a legfontosabb számomra, de fokozatosan teszek ezért is.

15 évesen még megvolt a 10-15 kiló + izom de lesérültél és azóta már nem emgy úgy az edzés.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #10109 Dátum: 14 máj 24, 17:46:44 »

Nyilván ha így lenne minden ember pontosan ezt tenné, mert ki az az ember aki ne szeretne ha nem is sok pénzt de elegendőt? Aes-nak adok igazat, a pénz szerzés nem olyan mint a testsúly növelés és csökkentés, hogy pár hónap alatt eléred a célod. A nem hagyományos amit már kifejtettek hogy mi is, sem olyan azért hogy kirabolok egy bankot ozt csókolom, és az se biztos hogy szánt szándékkal olyan dolgot tanulsz ki amire igény van mert nem leled benne örömöd, lehet el se végzed a sulit, arról nem is beszélve hogy azokhoz is rengeteg pénz kell.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 672 673 [674] 675 676 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!