24 jún 02, 03:36:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962254 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9705 Dátum: 14 máj 18, 16:11:56 »

Én csak egyfajtát ittam, de az volt vele a baj, hogy nem oltotta a szomjam. Utána kellett a víz, hogy kicsit felhíguljon és ne csak szipkázza ki belőlem a vizet. Szagra nem volt rossz, ízre meg eléggé semmilyen.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9706 Dátum: 14 máj 18, 16:18:14 »

Jómagam csak a mentás teát ízleltem, az nem volt rossz, de igazából az árát nem éri meg.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9707 Dátum: 14 máj 18, 16:36:47 »

Az enyém ilyen rózsaszín üvegben volt.

Akár hányszor segítek valakinek a tanulásban, rájövök, hogy milyen borzasztó idegbeteg tanár lennék. Utálna az összes diák és szerintem anyumnak se használna, ha mindenki őt szidná. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9708 Dátum: 14 máj 18, 16:43:49 »

https://www.lookout.com/

Vajon hány ember nem használ ilyesmit azért, mert hogy akkor lenyomoz a google/kormány?   Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9709 Dátum: 14 máj 18, 16:46:32 »

Nekem kifagyott ettől a cucctól a böngészőm. ikszdé Már pusztán attól, hogy megnyitottam az oldalát.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9710 Dátum: 14 máj 18, 16:57:32 »

Milyesmit nem használ saba-Chin?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9711 Dátum: 14 máj 18, 17:23:46 »

Akár hányszor segítek valakinek a tanulásban, rájövök, hogy milyen borzasztó idegbeteg tanár lennék. Utálna az összes diák és szerintem anyumnak se használna, ha mindenki őt szidná. Nevet

Ne is mond. Gólya koromban korrepetáltam szobatársnőimet szervetlen zh-k előtt, az 1. alkalommal még egész jól ment (Dóri jobb zh-t írt nálam). Ennek hatására második alkalommal, mikor semmit sem értettek és szórakoztatták egymást éjféltájt, én meg próbáltam épp rájönni hogyan is magyarázzam a feladatot, mikor megkértek valamire leharaptam a fejüket, hogy "kussoljanak már!". Általában pedig nem vagyok agresszív, de lehet csak áltatom magam.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 18, 17:24:39 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9712 Dátum: 14 máj 18, 17:37:44 »

Ez egy olyan alkalmazás mobilra, hogy ha felregisztrálok és elvesztem, aztán le tudom nyomozni neten hogy hol van/le tudom tiltani/zárni. És ugye sok ember meg úgy van vele, főleg amerikában hogy inkább vesszen el mert lenyomoz így a CIA/Google hogy hol vagyok éppen Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9713 Dátum: 14 máj 18, 17:42:28 »

Átmásztuk fél Pestet kosarascipő után, erre kiderült, hogy rossz helyre mentünk, de legalább mozogtunk meg anyáztunk egy sort. Nevet És rájöttem, hogy újra akarok kezdeni kézizni, már csak kéne egyesületet keresni. Amik meg voltak labdák mint tenyértenyerű kanoknak voltak tervezve és 1 db 1-es méretű volt össz-vissz. Szomorú Sebaj, majd kimászunk megint Dechatlonba.

Hm, én szerintem jó tanár lennék, Rita neked is anno milyen jól elmagyaráztam a közgázt amit tudtam. :3 xD Bár ez csak ismerősökre/barátokra igaz, idegenekkel lenne egy kis problémám az elején az biztos.

Ja és képzeljétek, ma betalált minket Masashi egyik fajtársa. Rendkívül rémisztő élmény volt.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9714 Dátum: 14 máj 18, 17:56:06 »

Ez a cat mario játék valami k*rvanagy! Épp versenyzünk, hogy ki kap előbb  ideggörcsöt. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9715 Dátum: 14 máj 18, 17:57:58 »

Mondjuk ezek az emberek elég furcsák lehetnek. Mindenféle program nélkül is le lehet nyomozni. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9716 Dátum: 14 máj 18, 19:41:36 »

Nekem kifagyott ettől a cucctól a böngészőm. ikszdé Már pusztán attól, hogy megnyitottam az oldalát.
Kösz a hszt, így én már meg se próbálom megnyitni.  Megmentettél egy kis idegbajtól.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 18, 19:43:20 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9717 Dátum: 14 máj 18, 20:07:10 »

Nyugodtan megnyithatod. Nálam semmi se történt.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9718 Dátum: 14 máj 18, 20:10:44 »

Akkor majd megnyitom nemsokára. Ennek a gépnek is vannak jobb percei amikor nem fagy le a dolgoktól.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9719 Dátum: 14 máj 18, 21:48:18 »

Minagi, biztos láttad már, ha nem, akkor nézd meg. Mosolyog

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TktaAosj_T0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=TktaAosj_T0</a>
Saphira, nagyon szépen köszönöm ezt a videót! Eszméletlen érdekes volt. Sajnos, vagy nem sajnos... de most értem haza, mert csapatépítőn voltam, ahogy Szabi is írta és igaz, volt net a nappaliban, de elő nem vettem a gépem. Nevet (Meg nem mindig volt.) Inkább táncoltam. Pirul
Amúgy, tényleg jó videó. Nem láttam (a videót) és nem is ismertem így egészben a történetét a palotának. Régebben sokat jártam le és meséltek ezt azt, de ilyen részletesen nem igazán. Egyik kedvenc helyem, ebben a kis faluban és nagyon ötletes volt, és szép palota. Szomorú sorsa lett, de örülök neki, hogy kezdik kiásni egyre jobban és próbálják rekonstruálni, mert eszméletlen miket alkottak már akkor.
Úgy, hogy köszönöm! ^.^
Naplózva


Oldalak: 1 ... 646 647 [648] 649 650 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!