24 jún 02, 03:41:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962261 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9540 Dátum: 14 máj 16, 10:17:08 »

Jo nem ugy gondoltam, hanem mar otthonrol ugy kell indulni. Sose szolitanak meg. Vagy ha megis mindig ezt kell mondani: Nem dohanyzom, nincs penzem, van pamut zoknim!  Nevet En a csoveseket birom akik jonnek cigit kunyeralni. Kajak megvarja ameddig elszivom es elrakom a gyujtot akkor latja hany szalam van es odjon kerni. En meg azt mondom, bocs nem dohanyzom. Mi pofatlansag ez?!
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9541 Dátum: 14 máj 16, 10:17:18 »

Én soha semmilyen hajléktalannak nem adtam 1ft se.
Sőtt még a szóró lapokat sem szoktam elvenni.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9542 Dátum: 14 máj 16, 10:18:40 »

Kroni meselhetne mit csinalok a szorolapokkal :"D
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9543 Dátum: 14 máj 16, 10:21:05 »

Múltkori csávó megint alkotott:

Idézet
Nagyon értik már a fiúk a munkájukat,mert összehangoltan forgatják a felhőtömeget a Kápát medence felett a HAARP ok kal.. Céljuk egyértelműen az anyagi kár okozás és félelemkeltés! A meteorológusok,pedig vagy hüllő hibridek,vagy meg vannak félemlítve,mert játsszák ostobán a szakszerű hozzáértőt,hogy most milyen ciklon kavarog éppen!

Nevet

És még valami műholdfelvételt is betett a tegnapi ciklonról, amire valami nyilacskákat rajzolt, szóval már bizonyíték is van.

A szórólapokat elveszem, mert az szar meló, segítek nekik. Nevet

Viszont valamikor nemrég a keletinél egy adománygyűjtővel összebalhéztam, mert le akart húzni pénzre (rákos gyerekek duma), na mondom, kell az elnök úrnak új mentőautóra pénz, amivel furikáztathatja magát? xD Hú, nagyon felb*szódott az agya a csajnak. ikszdé Mer' hogy az nem úgy volt, meg így meg úgy, különben is kapjam be. Csak hát az a baj, hogy aki beteg gyerekeket használ fel arra, hogy magát gazdagítsa, hát szerintem az féreg.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9544 Dátum: 14 máj 16, 10:24:14 »

A szórólapokat amikor tehetem, elveszem. Szerencsétlen nyilván nem kedvtelésből áll ott egész nap. Az semmibe nem kerül nekem, hogy elveszem és a következő kukába beledobom.
Csak vigyázni kell, hogy a könyvjelzőt még véletlenül se, egyszer reflexből megfogtam, vissza is rántott a srác, akkor esett le, hogy az nem szórólap. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9545 Dátum: 14 máj 16, 10:25:55 »

Ilyennel én is megszívtam egyszer-kétszer. Aztán alig lehet levakarni utána.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9546 Dátum: 14 máj 16, 10:28:25 »

Na igen azokkal a könyvjelzősökkel vigyázni kell. Van egy szabad perced?-Nincs megy a buszom. Jól bevált szöveg. Meg amikor a villamoson odajönnek, hogy nem akarok-e újságot venni. o.O Akar a fene diák vagyok örülök hogy van pénzem. xD Szórólaposokat meg néha sajnálom, legnagyobb szakadó esőben is sok kint áll reggeltől estig, szóval tőlük szerintem tényleg ne sajnálja az ember azt a 2 másodpercet.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9547 Dátum: 14 máj 16, 10:35:39 »

Az olcso parfumos az jobb. Erre mindig az a reakciom, kosz szoktam furdeni... Viszont a konyvjelzosnek en is beszoltam, hogy ez lesz a kaja penzed? Sose hiszem el az ilyen hazugok atlatszo dumait. Nem vagyok jotekonysagi szolgalat...
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #9548 Dátum: 14 máj 16, 10:57:51 »

Nagy "kedvencem" még az újfajta pénzkérés, amikor végigmegy a hajléktalan (?) a kettes metrón, és tartja a papírpoharat az utasok felé. Értem én, hogy rossz neki, de ez nekem is sz*r érzés, mert akár az összes nálam lévő kp-t neki adhatnám, az sem lenne hosszú távú megoldás. :/

Barátnőm mesélte, hogy egyszer megállt egy parfümös nőnél a Westend aluljáróban, és tényleg piszok jó áron megvehetett volna egy márkás parfümöt. Elvileg tényleg nem csak utánzatok, mert a Douglasből lopják - ilyet hallottam. Mondjuk emiatt meg elvből nem vennék tőlük, még csak passzívan sem szeretném a lopást támogatni.
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #9549 Dátum: 14 máj 16, 11:05:25 »

Sőtt még a szóró lapokat sem szoktam elvenni.
A szórólapos legalább dolgozik...  nemtom elmondani hány olyan diákmeló van ahol ezt kell csinálni
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #9550 Dátum: 14 máj 16, 11:09:52 »

A szórólaposoktól én is elveszem mint egykori metróújság osztogató. Nevet

Nagy "kedvencem" még az újfajta pénzkérés, amikor végigmegy a hajléktalan (?) a kettes metrón, és tartja a papírpoharat az utasok felé.
Van már ilyen? O_o OMG. De hogy jut be az aluljáróba, ha nincs jegye?

Amúgy a pénzkéregetőket még le lehet rázni úgy, hogy "20 ezresem van, tudsz visszaadni?", vagy "csak kártya van nálam". Az tuti, hogy beszarnék a röhögéstől, ha előhúzna egy terminált. Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9551 Dátum: 14 máj 16, 11:12:15 »

Szórólapot én is mindig elveszem. Több hétig csináltam régen, tudom milyen szar meló és jól tud esni az embernek, amikor vki elveszi és még kedves is mellé.  Mosolyog
Hajléktalanoknak ritkán adok én is. Mindig azt mondom, hogy sajnálom nem tudok segíteni. Ez viszonylag udvarias, de mégis nemet mondok.  Nevet

Cart' öcsém egyik volt oszt.társa bemondta a 20 ezrest és visszaszólt a csöves, hogy tudok visszaadni. xD Húgomtól is kértek, ő mondta hogy nem tud adni. Csöves válasza: eladod 2000 Ft-ért a sapkádat? xD
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #9552 Dátum: 14 máj 16, 11:12:32 »

Azt bírom, hogy van az az eset, hogy "elhagyta a papírjait nem tud hazajutni és csak jegyre kell neki Mucsányitápióbivalybasznádra". A csávó 4 éve ott áll a Keletinél, de 4 éve nem "tud" megvenni egy 500 Ft-os vonatjegyet. Nevet
A keletinél hasonló történt velem többször hogy egyszer kint cigizés közben jött oda csávó hogy kis családjával menne "Csajágaröcsögére" nem tudnék-e aprót adni, hetekkel később bementem a keletinél lévő KFC-be leültem egy asztalhoz, a csávó meg utánam játssza a ott az értelmetlen és olyan hirtelen leült velem szembe hogy csak pislogtam és ugyanezt kérte.
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #9553 Dátum: 14 máj 16, 11:13:49 »

http://i.imgur.com/3I5xu8I.jpg Ha nem is csöves de azért megadta a módját  Pojén
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9554 Dátum: 14 máj 16, 11:15:26 »

De azt az Azsiaban meg lehet venni es nem is lopott. En a kiskutyakat sajnalom a csoves mellett. Mert ugyis csak annyi kajat kap amitol eletben marad. Ha elpusztul szerez ujjat.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!