24 jún 18, 07:07:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 634 635 [636] 637 638 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1019922 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9525 Dátum: 14 máj 15, 23:35:38 »

DE igenis meghaltak Saphira! tüsszentett valaki és sikerült közben félrerántani pl a kormányt vagy ilyesmi XDXDXD
Nagynénikém maszek tésztagyárban lett salmonellás anno emlékszem kivolt nem kicsit. Aki tojással melózik gondolommegesik.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9526 Dátum: 14 máj 15, 23:37:02 »

Kicsit túlzottam és inkább a középkori emberre gondoltam.

Ui: Láttam és megértettem.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9527 Dátum: 14 máj 15, 23:38:36 »

És a középkori ember miért halt volna meg egy megfázásban? Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9528 Dátum: 14 máj 15, 23:38:50 »

Na jó azért egy szalmonellamérgezés elég súlyos senki sem mondta hogy nem az. De nem mindenki hal bele akit bevisznek kórházba. (legalábbis annak alapján amit hallottam már róla)

Idézet
Régen egy megfázásba is belehaltak az emberek
Én évek óta nem kezelem sehogy sem a megfázásokat *lusta sorban állni/ülni a dokinál* és még élek.  Nevet
Gondolom nem a 'sima' náthára gondoltál hanem inkább az influenzára.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 15, 23:45:37 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9529 Dátum: 14 máj 16, 00:26:14 »

És a középkori ember miért halt volna meg egy megfázásban? Nevet

Mert leukémiás volt. 
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #9530 Dátum: 14 máj 16, 01:33:56 »

SOS megtagadhatom a kiszolgálást?  basszus 2x ra van itt egy büdös csövi és alig bír járni, tiszta vér az arca részeg látszik meg van sérülve... nem akarok neki megint alkoholt adni ha jön... kórházban a helye sztem a detoxtól függetlenül is. Jól elkalapálhatták.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9531 Dátum: 14 máj 16, 01:37:33 »

Szólj be a 112-nek. Hátha kezdenek valamit.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9532 Dátum: 14 máj 16, 08:06:36 »

SOS megtagadhatom a kiszolgálást?  basszus 2x ra van itt egy büdös csövi és alig bír járni, tiszta vér az arca részeg látszik meg van sérülve... nem akarok neki megint alkoholt adni ha jön... kórházban a helye sztem a detoxtól függetlenül is. Jól elkalapálhatták.


Nekem a legdurvább eset, mikor egy teljesen normálisan kinéző, kopasz csákesz odajön hozzám pénzt kérni buszjegyre majd megmutatja a kezét. Közli, hogy épp most jött ki a börtönből és egy "kis verekedésbe" keveredett, kisujja el volt törve, könyökéig véres volt a keze. Mondom neki itt van a megyei kórház 100 méterre, köszöni nem.. mehetett volna vissza, ahonnan aznap engedték ki. xDD
Naplózva



Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #9533 Dátum: 14 máj 16, 08:27:18 »

Tegnap épp mentem ki az Árpád-hídi metróaluljáróból, felvonszoltam testemet a lépcsőn, erre odajött hozzám egy nő, hogy segítsek már neki levinni a gurulós kocsiját, mert hogy terhes és nem akar cipekedni.
Oké, úgyis 35 perc késébe vagyok gyorsan levittem neki a cuccost. Ezután megkérdezte, hogy hol lehet felszállni az 1-es villamosra. Elmondtam neki. Jött a következő kérés: Nem segítenék neki gyorsan felvinni oda is a kocsit?
Lásd hatalmas szívemet... felvittem neki. Erre jött a következő, amin frankón elgondolkoztam, hogy lerúgom a kocsit a gecibe az aluljáróba: Tudnék-e adni egy kis aprót, mert karamellt akar enni/inni. Aztán elkezdtem látványosan nézegetni a pulóveremet, amit láthatóan nem értett, majd megkérdeztem tőle, hogy rám van valahova írva, hogy idióta? És inkább tessék hallgatni Caramelt. Szar, de legalább ingyen van.

A kisujjadat nyújtod és az egész karod kell utána. Tisztára mint a Walking Dead-ben a zombik.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9534 Dátum: 14 máj 16, 09:28:56 »

Erre a megoldas, berakod a fulest, nem kell, hogy szoljon a zene eleg, hogy lassak ott van a fuledbe. Es ha szolnak ott hagyod. Bunkonak se tarthatnak, mert nem hallhattad.  Nevet
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9535 Dátum: 14 máj 16, 09:46:50 »

Csak kicsit fura lett volna ha Cart látványosan kikotorja a fülesét és kibogozza a nő előtt, beteszi a fülébe, kiválasztja a számot, majd elsétál, mintha mi se történ volna.

Rohadt hangos a könyvtár billentyűzete.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9536 Dátum: 14 máj 16, 09:55:00 »

Rita hallanád itt bent a suliban milyen, bár az egyik lány úgy üti mintha az élete múlna rajta. Egész nap körleveleket kell írunk és már nagyon unalmas. Szerencse, hogy 5. óra után le kell lépnem vissza szemészetre. x3

Cart' neked meg egy jó tanács, legközelebb csináld amit én tettem régebben: pislogj kettőt és szaladj el. Hehe Gondolom hajléktalan volt a néni vagy valami olyasmi. Bár ez a füleses megoldás se rossz. De tényleg elég nagy suttyók néha, bár találkoztam egy elég őszintével. Még tavaly amikor Csepelen "laktam", LIDL-ből jöttem ki, mondta, hogy segít cipelni a cuccaimat csak szánjam meg pár forinttal mert hajléktalanszállón lakik és alkoholista, mondom nem kell segíteni köszönöm, de kapott tőlem 400 ft-ot.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 09:58:17 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9537 Dátum: 14 máj 16, 09:57:24 »

Nem is akarok itt ülni, de azt mondták 10-re felteszik az eredményeket FIR-ből és lesz megtekintés is. Ha ponthatáron lennék bemennék sírni. Viszont kezdem unni a könyvtárat, meg hogy kénytelen vagyok cipőt viselni itt.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #9538 Dátum: 14 máj 16, 10:07:39 »

Az a baj, hogy múlthéten hagytam el a fülesemet és még nem vettem újat. Itt az eredmény. Szomorú

A cucc cipelős legalább valamit "dolgozik" a pénzért, ilyennek én is adok. De ez engem dolgoztat meg és még én fizessek. Wtf? xD

Azt bírom, hogy van az az eset, hogy "elhagyta a papírjait nem tud hazajutni és csak jegyre kell neki Mucsányitápióbivalybasznádra". A csávó 4 éve ott áll a Keletinél, de 4 éve nem "tud" megvenni egy 500 Ft-os vonatjegyet. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9539 Dátum: 14 máj 16, 10:16:14 »

Hozzánk amikor temetőbe mentünk jött oda egy "indián" faszi Keletinél, hogy: Most szült a feleségem nem tudok hazamenni. Nem sok kellett hogy mondjuk neki, hogy inkább kotont vett volna ha már most nem tud visszamenni a pujájához. xD Amúgy ne keresd a logikát benne, azt hitte biztos valami hordárfiú vagy aki megtisztelve érzi magát és ő a "sticid" akinek tartozol. Pojén "Mucsányitápióbivalybasznádra" szóról meg valamiért Tapion jutott eszembe...

Kezd kiégni az agyam, 2 osztálytársam év eleje óta nem tanult meg körlevelet írni és most meg itt hisztériáznak. Az ilyenek miért nem mentek kisegítő iskolába OKJ helyett? Szegény asztal, félek, hogy el fog törni a fejemtől.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 10:17:23 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 634 635 [636] 637 638 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!