24 jún 02, 04:26:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962300 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9075 Dátum: 14 máj 12, 16:17:49 »

Nektek mi a véleményetek erről a fajta szemüvegről?

Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9076 Dátum: 14 máj 12, 16:25:28 »

Egy kapafogú, pizzaképű, csokornyakkendős matekszakost tudok elképzelni ezzel.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9077 Dátum: 14 máj 12, 16:25:50 »

Tipikus, mai menő szemüveg amit még az is felvesz akin egyáltalán nem áll jól. Persze, ha valaki azért hordja mert neki kell a szemüveg és nem csak, mert divat, akkor kedves egészségére.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9078 Dátum: 14 máj 12, 16:30:15 »

Még mindig van az az elbaszott szabály, hogyha 5-ös az infó érettségi, akkor automatice megkapod az ECDL vizsgát mellé; viszont ha megvan érettségi előtt az ECDL, akkor nem kapsz automatikusan 5-öst, hanem ugyanúgy le kell érettségizni?!

Ha ezt tudom anno, akkor nem rakom le előtte az ECDL-t, amivel mondjuk azóta is törölgetem a popeszt.

Én most érettségizem majd infóból pénteken, mert előrehoztam, mi is ez az ECDL amit megkapok majd akkor? ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9079 Dátum: 14 máj 12, 16:32:26 »

Olyan, mintha nyelvvizsgád lenne infóból. Önéletrajz színező cucc.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9080 Dátum: 14 máj 12, 16:53:59 »

Na, legalább ez is valami. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9081 Dátum: 14 máj 12, 17:38:33 »

Amúgy én azt hittem csak az emelthez jár. Mondjuk barátnőm szerint a középfokú infót nagyon könnyű megcsinálni 5-ösre, ő 10.-ben (vagy 9.-ben, már nem emlékszem) csinálta, állítólag olyan ez is mint a föci érettségi.

3 órája írom a jegyzőkönyvet amin tanárnő csodálkozott, hogy nem írtuk meg még órán 2 óra alatt. Tehát pontosabban 5 órája írom. xD (ok ezalatt voltam nyomtatni is Nevet)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #9082 Dátum: 14 máj 12, 18:08:08 »

Én most érettségizem majd infóból pénteken, mert előrehoztam, mi is ez az ECDL amit megkapok majd akkor? ikszdé
Nem akarlak elszomorítani de csak az emelthez jár... Am meg az ecdl az kb annyit tesz hogy jó vagy titkárnőnek
http://njszt.hu/ecdl
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9083 Dátum: 14 máj 12, 19:08:44 »

Viszont legalább bele írhatja az önéletrajzába. Nyelvesít
Még anno az informatika tanárunk szerette volna, hogy végezzük el azt a vizsgát, de sajnos kirúgták, a következő tanár, meg nem tanított semmit nekünk.

5 órája írod Noémi? Atyaég. O.o
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 19:09:28 írta Minagi » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9084 Dátum: 14 máj 12, 19:26:51 »

Volt már jóval hosszabb jegyzőkönyvben részem, még anno azok a csodás fizika jegyzők, ahol olyan profin megtanultunk mérési adatot "módosítani" olyanra ami egész helyes, mégis van benne annyi hiba, hogy el lehessen hinni, hogy tényleg azt mértük. ikszdé *-*
Mondjuk ma vicces volt a labor, szétesett a desztilláló berendezés és alkohol-víz elegy jutott az olajba amitől kissé baleset veszélyes lett a mérés, mikor pohárnyi olaj mennyiségek frecskoltak szerteszét. ikszdé Így kapott adatokkal írok jegyzőt.
Egyébként már feladtam a jegyzőzést, még egy fél óra és elkezdek a szerdai vizsgámra tanulni. Durci
Úgy ám.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #9085 Dátum: 14 máj 12, 19:29:05 »

Nekünk se tanított semmit az infó "tanár", én készítettem fel az osztályt érettségire. Rendszeres volt, hogy kiadott egy feladatot, aztán jött nézni hogy én hogy csinálom, közben jegyzetelt, majd előadta az osztálynak, minthogyha neki lenne köszönhető a megoldás. (Mondjuk az más kérdés, hogy volt amikor ezt meguntam, szándékosan elbasztam a feladatot és amikor előadta rohadtul besült vele. Nevet)

Mondjuk valahol megértem szerencsétlent, mert hiány volt suliban infó tanárokból, így átképezték matektanárból és gondolom kedve se volt az egészhez. De az első óra első 5 perce az epic win pillanat: Nyomkodta a gépet meg monitort, de az istenért nem akart bekapcsolni. 5 perc után meguntuk és szóltunk neki, hogy tessék bedugni a konnektorba, hátha nagyobb sikerrel jár. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #9086 Dátum: 14 máj 12, 19:33:31 »

Mit kell arra készülni? Tényleg minden hülye megcsinálja, aki látott már excelt, accesst, és powerpointot.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #9087 Dátum: 14 máj 12, 19:37:53 »

Van egy pár idióta szabály, hogy pl. wordben nem mindegy hogy entert ütsz, shift + entert, vagy sorközzel oldod meg a sorok távolságát. Minden szarért pontlevonás jár. Excelben is van pár képlet ami nem mindenkinek megy. Az Acces konkrétan az osztály gyenge pontja volt, főleg a lányoknál. Sok kis apróságból azért összegyűlhet egy mínusz 30-40 pont, aztán az meg már rég nem ötös. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9088 Dátum: 14 máj 12, 19:38:08 »

Egy Ayumi-Zitagirl-Kichigo (az ő nevét elsőre mindig "kicsirigó"-nak olvasom) valóságshow-t vagy tévésorozatot tök szívesen néznék. Nagyon érdekfeszítő lenne és egy csomót tanulhatnánk belőle, főleg a Dr. Who című remekműről.  Faceg
Na az biztosan kivágná a biztosítékot. Mondjuk kíváncsi lennék hogy mennyien néznek bele innen.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #9089 Dátum: 14 máj 12, 19:41:04 »

Hát én tudnék jópár olyan embert mondani akiknek lehet lesznek problémáik a középszintel még az én osztályomban is ahol elvileg programozást meg ilyeneket is tanulunk  Pojén Nekem is a progrban lesznek bajok a dologgal de ha már mindennek kicsit több mint a felére kapok pontot királyság  Pojén
Az meg  a másik fele hogy karakterre ugyan az kell legyen minden... pl ha félkövér és még dőlt is akkor ha csak félkövér vagy ha csak dőlt nemjár érte pont Nevet Ha sorköz helyett enter van azértse stb... a többiről nem is beszélünk... a programozás legalább szabad, mert amíg a program megcsinálja az adott feladatot helyesen addig jár a pont tök mindegy hogy egy sorban vagy 45 sorban oldom meg
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Oldalak: 1 ... 604 605 [606] 607 608 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!