24 jún 02, 01:45:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962152 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7890 Dátum: 14 máj 01, 07:15:39 »

Utalom a ballagasokat, elvettek a szerelmemet, pedig mehettunk volna vattacukrot enni. T.T  En pedig emiatt otthon Rebornt neztem.       Ui. Vera lattam az avad az opban. Nagyon ratyesz azzal a fufruval.  >.<#
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7891 Dátum: 14 máj 01, 08:08:58 »

Tipikus Daenerys, és tipikus Stannis rajongók fiú/lány variációban:

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1461543_510308902414075_4951661340957543421_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10325310_510267339084898_2366865898704328528_n.jpg

True story.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7892 Dátum: 14 máj 01, 08:23:08 »

Reggel óta azon töröm a fejem, hogy keresek valami kegyetlenül pocsék filmet és végignézem, hátha sikerül aludnom rendesen, de nem tudom mit válasszak. Dilemma.

Hencu neked meg megmondtam, hogy frufruval brutális.

(Ezek alapján akkor én nem is vagyok Daenerys-fan. .___." ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 01, 08:24:01 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7893 Dátum: 14 máj 01, 08:57:49 »

Azért Stannist beállítani ekkora racionális arcnak kicsit durva, amikor a nőjére bízza magát, aki vérmágiával és árnyékszörnyekkel öl.

Amúgy érti valaki, hogy a modoros indián miért mondta, hogy nem a miénk a föld, az unokáinktól kaptuk kölcsön? Világ életemben felidegesített ez a mondat. És ha ott lettem volna mondtam volna neki, hogy a ...va anyádat akarj ilyen nagyokat mondani, ha nincs értelme. Nem tudjuk olyantól kölcsönkapni aki nem létezik még. Próbáltam vmi szimbólumot belelátni, de ennek csak szimplán nincs értelme.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 01, 09:42:32 írta Gdat88 » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7894 Dátum: 14 máj 01, 09:17:18 »

Úgy van, ahogy Gdat mondja, elég vak lehetett az, aki a képeket szerkesztette. Meg akkor én inkább fognám Dany pártját, szóval örülök, hogy megtudtam, hogy csak a sorozatot néző feminista vagyok.

Gdat, mit nem értesz ezen a mondaton? :DD

Hülye kérdés volt, mert igazából leírtad, mit nem értesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 01, 09:18:59 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7895 Dátum: 14 máj 01, 09:18:09 »

Az a baj Gdat, hogy az elméd lineáris idősíkban működik. A tudatod ebben a stabil formák által létrehozott képződményben tudja megőrizni a fennmaradását, de tudd azt is, hogy a múlt-jelen-jövő nincs radikálisan elválasztva egymástól mint ahogy mi gondoljuk, ha belátod ezt az egyszerű tényt és kit tudsz lépni az elméd fogságából, az a mondat is egyből értelmet nyer. Everyday I'm Coelhoing.  Faceg

Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7896 Dátum: 14 máj 01, 09:40:23 »

Azt nem értem benne, hogy miért mondta ezt, mert az a 0,000001% remény még ott van, hogy van értelme, csak én nem vettem észre.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7897 Dátum: 14 máj 01, 09:46:33 »

Valószínűleg arra gondolhatott a szerző, hogy ne teremtsünk rosszabb élhetési feltételeket a genetikai örököseinknek, mint ami nekünk van ezen a bolygón. Ha konkrét szintre szeretnénk emelni az absztrakciót, akkor itt elsősorban a környezetvédelemre kellene gondolni, nem hiszem, hogy az indián esetleg a finánctőkés politikai bankrendszerekre, vagy az államberendezkedési struktúrákra értette.  Nevet

Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7898 Dátum: 14 máj 01, 09:51:00 »

Persze értem, hogy erre mondta. De akkor is az őseinktől kaptuk. Úgyhogy köszönjük Oravecz Csingacsguk.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7899 Dátum: 14 máj 01, 09:53:50 »

De ha az unokáink számára őrizzük meg, akkor ez azt jelenti, hogy végső soron az övék a Föld, tehát mi kapjuk tőlük kölcsön (hiába nem születtek még meg). Coelho-ception.  Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7900 Dátum: 14 máj 01, 09:54:38 »

De nem az őseinktől kaptuk hanem a Naptól, hogy élhető számunkra.  Gondolkozik smirksweat

A Napot meg.... smirksweat Gondolkozik
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7901 Dátum: 14 máj 01, 09:55:43 »

Valószínűleg arra gondolhatott a szerző, hogy ne teremtsünk rosszabb élhetési feltételeket a genetikai örököseinknek, mint ami nekünk van ezen a bolygón. Ha konkrét szintre szeretnénk emelni az absztrakciót, akkor itt elsősorban a környezetvédelemre kellene gondolni, nem hiszem, hogy az indián esetleg a finánctőkés politikai bankrendszerekre, vagy az államberendezkedési struktúrákra értette.  Nevet



Hogy tudsz délelőtt ilyen mondatokat megfogalmazni?
>>A megfogalmazni szót 5. nekifutásra sikerült leírnom.

Látom jó volt a film. Ha már ilyen többször nézős valaki megnézheti velem még egyszer. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7902 Dátum: 14 máj 01, 10:06:24 »

Annál az egyszerű ámbár szomorú oknál fogva Ritám, mert nekem már reggel is tanulnom kell, nem pihenhetek egész délelőtt úgy mint a BME-sek meg a Corvinusosok.  Pirul

Amúgy megnézném veled szívesen, csak moziba már nem fogok eljutni, szóval torrentet kell bevárni.  Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7903 Dátum: 14 máj 01, 10:07:13 »

Végül is, ha már lesz jó minőségben letöltjük és ha mind a ketten végeztünk nyáron, megnézzük együtt.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 01, 10:09:44 írta Morita » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7904 Dátum: 14 máj 01, 10:12:18 »

Pont az a lényege, hogy a földet nem birtokolja senki, az unokák sem, hiszen a mondat időtlen, így rájuk is ugyanúgy vonatkozni fog.

A földnek csak 'helytartói' vannak, és e rangban nem az számít, hogy egyszer megörökölted az őseidtől, és így kényed-kedved szerint bánhatsz vele, hanem az, hogy egyszer tovább kell adni az utódaidnak, és arra kell törekedni, hogy a lehető legkövetkezetesebben átgondolod, mit teszel a jelenben, mert az az utódaid múltja lesz. Például jól átgondolod, hogy beengedj-e sok millió arab bevándorlót, akik aztán pár nemzedék múlva bevezetik a shariat. :DD

A királynak sem azzal kell foglalkoznia, hogy ő hogy és miként örökölte akirályságot, hanem, hogy megteremtse a lehetőséget az utódja trónra lépésére.

Wow, much wise, so clever, many coelho. Meghalt a filozofikus énem, úgy érzem.

Helyesbítek, syzy, tanulnod kéne, de te kockulsz. Mint én.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 525 526 [527] 528 529 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!