24 szep 27, 21:09:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168198 alkalommal)
0 Felhasználó és 80 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7920 Dátum: 14 máj 01, 12:15:28 »

Én csak beledobnám egy Detroit-i savtóba vagy mibe.

De először tekerd bele a több százéves szőnyegbe.  Szomorú

Amúgy nem értem miért kellett egy kurva jó szőnyeget elbaszni azért.  Nevet Éjszaka van+ senki nem jár arra, csak simán kivihették volna  a csávót.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7921 Dátum: 14 máj 01, 12:16:59 »

Miben volt ez? Szívesen megnéznék egy olyan filmet, amiben valakit beledobnak egy Detroit-i savtóba.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7922 Dátum: 14 máj 01, 12:19:17 »

Only lovers left alive
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7923 Dátum: 14 máj 01, 12:22:06 »

Mondjuk az utolso haz balra cimu filmben elvezetesebbe tette, hogy a csaj apja orvos volt. Sok kinzasi modszert ismert. De vannak meg erdekes olesi modszerek amikhez nem kell nagyon tudas. (Bocsi az ekezetekert remelem annyira nem erthetetlen. :s)
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7924 Dátum: 14 máj 01, 12:24:27 »

Ez mondjuk tényleg egy wtf, hogy minek kellett az a szőnyeg. Sebaj, biztos volt ott még raktáron neki pár. ikszdé

Horrorfilm áh, nem jók azok. Uncsik.


« Utoljára szerkesztve: 14 máj 01, 12:26:39 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7925 Dátum: 14 máj 01, 12:45:18 »

Vannak azert jok hidd el. Mondjuk most az Odaatra kattantunk ra, az jo de nem felelmetes. Igazabol eloszor a pasi miatt kezdtem el nezni.  Gondolkozik
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7926 Dátum: 14 máj 01, 13:03:33 »

Az Odaát nem egy rossz sorozat, de kár azért a 9-10évadért(mert hogy lesz 10. is), rengeteg ellentmondást tartalmaz már,  habár nem rosszak, de 4. nél nem ártott volna befezni, ha normálisan akarjuk lezárni a storyt.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7927 Dátum: 14 máj 01, 13:05:13 »

Az Odaát, már ha a Supnat-ra gondolsz mióta horror? Nekem 9 évad alatt nem tűnt fel, hogy az lenne.

Szerintem is feleslegesen el van húzva, de Crowley most olyan kis cuki. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7928 Dátum: 14 máj 01, 13:09:20 »

Annak szamit :/ Az igaz, hogy semmi horrorisztikus nincs benne, mi most fejezzuk be az elso evadot. Es nem csak a pasi jo benne.  Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7929 Dátum: 14 máj 01, 13:10:10 »

Én azt nem szeretem, hogy nem használják ki a lehetőségeket. Az egyetemesekről alig beszélnek, pedig ők a legérdekesebbek. Megjelent a Thule társaság, akikkel olyan izgalmas harcaik lehettek volna, mint két titkos testvériség hagyatéka, hogy belegondolni is extázis, erre lerendezték 1 rész alatt. Cain is eltűnt igen hamar. Egy rész alatt lefejezték a mágus csávót, aki hosszú idő óta a legjobb szereplő volt. Helyette meg unalmas, egydimenziós szörnyekkel vámpírokkal foglalkoznak sokszor. Azt meg csak remélni tudom, hogy a végén megjelenik Isten és szétcsap Metatron és Castiel között. Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7930 Dátum: 14 máj 01, 13:13:32 »

Szerintem az a gyerek menőbb mindenkinél, aki majdnem Isten szinten volt, mert egy démon teherbe ejtett egy nőt.És ez több ezere év alatt csak 1x történt meg.EGYSZER, miközben halálos fegyver lehetne a gyerek.

Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7931 Dátum: 14 máj 01, 13:21:03 »

Na hazaengedtek, ráadásul még mikulás előtt!
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7932 Dátum: 14 máj 01, 16:23:36 »

Van egy film, amiben pár orvos unatkozik, és kitalálnak egy játékot. Úgy indul, hogy halottakat hoznak be, és a boncteremben ki kell találniuk, mi végzett velük. Ez viszont egy idő után unalmas, és ők is elkezdenek ölni, míg a többieknek ki kell találniuk, hogyan ölték meg az áldozatot. Beteg. Nevet

Öt órán keresztül főztem, és most annyi kajám van, hogy a fél egyetemet meghívhatnám vacsorára. Hm.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7933 Dátum: 14 máj 01, 16:27:46 »

Mit főztél, és ugye meghívsz vacsorára? Kevesebbet eszek mint egy fél egyetem.  Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7934 Dátum: 14 máj 01, 16:29:45 »

Saphi ez a film nem is hangzik olyan rosszul. Amúgy látom kreatívan ütötted el az időt, tanulás helyetti pótcselekvés? Nevet

Odaát, na az az a sorozat amire nem visz rá a lélek hogy nézzem, pedig mindig ódákat zengenek róla.

Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!