24 szep 28, 00:14:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169838 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5940 Dátum: 14 ápr 16, 13:01:04 »

És ez fordítva is igaz?
Akkor büszke lennék magamra.
Trollbarlang<dehunter 
Fordítva már nem.
A trollbarlangról csizidani 362748597362 pixeles képei jutnak eszembe amitől vagy 20x kellett leállítani a lapot a feladatkezelővel és az hogy az utolsó topikomat nem tudtam megnyitni mert addigra lezárták.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5941 Dátum: 14 ápr 16, 13:02:13 »

Nem vagyok Zsiráf,vagy mégis? Gondolkozik

Szempillával nincs gond,de egy idő után már az sem megoldás.
(Azt jobb ha nem is mondom hogy a szempillám se rövid) smirksweat
Csukott szem igen,még szemüveggel is,de akkor meg nem látok.
Kivéve ha sikerül szem nélül is érzékelni a dolgokat térben.

Szemüveg is tud néha rossz lenni.Az ember azt gondolná hogy szélben pont hogy védene,pedig épp ellenkezőleg. smirksweat-Fura.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5942 Dátum: 14 ápr 16, 13:02:20 »

Felhívott a munkáltató (a csokis) mehetek balesetvédelmire holnap (reggel fél 8ra  smirksweat ) az akkor azt jelenti hogy májusban valamikor már hívnak mikulást csinálni.  Gondolkozik  Nevet

Nem meglepő, hogy májusban. Akkor viszik vissza a maradék csokinyulakat. Nevet Hogy aztán mikulás legyen belőlük újra. ikszdé Lehet van köztük pár, ami már több ilyen transzformáción is átment.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5943 Dátum: 14 ápr 16, 13:04:32 »

Valaki fogjon le ha legközelebb fórumozni akarok. X"D Lehet, hogy nevetek, de azt kínomban teszem.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5944 Dátum: 14 ápr 16, 13:06:05 »

Elvileg visszaolvasszák a töröttet meg ilyesmit, de erről még nem hallottam hogy a boltoktól visszavennékazért mert nem fogyott el.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5945 Dátum: 14 ápr 16, 13:08:12 »

Bank kártyával fizettem. Olyan menőnek érzem magam.  Pirul
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5946 Dátum: 14 ápr 16, 13:09:05 »

Én hallottam már olyat, hogy az eladatlan nyulakat/mikulásokat is visszaveszik, és átalakítják egyikből a másikba. Indexen volt egy cikk, a legszarabb munkahelyekről, és ott volt csokigyáras téma is.

Hakuu! Mire képes a technika. xD
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5947 Dátum: 14 ápr 16, 13:09:12 »

Látom nagyon nagy szakértő vagy a témában. De inkább nem kötök bele minden egyes mondatodba, csak megsúgom, hogy tájékozódni nem árt mielőtt belebeszélsz dolgokba. Nevet

Reklamálj a szemészermnél, ha problémád van.

Nem vagyok Zsiráf,vagy mégis? Gondolkozik

Szempillával nincs gond,de egy idő után már az sem megoldás.
(Azt jobb ha nem is mondom hogy a szempillám se rövid) smirksweat
Csukott szem igen,még szemüveggel is,de akkor meg nem látok.
Kivéve ha sikerül szem nélül is érzékelni a dolgokat térben.

Szemüveg is tud néha rossz lenni.Az ember azt gondolná hogy szélben pont hogy védene,pedig épp ellenkezőleg. smirksweat-Fura.

Nekem úgy a szememmel pedig még annyira gond nem szokott lenni szélnél, én azt gyűlölöm, amikor szembe fúj, és nem kapok levegőt. Na az nagyon kellemetlen szokott lenni.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5948 Dátum: 14 ápr 16, 13:11:27 »

Jó na, ez az első bank kártyám és olyan izgi.  Pirul
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5949 Dátum: 14 ápr 16, 13:14:32 »

Elvileg visszaolvasszák a töröttet meg ilyesmit, de erről még nem hallottam hogy a boltoktól visszavennékazért mert nem fogyott el.  ikszdé
Talán mert ilyen nincs is, mert eléggé meg lennének b*szva, e-miatt és nem hülyék. xD A törmeléket persze, hogy visszaolvasszák, mert mint mondtam nem hülyék.
Ha valaki egy kicsit is kockáztat az élelmiszer gyártásban nagyon könnyen lehet belőle egy újabb pirospaprika botrány ahol az ügyészség nem véletlenül javasolt börtönbüntetést. Sajnálom is, hogy nem lett olyan vége.

Oh Masashi nem is tudtam, hogy elvégezted az orvosi egyetemet, gratulálok hozzá. Nevet Amúgy talán gyakrabban járok szemésznél mint te, ugyanis én hordom is a szemüvegem. A kontaktlencse, ha tisztában vagy a higiénia általános szabályaival, nem veszélyesebb mint a szemüveg. Sőtt egy koszos szemüveg is rossz hatással tud lenni a szemre. Ill. nekem megéri kifizetni a kontaktlencse árát (amiből én napit használok, mert szeretem a szemüveget is, ill. ez viselhető fürdésnél is), mint pl. elveszteni egy gyereket a medencében, mert nem látok.

Említetted, hogy kieshet: Nem az nem esik ki olyan könnyen. Elég okosan van az megoldva.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 13:15:52 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5950 Dátum: 14 ápr 16, 13:14:47 »

Nem tudom de karácsony után a mikiket mindig kiakciózták a boltok ilyen fél árakon.
Szaloncukrot is januárban érdemes venni.  ikszdé

Nekem borzasztóak a szemeim. Távolra nem látok jól, mármint apró részletekhez mindenbe "bele kell bújnom" amit meg akarok nézni jól.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5951 Dátum: 14 ápr 16, 13:16:09 »

Úgy tudtam, elvégezted az általános iskolát, hogy legalább a szövegértés megy noemimi, látom nem. Szomorú Bocs. Túlbecsüllek.

Csak tudod az ismerőseim java része is hord, és azért tapasztalok ezt azt... az pedig még mindig több, mint amit "szakemberek" állítanak be, hogy elhidd.

Ja, meg mondjuk mint már írtam, énis járok. De valahogy ezt is kifelejtetted ahogy látom.

*és megint átmegyek bunkóba.... Istenem hogy nem bírom befogni a szám Nevet *
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 13:27:56 írta Ms. Trager » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5952 Dátum: 14 ápr 16, 13:22:41 »

Talán mert ilyen nincs is, mert eléggé meg lennének b*szva, e-miatt és nem hülyék.

Hát ha ezzel az erővel nem kéne lennie rablóknak, dílereknek, gyilkosoknak, ittasan vezetőknek és gyorshajtóknak se. Mégis, ezek mind léteznek. xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5953 Dátum: 14 ápr 16, 13:23:51 »

Tényleg többre lehet értékelni azt, hogy az ismerőseid hordanak kontaktlencsét, mint, hogy valaki személyes tapasztalatokra és meglapozott tudásra fektet.

Amúgy igazad van, nagyon nehéz úgy írni egy diplomamunkát, hogy nem megy a szövegértés nehezen megy, de valahogy csak mérnök lesz belőlem. Nevet

Aes kérlek ne fárassz te is...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5954 Dátum: 14 ápr 16, 13:29:24 »

Nem tudom mennyi csokigyár létezik ahol figurát gyártanak más cégek de a te a Nestléről olvastál?  smirksweat
lehet hogy más gyárról olvastál, vagy a hír kacsa.  Gondolkozik
Elvileg azt visszaküldik amiben találtak valamit ami nem kéne benne lenni. vagy ha hibás a cucc pl. sárgabarackos kekszes boci mikulás fóliába csomagolták a kitkat mikulást stb.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!