24 jún 02, 00:59:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962078 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5925 Dátum: 14 ápr 16, 05:40:53 »

Ott kezdődött Kronival a testvériségünk. És én egy meleg férfi voltam.  Nevet
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5926 Dátum: 14 ápr 16, 05:50:50 »

Nekem meg dehunterről jut eszembe a legutóbbi trollbarlang.  smirksweat

És ez fordítva is igaz?
Akkor büszke lennék magamra.
Trollbarlang<dehunter 
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5927 Dátum: 14 ápr 16, 08:54:25 »

Nem ez volt az első azt hiszem, Tavaly is voltak gondok. Igazából nem olyan könnyű, mint hiszed bár igaz, hogy "trollbarlang" azért vannak bizonyos szabályok amiket illene betartani.

Pedig tudtommal arról szól, hogy olyat csinálhatsz, amit amúgy nem.

Keresek a signemből szedett meg ahhoz hasonlókról erotikus képeket. Végleges bannt csak nem kapnék.  De a biztosíték kiégne. Slenderről meg a kapucnis kis gyilkosról is van. Nevet Omg... Rémes vagyok.

De a legperverzebb akkoris én vagyok.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5928 Dátum: 14 ápr 16, 09:18:54 »

Egy trollnarlangon se voltál?
Igazából nem, mindennek van határa.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5929 Dátum: 14 ápr 16, 11:50:24 »

De, voltam már egyszer. De nem teljesen emlékszem, miket csináltam. Azt tudom hogy a perverz témákat akkoris felvetettem, de másra nem. Ja, meg hogy Trollbarlang után tettem fel magamról először képet és hogy a Duma topikban utána nagyon be kellett volna tenni az 1-2 percres hsz szünetet. Gondolkozik
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5930 Dátum: 14 ápr 16, 12:15:17 »

Elég szeles idő van kinn.Ráadásul a "legjobb" buszom is pont mellettem ment el így várhattam egy másikra.Az idő nem vészes de a szél.A végén annyira elegem lett belőle már nem is törődtem vele csak jöttem egyensen mintha mi se történne.-Zenét hallgatva.

Csak a torkom ne szívja meg.lehet gyorsan iszok is valamit. kacsint
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5931 Dátum: 14 ápr 16, 12:18:22 »

Szeles? Akkor mi sem megyünk ki forgatni a kertbe inkább... >.<#
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5932 Dátum: 14 ápr 16, 12:19:04 »

ééés téma terelés:
Nagy szemeket akarok. T_T Irigylem a nagy szemű embereket. Nem csak mert szépek, hanem mert a pici szem megnehezíti a kontakt lencsézést. Viszont kiderült, hogy jól tudok a saját szemembe nyúlkálni.


3-kor megyek újságírósat, előadás szervezőset, vendégfogadósat játszani.
Kiderül majd mennyire akarom megvenni az alábbi könyvet:
http://www.libri.hu/konyv/forgacs_attila.az-eves-lelektana.html
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5933 Dátum: 14 ápr 16, 12:23:40 »

Már sokan mondták hogy nagy szemem van,főleg miután leveszem a szemüvegem.Hasznát viszont nem vettem abban hogy nagyobb. Nevet- lehet hogy azért is volt anno jó célpont egy darázsnak. >.<#

Csak el ne "nyúlkálj" valamit.Viszont ha Éjsazaki látásod lesz akkor tudasd.

Heni avatarra nézve egyből fel sem ismertelek.Máshoz azonoístottam bele.Mit várjak ha csak félszemmel figyeltem.(gyorsan).
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5934 Dátum: 14 ápr 16, 12:39:46 »

Szerintem az avám egy csöppet gman-es lett. Vagyis mostanában ilyen hero asszonyállatokat tesz be képnek. Gondolkozik

Meg hát nem is olyan szexi a mostani, mint úgy általában az avatárjaim.

Amúgy nekem azt mondják, hogy nagy szemem van, de nem feltétlen előnyös mindig. Vagyis szélben biztos nem. Meg minden szembe repülő muslica oda talál. Nevet Amúgy meg minek kontaktlencse (amit ha pl. rendszeresen veszel még drágább is lehet akár, bár fájdalommentesebb), ha tetováltathatod a szemed. Bár mondjuk más részét, de akkor is. Nekem vöröses-barnás-feketés szemem van, és ha fekete lenne a szaruhártya, még igen durván nézne ki.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5935 Dátum: 14 ápr 16, 12:50:03 »

Idézet
Amúgy meg minek kontaktlencse (amit ha pl. rendszeresen veszel még drágább is lehet akár, bár fájdalommentesebb), ha tetováltathatod a szemed.


Az már túl evidens lenne, hogy rossz a szemem, és nem mindenhez jó a szemüveg.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5936 Dátum: 14 ápr 16, 12:52:29 »

Hideg szeles időben valóban nem előnyös.
Többször előbb kezdett el fázni mint a testem nagyrésze,vagy pár haveromé.
Furcsa ha a szem kezd el fázni/dideregni. >.<#
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5937 Dátum: 14 ápr 16, 12:54:38 »

Én meg mindig "rajzolt" avatárokat teszek ki. (ennek a mostaninak van egy öltözete, egy ilyenben nem nagyon mernék kimenni az utcára).  smirksweat

Felhívott a munkáltató (a csokis) mehetek balesetvédelmire holnap (reggel fél 8ra  smirksweat ) az akkor azt jelenti hogy májusban valamikor már hívnak mikulást csinálni.  Gondolkozik  Nevet

a hideg szeles idő még mindig jobb mint a hideg szakadó eső beázós cipőben.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5938 Dátum: 14 ápr 16, 12:55:54 »

Nem feltétlenül erre gondoltam, most át tereltem arra a kontaktlencsére amit divatból hordanak mert szép. Meg amúgy a kontaktlencse tudtommal nem olyan egészséges, mint a szemüveg. Legfeljebb annyiból jó, hogy nem látszik, hogy van, meg talán a látótér.

De amúgy meg anyagilag sem éri meg, mert drága, főleg úgy, hogy rendszeresen cserélni kell. Szóval nem vagyok kontaktlencse párti, meg bármikor kieshet. Na, pl ezért nem jó a nagy szem sem. Elég ha megdörzsölöd, és kicsúszik. Ha pár mp alatt nem veszed fel, meg cseszheted is. Ennyit tehát a kontaktlencséről. De egyéni döntés, ki mit vesz.

Nekem szemüveget vettek, de azt se hordom.

A szemüveg egyszerűbb, nincs vele annyi gond, és hosszútávon tán olcsóbb is, amellett hogy egészségesebb.

K ichigo: Növessz nagy szempillákat, mint a zsiráfok. Nevet Nekem működött.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5939 Dátum: 14 ápr 16, 12:59:23 »

Látom nagyon nagy szakértő vagy a témában. De inkább nem kötök bele minden egyes mondatodba, csak megsúgom, hogy tájékozódni nem árt mielőtt belebeszélsz dolgokba. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!