24 jún 02, 02:58:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962223 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5865 Dátum: 14 ápr 15, 20:10:38 »

Látod, még neked is van hová fejlődnöd  Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5866 Dátum: 14 ápr 15, 20:13:37 »

Nem gondolom magam gyenge személyiségnek, de dohányzom. Te a dohányosokat annak tartod, és mivel én is dohányos vagyok a sértés felém is irányult, és nem azért veszem magamra mert az vagyok. De te úgy ítéltél, hogy nem ismersz. Kivételek vannak? Te nem úgy állítottad ezt be. (Bocs, hogy ezzel a témával jövök, de nem keresem meg mi volt a másik.)
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5867 Dátum: 14 ápr 15, 20:19:17 »

Mindenki más okból bagózik. Van aki amiatt, mert az élete rossz útra siklott ... a hozzáállása nem megfelelő, így nem boldogul, ebben lel menekvést, és a cigi káros. Aki ahhoz nyúl evégett, az gyönge jellemű. És igen, anya is az, pedig nehéz, kemény dolgokon ment át, de ez nem ok arra, hogy tönkre tegye magát.

Ha valaki azért cigizik, mert jól érzi magát meg szerinte menő, szintén érzek benne gyönge jellemet, mert annyi mással el lehet ütni az időt, és ő pont egy ilyen, ma már általános dologgal próbálkozik.

Mint mondtam: egyéni okot nem ismerek, így nem mondom azt, hogy te az vagy. De hogy is szokta mondani a töri tanár? A jelenlévők mindig kivételek.

Ja, és nem mellesleg az általánosítás szócska még mindig érvényes, nem tehetek róla, ha magadra veszed, te döntésed, te értékrended. Még ha közvetlenül rád mondanám se kellene, hogy magadra vedd, ha tudod, hogy nem vagy gyönge jellem. Ennyi...

Nembaj Coelho, majd dehuntert megtanítom és ő lesz a mestered. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5868 Dátum: 14 ápr 15, 20:21:23 »

A dohányosokat el kellene távolítani a társadalomból, kivéve a jó nőket.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5869 Dátum: 14 ápr 15, 20:27:13 »

Jó így már más. Nincs okom folytatni a témát. Gman ha jó pasi akkor se. Durci
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5870 Dátum: 14 ápr 15, 20:34:03 »

Miért jó megcsókolni egy bagós nőt vagy férfit? Az olyan mintha cigiznél... szívni a füstöt meg a sok szennyes anyagot belőle. A passzív is bőven sok. Meg érezni a cigi és füst ízét.

Bár így hogy van rokon is aki érintett, így azért átérzem, még durva is volt megírni, de sajnos ez így van. Bár a szeretet nem szab határokat. Nyilván másképp látod azt, akit szeretsz.

gman... a feleséged amúgy nem olvassa a fórumot? Mert lehet ki lennél vágva már ha tudná hogy csajozol. Nevet Még ha nem is komolyan.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 20:36:40 írta Ms. Trager » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5871 Dátum: 14 ápr 15, 20:36:24 »

Nem vágna ki, mert élőben is ezt csinálom és tűri.  Nevet
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5872 Dátum: 14 ápr 15, 20:38:36 »

Még igen megértő nőcskéd van. Én nagyon féltékeny típus vagyok. Egyszer a pasimmal beszélt öcsim, mikrofonon amíg kimentem inni, s 2 perccel tovább beszéltek mint mikor vissza jöttem, és épp egy zsömléről... hogy milyen jó lenne ha összejönne egy zsömlével. És akkor féltékeny voltam egy zsömlére. >.<#

Akkoriban betegesen féltékeny voltam, bár nem értem miért. Most valahogy csak 1-2 emberre érvényes, akiknél zavar, ha mással foglalkoznak. Ez mondjuk önzőség, de le is gyűröm magamban, fúj... rossz dolog a féltékenység! Senkit nem birtokolhatunk.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5873 Dátum: 14 ápr 15, 20:40:39 »

Úgyse csalom meg, fölösleges féltékenynek lennie.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5874 Dátum: 14 ápr 15, 20:43:07 »

Egy zsömlére? Komoly?Nevet Akkor elég kevés szeretettet kaphattál a csávótól, vagy nagyon éhes voltál.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5875 Dátum: 14 ápr 15, 20:43:55 »

Hát az meg is lepne. Pedig keveredtél te érdekes szitukba a fórumon a megnyilvánulásaid miatt. Nevet *pont én beszélek*
Vagyis emlékszem még, mikor Facebookon beszéltél erről.



Én akkor is így tudlak csak elképzelni.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5876 Dátum: 14 ápr 15, 20:48:03 »

Bárátom, totál ugyan ezt csinálja. Baszogat, hogy más lányok ha bámulják mosolyog nekik stb. De utána oda jön és meg puszil. Vicces így cukkolni egymást. Sőt ő is mindig azzal jön, hogy miért nem veszünk be harmadiknak egy lányt... De tudom, hogy nem csal meg. Ezért nem is borulok ki csak vissza vágok.  >.<# Bár igaz annyian nem bámulnak meg mint őt de akkor mással piszkálom. Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5877 Dátum: 14 ápr 15, 20:53:55 »

Ez a féltékennyé teszlek szerintem csak ártatlan méregetés általában, hogy tudja a másik, mennyire kötődik hozzá a párja. Vagyis én így vettem észre. De sajnos nem mindig, ahogy azt is észre vettem. >.<

Egy zsömlére? Komoly?Nevet Akkor elég kevés szeretettet kaphattál a csávótól, vagy nagyon éhes voltál.

Inkább az éhség... a sráccal csak Honfoglalózni szerettem... de lekötötte öcsém akkor. Szomorú Pedig 2 perces alkalom volt, nem több. És mégis én rontottam el mindent, mert a semmiből beugrott egy anime szerepjátékos pasi, aki azt mondta hogy "Szia szivem, rég láttalak" .... what? ... akkor derült ki hogy egy amúgy komolytalan szerepjátékos kapcsolatomról képzelte be, hogy valódi, és később kiderült, a két srác haver, és egy a csaj.... pf...

Körülbelül ezt mondtam magamba a szembesítés után, totál hülyének érezve magam, és végül is tényleg...

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 20:54:41 írta Ms. Trager » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5878 Dátum: 14 ápr 15, 20:55:07 »

Sajnos én is féltékeny vagyok, nagyon, bár ezt igyekszem visszafojtani legalább előtte, de... nagyon szégyellem. :/
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5879 Dátum: 14 ápr 15, 21:01:52 »

Ildikó is féltékeny, csak nem az ilyen látványos bohóckodások miatt, hanem azon hülyeségek okán, amiket beképzel magának, pl. butának hiszi magát és attól fél, hogy találok okosabbat, meg ilyen nyomiságok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!