24 szep 27, 23:15:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169440 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5415 Dátum: 14 ápr 12, 17:39:26 »

Na, értem a dolgot. Akkor egy ilyen 31est kell majd fognom ezek szerint, ha busszal megyek. Ezt a hszt majd vissza kell keresnem akkor. És egyébként ez az I-es ütem meg II-es ütem dolog hogyan van? Mmint melyik része melyik?

Héteshez

Innen kb 20 perc séta. xDD De még nem voltam ott, és ezt tényleg nagyon meg kell fontolnom, mert eddig bárhol említettem, hogy kíváncsi vagyok rá, mindenki úgy nézett rám mint egy gyakorló elmebetegre. Nevet Akkor már inkább Hangony, vagy Mályinka, mert annak meg a neve nagyon tetszik, bár állítólag az is kemény hely. xD
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 17:41:53 írta Aes Sedai » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5416 Dátum: 14 ápr 12, 17:43:17 »

Inkább csak a buszról gyönyörködj benne.

Senki sem megy oda, ne tekintsd turistalátványosságnak.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kjig1CZrtW8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kjig1CZrtW8</a>

Idézet
bár állítólag az is kemény hely. xD

Ugyanolyan falu, mint az ózdi járás vagy borsod megye többi faluja. Semmi több. Inkább azok a "kemény helyek", ahol nem találkozol rejtett erőforrásokkal, mert az milyen csoda már.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 17:45:39 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5417 Dátum: 14 ápr 12, 17:50:27 »

A parabola antenna az valami neoklasszicista épületdísz?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5418 Dátum: 14 ápr 12, 17:52:22 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yVCZfi_rLYo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yVCZfi_rLYo</a>

5 percet tudtam nézni. Szánalmas az egész riport. vagy is inkább dühítő.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 18:22:10 írta Lew » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5419 Dátum: 14 ápr 12, 17:53:06 »

Lew de hát tudod hogy a https-ből ki kell törölni az s betűt.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5420 Dátum: 14 ápr 12, 17:53:21 »

Beszéljünk inkább Tamásiról. Hangulatos kisváros.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5421 Dátum: 14 ápr 12, 17:54:23 »

Van olyan busz, ami átmegy a Hétesen? ikszdé Bár azon a közönség is jó lehet, ha van ilyen egyáltalán. xD Ezt a videót láttam már korábban. Nevet Turistalátványosság? Pedig lehetne annak tekinteni, a vadászturizmus létező fogalom. ikszdé Csak hát nincs engedélyem sajnos, és ilyen vadra nem is adnak ki. Szomorú


Idézet
Inkább azok a "kemény helyek", ahol nem találkozol rejtett erőforrásokkal, mert az milyen csoda már.  Nyelvesít

Ilyen sajnos kevés van, ilyen teljesen diversity mentes hely. Én szerintem eddig csak egyben jártam, de az tényleg "kemény hely". Nevet Illetve lehet kettőben, mert Dédest nem tudom, nekem az is gyanús, hogy nem elég haladó szellemű.

A parabola antenna az kötelező jellegű. Ha nincs parabolaantennád, nem vagy igazi eltérő kultúrájú rejtett erőforrás. 
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5422 Dátum: 14 ápr 12, 17:59:40 »

Syzy, és az a vicces, hogy ott elvileg nem kéne lennie áramnak. Nevet Mármint a közvilágítást is lekapcsolták, mert arról lopták az áramot. Valahogy mégis van nekik. Jó sok Einstein élhet ott, igazi problémamegoldó képességekkel. Nevet

Aes, nem megy oda busz, de a bótai és sátai buszról lehet látni a kanyarban. Dédes meg valóban nem volt eléggé haladó szellemű, de a sátai iskola megszüntetése után odahelyezték a kölyköket. Addig a dédesi tanárok szerintem cigányt sem látnak, most meg már túl sokat is egyszerre. Nem értem, miért nem Bótára küldték azokat is.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5423 Dátum: 14 ápr 12, 18:00:30 »

Beírtam a képkeresőbe, hogy Tamási és ott a házunk!
http://84.2.34.168/photos/b5/1c/7194167_79818143_6b55_l.jpg
Jobb oldalt a harmadik emelet.  Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5424 Dátum: 14 ápr 12, 18:07:01 »

Jaj, Lew, ez a videó. Nevet A nép nem feled? Hát, mi sem feledünk, ahogy azt sem feledte senki, hogy az utolsó hétesi magyar embert, egy több mint 90 éves nénit 12 éves gyerekek verték agyon a saját házában pár száz forintért. Bódis Kriszta a nénit nem sajnáltatta valamiért.

Amúgy Hétes nem munkástelep volt. A munkástelep a Vasvár út volt, Hétesen egykor villák álltak, mert itt laktak a gyár mérnökei. Azok a hatalmas házak mindegyike egy-egy családi ház volt. Aztán a gyár megszűnése után ők költöztek be, és most így néz ki. Egy házban laknak vagy 50-en. Mosolyog

Annyit hozzáfűznék, hogy ezeket még a többi ózdi cigány is utálja.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 18:08:18 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5425 Dátum: 14 ápr 12, 18:12:44 »

Pont az figyeltem, hogy ezek mekkora házak voltak és nem is néztek ki rosszul, még mielőtt lelakták őket a rákos sejtek.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5426 Dátum: 14 ápr 12, 18:15:50 »

Idézet
A munkástelep a Vasvár út volt

Ott lakom most. És az ottani panelok közül is a legdurvábban. xD Kb. úgy néz ki, mint a Trónok Harcában a fal, csak vasbetonból épült.

A Hétes az régen tényleg szép hely lehetett. Ennek a néninek a történetét egyébként én is hallottam. Hát elég durva azért, hogy egész életét ott élte le, és a végén csak utolérte a végzete. Remélem az utolsó magyar (országosan) azért nem így fog majd meghalni. Szomorú

Múltkor Várkonyban akciózott az ÉMÁSZ a rendőrökkel közösen. A zsaruk tartották vissza a bidámbidámokat, amíg a villanyszerelők leszedték az össze vissza felkötözött drótokat. xD

Egyébként Várkonyban egy csomó tök jó ház van. Mmint olyan, mai régen nagyon szép ház lehetett, most meg megette a szar már. (Néha szó szerint az)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5427 Dátum: 14 ápr 12, 18:21:27 »

Anya unokatestvére is Várkonyon lakott kiskorában. Az nagyon szép "kertváros" volt, még talán valahol vannak is fényképek róla. Kis patak, rendezett udvarok és piros muskátlis házak. Ha egyszer megtalálom a képeket, majd elküldöm. Nevet

A tősgyökeres ózdkörnyékiek amúgy nagyon jól tudják, milyen gyorsan belefulladhatsz a szarba, ha nem vigyázol. Kár, hogy Magyarország többi része nem hiszi el, milyen könnyen fulladhatnak meg ők is.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 18:23:28 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5428 Dátum: 14 ápr 12, 18:29:40 »

Ezeket a képeket feltétlenül küldd majd el, ha rájuk akadsz. Nevet Mert Várkonynak az adottságai nagyon jók egyébként.

Ami a szart-témát illeti, hát igen, a legtöbb helyen nem tudják. Vagy csak későn veszik észre a jeleket...

Ha már ózdi téma, én most ebben lakom:

http://imagerz.com/QBZAWktvAwMDVFpFGAVR

http://imagerz.com/QBZAWktvAwMDVFpFQAVR

A nyolcas számú lépcsőházban. xD Bár ezek a képek nem adják vissza igazából a dolog hangulatát, egészen más érzés amikor ott állsz egy ilyen mellett. ikszdé Mentségére legyen mondva, csak kívülről ennyire lerobbant, belülről azért sokkal jobb, vagy legalábbis nem rosszabb, mint bármilyen más lakótelep.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5429 Dátum: 14 ápr 12, 18:33:38 »

sziasztok, ha tudjatok mitol maradtatok le.....(Rita uzeni)Jo kedvunk van uzeni mindenki rajtam keresztul.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 12, 18:39:26 írta Hakuu » Naplózva

Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!