24 szep 27, 23:13:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169426 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4800 Dátum: 14 ápr 07, 20:55:10 »

Miért nincs itt ilyenkor Mr.Saiyan Choelo?
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4801 Dátum: 14 ápr 07, 20:56:29 »

Mert ehhez az ő tudása sem elég.Az ő mestere kell  Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4802 Dátum: 14 ápr 07, 20:56:44 »

Mert nyugdíjba küldtem Tibi atyával és Chuck Norrissal együtt.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4803 Dátum: 14 ápr 07, 20:58:25 »

Én nem vagyok egyedi és különleges. Sosem mondtam, hogy az lennék. Néha ráadásul úgy érzem, még nem vagyok kész a feladatra, amit nekem osztott. Amihez persze megint semmi közötök.

Szóval nem, nem vagyok különleges Hozzá képest. De az egyszerű szürke emberiség egy nagy rakás birkanyáj hozzám képest. Unalmasak és buták vagytok, több szellemi erővel kéne rendelkeznetek ahhoz, hogy ti is tanúi lehessetek annak, aminek én.

Idézet
Akkor anno, a kilencvenes években egy egész csapat óvodás kiválasztott lett.

Miért is? Az utolsó látogatása négyezer éve volt, mikor megjelent Hunor és Magyar előtt. Mosolyog Ti csak az e jelenés köré szőtt ősi mesét olvasgathatjátok és vihetitek tovább, és e mese miatt született a szobor is. Az Istenek márcsak ilyenek: egyszer megjelennek, hogy utána ezredévekig mitológiába és titokzatosságba bújtassák önmagukat, és pusztán halovány emlékfoszlányok maradjanak fel létükről, mígnem eljön a következő Ítélet Napja, mikor a világ sorsa eldöntetik.

Idézet
Viszont mi is lehetünk azok Saphi, szeress minket, biztos a szarvasod is ezt ajánlotta. A tudás ami benned van, a szeretet amit hordozol, a tisztelet amit nyújtani tudsz és az intelligencia amit állítólag tárolsz, azért van benned, hogy minket taníts. Mi itt vagyunk hő követőnek, akik elkezdenek imádni és szeretni. Még készítünk is egy szobrot rólad meg eme eseményről.
Áldott legye az Ori.

Az emberiségnek nagyon sokat kell még tanulnia. Néha nagynak is érzem a feladatot, hogy én legyek a tanítója. És ne feledd, a tanítás nem szeretetből áll. Ha valamit szeretsz, elfogult vagy vele szemben. Azt, mit tanítanod kell, reálisan kell szemlélned: légy vele szemben ostorozó, de lásd meg gyermeteg jóságát is. Sajnos a mai világban csak a rosszat lehet látni az emberekben. Manapság dezodort használnak, dohányoznak, tönkreteszik a környezetet, és a mai fiatalság is fertő. Szomorú.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4804 Dátum: 14 ápr 07, 20:58:58 »

Szerintem kérdezd meg az isten nőnket.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4805 Dátum: 14 ápr 07, 21:00:04 »

Áldott legyen az Ori.

„Ne félj az Oritól, félj a sötétségtől mely elsötétíti az univerzum tudását. Higgy az igazságban, és te is megtalálhatod a megvilágosodás útját.”

„Az áldozataik lelke sosem talál megnyugvásra, amíg az Ori el nem jő és meg nem súgja nekik: 'Aludj, a vég közeleg!' És azon a napon mindannyian megörvendeznek, mikor az Ori eljő és lefekteti őket.”

„Ne sajnáld a vak embert, aki nem látja e világ látványát, inkább sajnáld magad, mert ő előbb látja meg a megvilágosodás útját mint te magad.”


Saphira mikor visznek el a Nimród csillagképbe? ott van az otthonuk nem?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4806 Dátum: 14 ápr 07, 21:00:14 »

Dehunter a kis bogár az aláírásodban nagyon élethű.

Tudod Saphi akkor még kicsi voltam. Nem tudtam mi a valóság és mi a képzelet. Csak ezzel tudom magyarázni.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4807 Dátum: 14 ápr 07, 21:06:41 »

Miért mindig akkor olvassa ezt a témát az összes moderátor és admin, amikor ilyeneket írok? ikszdé


Idézet
Tudod Saphi akkor még kicsi voltam.

Még mindig kicsi vagy. Lélekben. Nem is gondoltam volna eddig, de mára bebizonyosodott. Azt hiszem, el kéne mennem közületek, de félek, már túl késő. Leszívjátok az intelligenciámat.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4808 Dátum: 14 ápr 07, 21:07:34 »

Szerintem engem akarnak kivégezni. Pojén
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4809 Dátum: 14 ápr 07, 21:08:24 »

....
„Az Ori erejét nem lehet kétségbe vonni.”

„Ne félj az Oritól, félj a sötétségtől mely elsötétíti az univerzum tudását. Higgy az igazságban, és te is megtalálhatod a megvilágosodás útját.”

Az emberiségnek nagyon sokat kell még tanulnia. Néha nagynak is érzem a feladatot, hogy én legyek a tanítója. És ne feledd, a tanítás nem szeretetből áll. Ha valamit szeretsz, elfogult vagy vele szemben.
Látod, látod, már most egy olyan tudást adtál át nekünk, amit mi nem tudtunk. És te közben nem akartad nekünk megosztani.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4810 Dátum: 14 ápr 07, 21:10:55 »

Idézet
olyan tudást adtál át nekünk, amit mi nem tudtunk. És te közben nem akartad nekünk megosztani.

Ó, a francba. Kiestem a szerepből.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4811 Dátum: 14 ápr 07, 21:11:58 »

Szerintem engem akarnak kivégezni. Pojén


Ugyan, félnek a haragodtól, ki tudja mit tennél velük

Morita szerintem mindenkinek ki kéne raknia az aláírásába, és akkor még szaporodna is  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 07, 21:12:58 írta dehunter » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4812 Dátum: 14 ápr 07, 21:12:18 »

Nm estél ki, csak túl sok időt töltötték velünk és lebutítottunk.
"Én lenni Tarzan, te lenni Jane."
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4813 Dátum: 14 ápr 07, 21:14:28 »

Ugyan, félnek a haragodtól, ki tudja mit tennél velük

Én nem szoktam haragudni. Tudod, egy magasabb tudatszinten nincs olyan, hogy harag. Csak megbocsájtás és együttérzés, megértés. Szeretet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4814 Dátum: 14 ápr 07, 21:16:03 »

Félnek tőled Masashi, biztos nem mernének kivégezni.  Gondolkozik Túl intelingens vagy, és rá akarnak jönni a titkodra.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!