24 júl 01, 19:26:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1067348 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4425 Dátum: 14 ápr 05, 16:59:05 »

Erre az energia gyűjtésről eszembe jutott, hogy egyszer voltam egy Shang-gung-on. Csak nézni akartam, de mondták, hogy próbáljam ki. Érdekes volt, mert velem nem történt semmit. Elvileg energiát gyűjtöttünk és nem vagyok szkeptikus, de nem nagyon rázott meg a dolog, egyszerűen rájöttem, hogy nekem nem ez kell. Viszont ők érezték az energiát és élvezték. Amúgy vicces dolgokat kellett csinálni.

A chakrák meg nagyon érdekesek voltak. Nevet Múltkor megvizsgáltak (este 9ig dolgoztam mert előadás volt, de vevő nem jött) egy géppel, ahol a végén a chakráimat is megnézték. Nem tudom miért, én ebben nem hiszek és nem is nagyon értem, hogy miért kell néha nyomatni... de azt mondták minden tiszta, úgy, hogy fasza. ikszdé

kronosz, én nem tudok segíteni.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4426 Dátum: 14 ápr 05, 17:06:06 »

Nincs szükség a hitedre ahhoz, hogy létezzen (chakra). Bár a géppel vizsgálás elég nagy... hülyeség. Legalábbis annak tartom. Legalábbis nekünk nem volt szükség rá.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4427 Dátum: 14 ápr 05, 17:08:25 »

Mást vizsgáltak azzal a géppel, ez csak egy mellékes dolog volt.

Nem is mondtam, hogy szükség van a hitemre, csak azt, hogy nem hiszek benne.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4428 Dátum: 14 ápr 05, 17:09:33 »

Ez a gépes dolog elég nagy kamunak tűnik, olyasmi lehet, mint az aurafotózás.

Ha az összes csakrád tiszta lenne, akkor már megvilágosodtál volna. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 17:10:36 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4429 Dátum: 14 ápr 05, 17:12:21 »

A chakra tisztító meditációk óta kevesebbszer vagyok beteg, például. Van jelentősége, és a chakra tisztasága, tisztán tartása nem feltétlenül egyszerű folyamat. Bár ez függ az egyén jellemétől is. A meditációk során a chakra is tisztul, nyugodtabb is leszel. Ebben is lehet összefüggés, eddigi tapasztalataim szerint, ami a chakrát és a meditációt illeti. Ahogy "piszkosodik", annál ingerültebb, agresszívabb lesz az ember, az őt érő hatások miatt, s ezáltal a betegségekre is fogékonyabb. Az embernek nem csak a fizikai létére kell összpontosítania, manapság ezért ilyen sok a beteg, ideges ember, mert nem tud kimozdulni ebből a testéből egy kicsit, hogy mentálisan is tisztuljon. Egy ilyen világban nem könnyű.

Én legalábbis így tudom, nyilván aki meditál, annak vannak ismeretei még eme téren.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 17:14:42 írta Ms. Trager » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4430 Dátum: 14 ápr 05, 17:20:36 »

Honnan veszed, hogy nem történt meg?Nevet Az a gond a géppel, hogy nem tudok róla semmit és nem fejezeték be a mérést, csak mennünk kellett és azóta nem folyattuk, de a többi része helyes volt a gépnek, a chakrákat meg nem értem hogyan lett mérve, de mivel nem izgatott annyira nem is törődtem vele. Ennyi erővel az a botos chakra mérés sem az igazi.

Azzal, viszont egyet értek, hogy az embernek nem csak a fizikai létére kell összpontosítania, de kicsit más dolog ez.
Fantasztikus, hogy ezt az egészet össze vonják az emberek, pedig elég nyilvánvaló, hogy az embernek saját magára is kell koncentrálnia.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4431 Dátum: 14 ápr 05, 17:23:49 »

Mi van azokkal, akik nent, raietsut, manát, vagy hakit használnak csakra helyett?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 17:25:10 írta gman » Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4432 Dátum: 14 ápr 05, 17:24:29 »

A mai ember le van kötve a pénzzel, munkával, és egyéb dologgal, ami elhalmozza. Fizikailag fárad. Mentálisan fárad. Ha fizikailag és mentálisan sincs összhangban, akkor a kettő egyre lentebb húzza egymást.

Nézd a pszichés betegségeket. Ha minden nap stresszel valaki a pénz, munka, megélhetés miatt, akkor nem csak fizikailag lesz leterhelve, és ha ott belül nincs minden rendben, akkor fizikailag is rosszabb lesz.

Erről még anno az alvás jutott eszembe, amit Jakab István tanított nekem. Hiába próbálok este azon görcsölni, hogy aludnom kell, a szervezet, az agy ezt parancsnak veszi, és dolgozni kezd, a szervezet is, pont akkor, amikor a legnagyobb szükség lenne arra, hogy kikapcsoljon. - Tehát a kettő összhangban van. Gyakorlatilag minden fejben dől el.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 17:26:46 írta Ms. Trager » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4433 Dátum: 14 ápr 05, 17:29:36 »

Ha kicsit nem vagyok gépközelben, elburjánzanak az értelmes beszélgetések.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4434 Dátum: 14 ápr 05, 17:39:24 »

Mi van azokkal, akik nent, raietsut, manát, vagy hakit használnak csakra helyett?
A csakra nem azt jelenti, amit a Narutóban jelent. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4435 Dátum: 14 ápr 05, 17:42:46 »

Én a manára szavazok. Kis kék üvegcséből lehet újratölteni bármikor. Meg azzal vannak a legmenőbb spellek, firewall, chain lightning ilyesmi. Szóval normális, értelmes varázslatok, amikkel pusztítani lehet. Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4436 Dátum: 14 ápr 05, 17:46:35 »


A 3. szem  csakra ad röntgen látást ?
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4437 Dátum: 14 ápr 05, 17:48:06 »

Nekem meg legalább hatszáz szavam van erre, és nem tudok rendet rakni közöttük. Szomorú Aes tanúsíthatja. ikszdé
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4438 Dátum: 14 ápr 05, 17:49:17 »

"A csakra nem azt jelenti, amit a Narutóban jelent."
Tudtommal van valami hasonlóság a Narutoban használt chakra és a valódi chakra között, de a Narutoban használt kicsit túl van Petőfizve, és csak elenyésző része egyezik a jellemzőknek a valódival.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4439 Dátum: 14 ápr 05, 17:52:16 »

Meg azzal vannak a legmenőbb spellek, firewall, chain lightning ilyesmi. Szóval normális, értelmes varázslatok, amikkel pusztítani lehet. Nevet
Te nyertél, veled vagyok. Ha csak kék lötyit kell innom, ahhoz, hogy így tudjak varázsolni, az se zavar, ha kicsit beállok tőle. ikszdé
Naplózva


Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!