24 júl 01, 19:53:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1067417 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4410 Dátum: 14 ápr 05, 10:34:12 »

Most nem járok, csak egy évig jártam, de itthon szoktam. Majd vmikor folytatom, ha úgy alakul a logisztika. Amúgy a Kőrösi Csoma jógaegyesületbe.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4411 Dátum: 14 ápr 05, 10:48:37 »

Idézet
És egy olyan húsz perc múlva éreztem ahogy áramlik belém az energia és elkezdtem rázkódni mint egy epilepsziás (Csak nyilván állva maradtam, meg nem egy rossz érzés volt, mint náluk.) kb.

Ez egy Vidám Vasárnap volt? ikszdé
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4412 Dátum: 14 ápr 05, 10:54:52 »

Jesszus ilyen dolgok is vannak a jógában?  Ohh My God
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4413 Dátum: 14 ápr 05, 10:58:00 »

Nincsenek. Valójában semmiféle energia sem árad sehová. Ez csak kognitív disszonancia. Azért érzed úgy, mintha áramlana valami, hogy a saját intellektusodról alkotott pozitív képet ne rontsa el az, hogy "hú b*ssza meg, mekkora hülyeséget csinálok éppen". Ez egyfajta természtes önvédelmi reakció.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4414 Dátum: 14 ápr 05, 11:08:33 »

Én is voltam ilyen jang-spirálon, én a torkomban éreztem egy óriási feszültséget (ezen a szinten vannak is problémáim, mármint kommunikációs szinten) és muszáj volt leülnöm, mert szédülni kezdtem. Nem hinném, hogy kognitív disszonancia lett volna. De ki kell próbálni, és tapasztalat alapján mindenki eldöntheti, hogy érez-e valamit és hol.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4415 Dátum: 14 ápr 05, 11:09:32 »

Kösz, hogy megmagyaráztad tudós bácsi. Nem mondtak semmit erről a gyakorlatról és nem tudtam, hogy mire kéne számítani. Ez történt magától. Utána ahogy kinyitottam a szememet vettem észre, hogy más embereknél is.

http://dogeminer.se/ Amúgy ez a legjobb játék Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4416 Dátum: 14 ápr 05, 11:11:22 »

Na jó, ebben igazat adok neked, mivel valóban nem próbáltam. Csak egyszerűen enm hiszek benne. Persze ha kipróbálnám ez lehet megváltozna, de az is lehet, hogy kognitív disszonancia lenne. Amúgy én az ilyen jelenségek létét nem zárom teljesen ki, nem vagyok vad szkeptikus. Csak egyszerűen úgy gondolom, hogy ha az okkult létezik, akkor az valóban ezoterikus tudás, a szó eredeti értelmében. Szóval nem olyan dolog, amiről utána a kocsmában beszélgetsz a haverokkal, vagy épp az internetre írod ki. Ha ilyesmi létezik, az csak egy nagyon-nagyon szűk körre tartozik, a beavatottak körére.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4417 Dátum: 14 ápr 05, 11:15:39 »

Ha nagyon okosnak akarjátok érzeni magatokat, akkor ajánlom ennek megnézését Nevet Bár igazából nagyon szomorú Szomorú

https://www.youtube.com/watch?v=euXQbZDwV0w
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4418 Dátum: 14 ápr 05, 11:16:15 »

Amiket írtam az nagyon a legalja az okkult dolgoknak. Nem valami nagy dolgok és elképzelhetetlen dolgok. Ha olyanokat tapasztalnék, hogy szellemeket látok azt nem írnám ki sehová. De szerencsére nem is láttam. Nevet

A kognitív disszonanciát azért zárom ki, mert tényleg nem volt megbeszélve, hogy milyen hatást kéne várni. Nem tudtam, hogy mi lesz és utána láttam, hogy másokkal is ez volt.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4419 Dátum: 14 ápr 05, 11:18:59 »

A kognitív disszonanciát ez nem zárja ki. Nem biztos, hogy valami konkrét hatásra számítottál, elég ha csak arra, hogy valami értelme van ennek. És innentől már beindulhat az önigazolási folyamat. De ez nagyon teoretikus, és nem is akarom neked elmagyarázni, hogy mit éreztél vagy mit nem. Nevet De ha valami hárdkór okkult tapasztalatod lenne, azt oszd meg velünk. (xD) Na jó, úgyse fogod.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4420 Dátum: 14 ápr 05, 11:25:15 »

Na jó, de akkor miért ugyanaz történt az emberekkel, ha senki nemtudta mi kéne történjen?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4421 Dátum: 14 ápr 05, 11:34:46 »

Afrikában nem szeretnek emberekkel pupuingelni. Afrikában a teheteneket szeretik megpupuingelni. ikszdé

Csodálatos dolog az idegrendszer, Aes, ne légy ilyen szkeptikus. Nevet

Bár a chakrákban én sem hiszek, legalábbis a chakrapontokban nem. Viszont nagyon szépen egymásra építették a (szellemi)fejlődést az ösztönöktől az önmegvalósításig.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4422 Dátum: 14 ápr 05, 11:38:55 »

De szép dolog ez a diversity. Ha az Európai Unió ezt meglátja... Hamarosan Párizsban majd egész fesztivált szentelnek a tehénnyalásnak, meg a húgyban tusolásnak. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4423 Dátum: 14 ápr 05, 12:00:01 »

Egyébként majd leírom, Gdat, csak még én sem tudom, mit írjak. ikszdé
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4424 Dátum: 14 ápr 05, 16:19:57 »

Újabb elvont beszélgetés Nevet

Nem tud valaki nekem segíteni? Kéne egy hely ahol lehet vásárolni SZÉP kártyára edzőgépet, lehetőleg tárcsás gép kéne, aminek van könyöktámasza is, de jó a lapsúlyos is, ha van rajta legalább 60 kiló, árba meg max ilyen 100.000-be gondolkozok.

ezeket néztem eddig:
http://www.vital-force.hu/robust-chrome-fitnesz-center/

www.vital-force.hu/finnlo-autark-500-kondigep/   ez már sajna kicsit drága lenne...

ill van ez, de itt meg nem tudom elfogadják e a szépkártyát... pedig ez nagyon tetszik :F  :

http://www.gorillasport.hu/kondigep/hammer-california-xp-2014-es-valtozat.html

Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 293 294 [295] 296 297 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!