24 júl 01, 19:51:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1067403 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4380 Dátum: 14 ápr 04, 17:46:47 »

Akkor le írom 100x  Nevet  
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4381 Dátum: 14 ápr 04, 17:50:49 »

Nem volt Coronita -.-" vettem heineken-t meg 1 félbarna drehert... 325 per doboz az jó ár..? Pest<3 ennyiért otthon egy hétig eszik a család sós meleg vizet...

Értek mindent. ˘˘

Hugibugi. Eljössz érte veszek neked, meg zabfalatokat is. Amúgy téll. most ráérek, valakinek van kedve sörözni várom gyálon, holnap leszek csak éjszakás! Tán még valami meccs is van ma, ha valakit érdekel.

Földönkívüliek: nem mondom hogy nincsenek, de azt se hogy vannak. Realista vagyok, szóval míg ennyire keveset tudunk a világról nem lehet kizárni semmit. ˘˘
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4382 Dátum: 14 ápr 04, 18:07:44 »

Jó drága lett a sör is... nálunk itt 250 körül van egy Gösser, azt hiszem. Nem költenék rá annyit. Akkor már inkább CocaCola. Bár az sem olcsóbb... lassan 400-500 forint körül lesz. 3-4 éve, amikor bementünk egy kocsmába venni, hajnalban (mert szomjasak voltunk és ugye a csapvíz nem divat), 540Ft körül volt egy. Dobtunk is egy hátast.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4383 Dátum: 14 ápr 04, 18:17:38 »

Dolgozok most Onii-chan, majd le megyek jövőhéten jó?
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4384 Dátum: 14 ápr 04, 19:16:13 »

Csempészek egy kis történelmet (és nem politikát Nyelvesít) a topicba. Ha már évforduló van vagy mi. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kERNKGDZlKE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kERNKGDZlKE</a>
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4385 Dátum: 14 ápr 04, 19:21:45 »

Nekem erről mindig egy vicc jut eszembe:

Brezsnyev Törökországba látogat, és ezt kérdezi a török miniszterelnöktől:
- Miniszterelnök úr, nekem állandóan bajom van ezekkel a nyavalyás magyarokkal. Maguk 150 évig tudtak uralkodni felettük. Tudna adni nekem valami tippet, hogy mégis hogyan csinálták?
- Hát főtitkár elvtárs, például nem ünnepeltettük meg velük a mohácsi csata évfordulóit.


ikszdé
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4386 Dátum: 14 ápr 04, 19:58:37 »

Dolgozok most Onii-chan, majd le megyek jövőhéten jó?

Jó, még nem tudom melyik nap a jó, de szólok! Úgy néz ki már csak legkésőbb júli 1 ig dolgozok itt, utána költözök haza.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4387 Dátum: 14 ápr 04, 19:59:48 »

Szombatra le van stoppolva a kiscsaj Kroni, úgyhogy aznapra felejtsd el, csak szólok.  ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4388 Dátum: 14 ápr 04, 20:01:57 »

Melyik szombat, am a rámenősködésre gondolsz ott még lehet én is felbukkanok, csak elvilegg itt 12én nagy őrsbuli lesz...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #4389 Dátum: 14 ápr 04, 20:02:20 »

Ezt muszáj megosztanom, zseniális:D
http://doge2048.com/
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4390 Dátum: 14 ápr 04, 20:05:22 »

Az ilyesfajta, másokra nem tartozó szervezkedést légyszi ezentúl privátban intézzétek!

Moderátor
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4391 Dátum: 14 ápr 04, 20:07:50 »

Igen, a jövőhét szombatra gondolok én is. Nevet De akkor vedd úgy, hogy nem szóltam.  Lesütöttszemek


Amúgy Rita a madártejre visszatérve, egy jó tipp, hogy ne legyen annyira tejizű: én például egy kevés vaníliás pudingport rakok bele, mert néha nekem se sikerül olyan édesre, és ez még kicsit el is nyomja, és sokkal finomabb. ^^ Nem tudom te így ettél-e már, de lehet ízlene. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 20:13:13 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4392 Dátum: 14 ápr 04, 20:11:44 »

Az a játék... jó ég. Én még most sem jöttem rá, mi a lényege. ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4393 Dátum: 14 ápr 04, 20:22:44 »

Amúgy Rita a madártejre visszatérve, egy jó tipp, hogy ne legyen annyira tejizű: én például egy kevés vaníliás pudingport rakok bele, mert néha nekem se sikerül olyan édesre, és ez még kicsit el is nyomja, és sokkal finomabb. ^^ Nem tudom te így ettél-e már, de lehet ízlene. Mosolyog
Ha tojással csináljátok puding helyett finomabb. Nevet Én múltkor úgy csináltam, úgy az igazi. Persze pundiggal is nagyon jó, de ez az igazi!
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4394 Dátum: 14 ápr 04, 20:27:35 »

Jó, még nem tudom melyik nap a jó, de szólok! Úgy néz ki már csak legkésőbb júli 1 ig dolgozok itt, utána költözök haza.

Csak nem jó hírek?  Nevet Akkor kihasználom. Privibe megtárgyaljuk.  Nevet

Hahi Vera le stoppolt.  Pojén
Naplózva

Oldalak: 1 ... 291 292 [293] 294 295 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!