24 júl 01, 20:08:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1067463 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4365 Dátum: 14 ápr 04, 16:59:31 »

Fuh most már bele szólok.
Trager: Öhm, engem is utálni fogsz, de muszáj elmondanom hol hibázol. Alapvetően azzal van a baj, hogy felveszed amit dehunter mond, még senkit se láttam reagálni arra amit ő mond xD. Másik dolog meg, hogy iszonyatosan makacs vagy, ez röviden valahogy úgy működik nálad (általad írtak alapján leszűrt vélemény), hogy volt az életedben valami, amiről szívesen beszélnél valakinek aki megtudja érteni, hogy mit érzel, ugyanakkor nem akarod kinyilatkoztatni mindenki előtt ezért beszélsz is róla meg nem is. Ezen a többeik fent akadnak, mivel ez úgy tűnhet, hogy te erre akarod terelni a témát (tudom most dehunter hozta fel, de a hangsúly a moston van, mivel ő is olvasta valahol tőled). Na most mivel már egyszer vagy többször felhoztad ilyen formában ezt a dolgot, így az akkor arra reagáló emberek nem fognak tőle elvonatkoztatni, amíg nem mondasz valami olyat, ami kielégíti őket. Vagy pedig belátod, hogy igen nem kellet volna beszélni róla még mellé teszed, hogy bocs ebben igazatok volt és mindenki békén hagy.
Amúgy legjobb tanács amit adhatok, ha van valami ami neked a leggyengébb pontod, ami kihat az érzelmekkel táplált idegrendszeredre, akkor azt ne fedd fel ilyen könnyen, mert 8 napon túl gyógyuló fejfájást okozhat.

Szerintem nem írtam sértőt, szal hoztam a formám és továbbra is kedves vagyok minden forumos kis nyomihoz Nyelvesít xD <3

Na új téma milyen sört vegyek?

U.i: dzsímen kanári nem segéd, inkább független/kúró pajti. (nem a filmsorozatból kiindulva, bár ott is)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 17:01:18 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4366 Dátum: 14 ápr 04, 17:02:55 »

Alkoholmentes, szilva ízesítésűt. Az a férfinak való.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4367 Dátum: 14 ápr 04, 17:03:56 »

Értem én, hogy te metro vagy, de én még annyira nem vagyok papucs, hogy ilyet kelljen innom xD..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4368 Dátum: 14 ápr 04, 17:05:03 »

Igyál mák pálinkát (Mák likőrt) az faszább a sörnél.
gman, nem nézem a sorozatot, de alapjáraton szeretem a Zöld Íjászt. Amúgy te is lehetnél Super ember: G pont man. ikszdé Mostanában ha meglátom a neved mindig ez jut eszembe. -.-'
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4369 Dátum: 14 ápr 04, 17:06:58 »

Most megsértettél Kroni. Úgy fogsz járni, mint Loah.

Lehetnék Garkseid, Darkseid után szabadon. Menő lennék.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4370 Dátum: 14 ápr 04, 17:11:44 »

Oké szólj, ha sikerült elintézned xD.
Minagi azért ez komoly bók volt, G pont. mit akarsz tőle elérni, hogy ennyire kedveskedsz neki? xD


Ahh jóvan veszek Coronitat meg hallgatok közbe egy kis Cypress Hillt... tequila SÜNrise!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4371 Dátum: 14 ápr 04, 17:12:07 »

Mini, ne fáraszd magad, úgy sem érti. Okosbb vagy te annál, hogy ezzel veszekedj.   Nevet  Oni-chan. Én szoktam rá reagálni.  Hmm?  Hozz ide aranyászokat.  Pirul
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4372 Dátum: 14 ápr 04, 17:15:49 »

Régebben gaymannek hívtuk, de az uncsi és az az idő elmúlt, most meg ez jutott eszembe. És valamiért miközben írtam elküldte. O.o De hidd el, nem akarok semmit. Nevet

Hakuu, nagyon kedves vagy, köszönöm, de azért az "ezzel" kicsit durva. Én nem veszekedtem, nem is volt ez a tervem. O.o Szimplán beszélgettem vele, az más, hogy ő hogyan reagált. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 17:17:25 írta Minagi » Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4373 Dátum: 14 ápr 04, 17:27:01 »

kronosz7: Vannak akik meghallgatnak engem, és ők felettébb értelmes emberek, tudják is, mert éltek át hasonlókat. Számomra ők azok, akik érnek annyit, és bízom is bennük annyira, hogy ezeket elmondhassam nekik. Hülyén reagálok, arra, ha valami nem tetszik (ebben a témában), de később jövök rá, hogy nem kellett volna. Általában akkor, amikor már belefolytam. Egyébként nem mondom, hogy hülyeséget írtál, tisztába vagyok én ezzel is. Nevet

Szerintem amúgy mindegy, csak ne alkohol mentest. Az nem sör... sose értettem, hogy például a citromos vagy gyümölcsös söröket miért nem nevezik annak. Annyira más lenne, mint a "sima"? Hmm? Én például forró nyári napokon imádok a strandon sütkérezve a családdal hideg, citromos sört inni. De a Gösser az, ami a kedvencünk. Ő, vagy is azt hiszem ez a neve...
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4374 Dátum: 14 ápr 04, 17:28:27 »

Rohadtul nem érdekel, miért fogta be a száját

Azért elmondom, mert  tudom, hogy úgy is elolvasod  Nevet
Imádom idegesíteni az embereket-persze csak egy adott szintig, utána már nincs értelme, nálad ezt elértem, hiába tudtam volna még ezt fokozni (mert tudtam volna  Hümm-hümm ), nem lett volna értelme.

Kroni, ez azért van, mert nekem csak építőjellegű hozzászólásaim vannak  Pojén
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4375 Dátum: 14 ápr 04, 17:30:58 »

Nem vagyok ideges, dehunter, meg már mérges se. Most nem, nyugodt vagyok, még a bioritmusom is helyén van. Nevet

*mire nem képes a meditáció*
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 17:40:08 írta Ms. Trager » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4376 Dátum: 14 ápr 04, 17:39:58 »

Ha valaki azt mondja, hogy "űrlények márpedig nincsenek", akkor meghal egy űrlény. Tudtad?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 17:41:16 írta gman » Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4377 Dátum: 14 ápr 04, 17:42:03 »

Nem tudok róla. Nevet De ez valami meséből vagy filmből még ismerős is, csak nem űrlényekkel... bár eszembe jutnak, mi az. Gondolkozik
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4378 Dátum: 14 ápr 04, 17:43:48 »

A Jurassic Park az eredeti és velociraptorokkal.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4379 Dátum: 14 ápr 04, 17:45:57 »

Jaj, Jurrassic Park, az egyik kedvenc filmem. Ez volt a legjobb jelenet benne a sok közül: https://www.stanwinstonschool.com/ckeditor_assets/pictures/512/content_jurassic_park_iii_spinosaurus_blog_23.jpg?1348943905 Pirul

Egyébként a Godzilla új részét legalább annyira várom. Remélem jó lesz, eszméletlen animációja van. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!