24 okt 02, 04:08:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1176223 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4335 Dátum: 14 ápr 04, 14:54:02 »

dehunter, kissé alpárian köcsög mód fejezted ki magad, már nem azért.
Trager, lehet, hogy újabb 2 év múlva megint ezt fogod mondani, sosem tudhatod Nevet Én már pl előre látom, hogy fogom szégyellni milyen kamasz voltam. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4336 Dátum: 14 ápr 04, 14:54:28 »

Seva adta hozzá az ötletet. Ezúton is köszi Seva. Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #4337 Dátum: 14 ápr 04, 14:56:51 »

dehunter, kissé alpárian köcsög mód fejezted ki magad, már nem azért.

Én mindig ilyen vagyok, majd talán 1év múlva megváltozom  Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4338 Dátum: 14 ápr 04, 14:58:03 »

Bocs, de a velem történteket most, hogy már megértettem, nem fogom tudni másképp kezelni, vagy akárhogy kezelem, tudom hogy megtörténtek, tudom hogy miért, és ez fog befolyásolni. S mivel senki nem tudja, miről is van szó, jobb lenne, ha nem is bonyolódna bele, mert úgy se tudja, miket beszél. Nem egy ismerősöm bánta már meg amiket mondott nekem, miután olyan kapcsolatba kerültünk, hogy később meséltem neki ezekről.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4339 Dátum: 14 ápr 04, 15:56:50 »

Ezért nem kell megjátsznod, hogy tragikus sorsú vagy. Mert lehet ki röhögnek. Akkor ne mást hibáztass. És te kötekedtél vele, ne fenyegetőzz...
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4340 Dátum: 14 ápr 04, 16:04:34 »

Ki a halál mondta, hogy tragikus sorsú vagyok? Azt mondtam, semmi közötök hozzá, és nem tudjátok, mi történt. Nem mondtam, hogy negatív irányba befolyásolt, azt se mondtam, hogy rosszul esik, hogy fáj. (Igen... ezt a drága dehunter szerint.... "képzeletbeli barátokkal" kapcsolatban értettem főként, amiben erőszeretettel okoskodik rajta kívül még jó pár ember, noha f*ngja nincs arról, mi van. Ez, csak ez az egy dolog húzza az agyam.)

És már bocs, de nem én kezdtem kérdezgetni (a maga illedelmes stílusában), válaszoltam normálisan, ő így "felelt". Ennyi, legalább akkor ne pártold, ha semmi közöd nincs hozzá, és igaza sincs. Én addig normális voltam, amíg nem bunkózott. Bár rohadtul hidegen hagy.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 16:06:05 írta Ms. Trager » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4341 Dátum: 14 ápr 04, 16:06:49 »

És még rám mondják, hogy idegesítő vagyok. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4342 Dátum: 14 ápr 04, 16:08:06 »

Jah, gman buktad az első helyet. Szomorú
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4343 Dátum: 14 ápr 04, 16:10:24 »

Te most inkább meg se szólalj, basszus...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4344 Dátum: 14 ápr 04, 16:12:04 »

Az a szomorú, hogy én küzdök érte, ő meg a kisujjából kirázza.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4345 Dátum: 14 ápr 04, 16:12:42 »

Te se vagy piskóta, de legalább vicces. Jókat tudok nevetni pár beszólásodon.  Gondolkozik
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4346 Dátum: 14 ápr 04, 16:13:48 »

Neked bőven elég önmagadat adnod ehhez, semmit nem erőltetsz. Helyből jobb vagy nálam, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a család hogy bírja, ha ilyen vagy.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4347 Dátum: 14 ápr 04, 16:18:38 »

Heni, miért csodálkozol? Most komolyan, nem osztod meg mi történt veled konkrétan, csak mikor leírtad a betegségedet, de alapjáraton semmi mást nem írsz le, nem is kell. Nem kell ide tapasztalat, vagy az egész sztorid. Egyszerűen hiába nincs hozzá közünk mégis mondogatod mit látsz bizonyos képeken, vagy miket rajzolsz, kikkel beszélsz.
Nincs hozzá közünk mégis amiről rohadtul nem akarsz beszélni itt, azt te magad hozod fel mindig, akár csak mellékesen, úgy, hogy senkit sem érdekel esetleg. Akkor ne csodálkozz, hogy beléd kötnek néha. Senki sem kérte, hogy a tapasztalataidról beszélj. Néha például Saphi (bocs, hogy felhoztalak) kérdezz, akár egy rajzodról, hogy mit tudsz mondani. Miért ilyenek akár...

Olyan mikor erről beszélsz, mintha megkérdeznénk, hogy miért is volt második világháború, erre azt válaszolnád, hogy: Hát őőőő, mert ... gonoszak voltak az emberek.
Semmi információ, semmi tény, semmi nincs ebben az állításban.

Nagyon aranyos, hogy minden ilyenre ugrassz, de csak magadat cseszed fel mindig.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 16:20:18 írta Minagi » Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4348 Dátum: 14 ápr 04, 16:22:31 »

Még mindig nem esett le? Ha nem hoznátok fel folyton, meg okoskodnátok ismét újra-meg újra, hogy semmit nem hozok fel, akkor nem kéne mindig önmagamat ismételni. A felfogásotokkal vagy a memóriátokkal van a baj. dehunter hozta fel ismét ezt a témát, én pedig megint megismételtem amit eddig milliószor megtettem. Tudtommal senki nem degenerált, vagy küzd valamiféle mentális problémával. Ezek szerint túlbecsültem pár embert, nem baj. Megértem. Úgyhogy tanulj meg előbb olvasni, és akkor rájössz, hogy rohadtul nem én hoztam fel a témát, és ha dehunter nem ír, nem bonyolódom bele ismét. Gratulálok, hogy a szókiforgatáson és kavaráson kívül máshoz nem igen értetek.

A második bekezdésedre megint nem válaszolok, mert akkor millió + egyedik alkalom lenne, hogy ismét elpofázom, amiről eddig már ugattam végig...

Hogy a viharba nem lehet ennyit felfogni, megjegyezni és megérteni? Basszuskulcs. És igen, felcseszem mert okoskodtok egyfolytában, emellett ha mélyen érint a dolog, szerinted hogy a f*szért ne cseszném fel magam?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 16:23:15 írta Ms. Trager » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4349 Dátum: 14 ápr 04, 16:24:06 »

Idézet
Helyből jobb vagy nálam, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a család hogy bírja, ha ilyen vagy.
Ildikó biztos helyre teszi ilyenkor, úgyhogy a családdal nem "ilyen".  Ördögi
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!