24 jún 02, 04:08:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962290 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3630 Dátum: 14 márc 29, 13:15:28 »

Most mondanám hogy alaptörvény IX. cikk és véleménynyilvánítás szabadsága meg hogy a jogforrási hierarchia miatt a fórum szabályzata nem lehet ellentétes magasabb szintű jogszabállyal, az alaptörvénnyel meg főképp nem,

De erről szó sem volt itt, ez egy logikai játék, csak így szórakoztatóbb, mint számokat látni.  Nevet

de tessék akkor még egyszer  Faceg
http://bovli.github.io/
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3631 Dátum: 14 márc 29, 13:26:43 »

Ő... nem tudom de szerintem én nem jöttem rá ennek az izének a lényegére. Nevet Valamit elvileg sikerült elérnem de utána minden lenullázódott..

Amúgy szerintem a politika meg a vallás mindig egy olyan dolog marad, ami vita tárgy, és nem meglepő, mert szinte mindennel kapcsolatban áll, kapcsolatba hozható. Most meg különösen mert itt a választás.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3632 Dátum: 14 márc 29, 13:37:59 »

Pont ezért nem kell beszélni itt róla. A választások is a csapból folynak. A facebookon nálam pl egy-két ismerősöm (szerencsére kevés) szépen megossza a saját pártjának mindenféle dolgait. Nem kell az, hogy a politika ide is befolyjon, mármint úgy, hogy már konkrétan pártok és személyeket neveznek meg itt az emberek és akár azt mondják : Hazug, szar alak, tolvaj. Butaság lenne a politikáról vitázni és sok ember a nézetei miatt, másokat megvetne, mert nem osszák ugyan azt. Ezért is tilos úgy mond bele menni a témába, gondolom én.
A vallás meg általánosságban egy nagyon érdekes téma... ha már viszont hit téríteni akarnak itt is, annak sincs értelme.
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3633 Dátum: 14 márc 29, 13:39:08 »

Amúgy sosem értettem hogy a vallással miért van úgy mindenki, hogy jaj, azt nem lehet kritizálni. Miért ne lehetne? Az is ugyanúgy egy ideológia mint akár a politikai nézetek vagy más életképek, és egy ötletet amit ember saját maga választott ugyanúgy le lehet szólni ha hülyeség, mint például azt ha a szülők nem oltatják be a gyereküket Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3634 Dátum: 14 márc 29, 13:46:46 »

...mint például azt ha a szülők nem oltatják be a gyereküket.
Ez egy másik vita, aminél néha nagyon szomorú történetek lehet megismerni. Rosszabb, mint az otthon szülés vagy a kórházban. Nevet
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3635 Dátum: 14 márc 29, 13:53:04 »

Az államot veszélyeztető témákat (politizálás, vallás), az emberek manipulálásával és kizsákmányolásával kapcsolatos témákat.... jó hogy nem lehet kibeszélni.

Egyébként az oltás az kétélű kard. Előnye is van (nem mindnek) meg rohadt nagy hátránya is, csak azt ugye azt az átlag parasztnak nem mondják el.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 13:58:31 írta Ms. Trager » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3636 Dátum: 14 márc 29, 14:12:25 »

Heni, az avádon női kezek fogják azokat a kebleket?
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3637 Dátum: 14 márc 29, 14:22:17 »

Mond neki, hogy igen és tisztelni fog.  Pojén
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3638 Dátum: 14 márc 29, 14:24:00 »

Rendben Hakuu Nevet ... Szóval... Nem, az egy pasi keze. Vagyis a filmben pasi... Sajnos itt nem látszik meg. Egyébként a teljes képen látszik a kigyúrt teste. Sajnos az nem fért rá, ez a kép meg az én szerkesztésem (az arca nem tetszett ezért újra rajzoltam).
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 14:26:41 írta Ms. Trager » Naplózva
Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #3639 Dátum: 14 márc 29, 14:28:55 »

Én is hallottam már egykét szóbeszédet a beoltásokról. A legdurvább talán az az elmélet, mikor az egyik ilyen oltással a rákot ültetik az emberbe. (jobban mondva valami izét, amitől az kialakulhat, vagy rásegít annak kialakulásában) De honnan lehetne tudni mi igaz ezekből és mi nem? És meg mernéd e kockáztatni a saját gyerekednél, hogy nem oltatod be. Plusz egyik legősibb emberi ösztön az emberben a csorda szellem. Ha még hallasz is ilyenekről, akkor is inkább meggyőzöd magad, hogy hasznos, mert mindenki ezt csinálja. :/
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3640 Dátum: 14 márc 29, 14:32:24 »

Igen, és a csorda szellem olyan, hogy akik meg nem tartanak velük, azokat a földig alázzák, hogy élni se legyen kedve. Ez minden témában így van.

Egyébként is gyűlölöm az oltást, mert kiskoromba legfeljebb 1 órán, ha nem kevesebben múlt az életem a szerencsétlen orvos miatt, aki beadta. Azóta is átkozom. smirksweat Hogy lehet az ilyen orvos?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 14:33:42 írta Ms. Trager » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3641 Dátum: 14 márc 29, 14:46:33 »

Sajnos az nem fért rá, ez a kép meg az én szerkesztésem (az arca nem tetszett ezért újra rajzoltam).
Nem csodálom, elég csúnya az arca.

Naplózva


Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #3642 Dátum: 14 márc 29, 14:47:07 »

Nem védeni akarom, meg nem tudom nálatok mi volt. De tény, hogy a Magyar egészségügy nincs valami jó helyzetben. (És nem is volt) Még ha nem is lehetne, elég sokat túlóráznak a dokik is, nem beszélve az ápolónőkről. Emiatt ők is könnyebben  hibáznak. Csak hát ha ők hibáznak, akkor ugye az sokba kerülhet.

A másik fele meg a sok nemtörődöm orvos! Szomorú Sajnos egy időszakban sokat kellet kórházba járnom és lassan tényleg teleírhatnék egy könyvet a hibáikkal amit rajtam is elpuskáztak. Pedig volt mikor már én figyelmeztettem előre őket néhány dologra. De ő orvos és jobban tudja, aztán persze én szívtam a végén.

Ha meg szabad kérdezni, nálad mi történt?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 14:48:07 írta Zoicit » Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3643 Dátum: 14 márc 29, 15:02:35 »

Azért egy vacak tűt fertőtleníteni akkora nagy nehézség?

A hanyagsága miatt kaptam el a Streptococcus pyogenes-t, a húsevő baktériumot. Egy hétig üdültek bennem, míg végül a medencém környékén lévő húst, szövetet olyannyira felfalták, hogy járni se tudtam, nem mozdultak a lábaim sem, csak szenvedtem. Ekkor rohantak anyáék az orvoshoz velem. Rögtön műteni kellett, ha nem teszik meg a szerveim is rövidesen leálltak volna, meg azt hiszem valami vérfertőzésről beszéltek.

Ez sem volt könnyű, de utána jó pár, 15-20cm-es vágás volt a medencém körül, ami egyfolytában nyílt volt, és naponta kellett járni takarítani. Igen, ilyenkor végül is a nyílásokon teljesen be kellett nyúlni a fertőzés helyéig, érzéstelenítők nélkül.

Szokták mondani, hogy kívül-belül ismerni valakit... na ez nálam megvolt.

Szóval igen, dühös voltam rá, főleg úgy, hogy ezért semmit nem kapott, és azóta is orvos. Nem tudok arról, hogy más járt-e hasonlóképp azóta, de ha igen, nyilván valahogy elsimította azt is. Mindenesetre azonnal más háziorvost kerestünk, nekem ő még az eset előtt se volt szimpatikus.

A profilképemre tett színeffekt miatt az én szerkesztésem se látszik annyira, de amúgy így tudtam megoldani csak: http://www.kephost.com/images4/2014/3/29/a1_2014_3_29_qs0jctboev.jpg
Azért ez még mindig tűrhetőbb...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 15:13:07 írta Ms. Trager » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3644 Dátum: 14 márc 29, 15:31:23 »

Oltásból kaptam betegséget. Voltam kórházban, amikor 7.ben azt hiszem kaptuk a fertőző máj betegség ellen az oltást, 40 fokos lázam lett. És bevittek a kórházba 2 hétet kellett bent lennem. Olyan betegséget kaptam el ami amerikában elterjedtebb és úgy hívják csók betegség. Mivel nyál útján terjedt. Azóta hallani se akarok semmi szarról amit belém fecskendezzenek. Egészséges vagyok, nem kellenek vegyi anyagok ahhoz, hogy az legyek. Sosem volt komoly betegségem.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 241 242 [243] 244 245 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!