24 szep 29, 00:40:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1172272 alkalommal)
0 Felhasználó és 147 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3615 Dátum: 14 márc 29, 11:55:20 »

gman, miért kell gyógyszert szedned?

Én nem tartom a DW-t szarnak, főleg azért mert csak jeleneteket láttam belőle néha talán az A+on (vagy Animax, mindegy) és igaz, hogy akkor nem fogott meg de semmit sem tudtam róla, bár most se tudok. Egyet viszont tudok, David Tennant nagyon nagyon szeretem és tudom, hogy ő is doktort játszik, és már most a kedvencem. Nevet Egyszer megakarom nézni ezt a sorozatot, de leginkább a fórumozók miatt. Annyira tetszik, hogy ennél a sorozatnál mennyire lelkesedtek sokan, élvezitek és féloldalas hozzászólásokat képesek vagytok írni róla. Akkor biztos nem egy bugyuta kis izé, aminek tűnt.

Naplózva


Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #3616 Dátum: 14 márc 29, 11:55:47 »

Nekem tetszett gman hozzászólása! ikszdé

Amúgy a Mátrix szerintem is jó film. De mit értetek az alatt, hogy van valóságalapja?
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3617 Dátum: 14 márc 29, 11:58:10 »

Nekem tetszett gman hozzászólása! ikszdé

Nekem is, az amit akkor pillanatnyilag az utolsó sorba írt.

...Akkor biztos nem egy bugyuta kis izé, aminek tűnt.
Ez attól is személy függő. Csak mert sokan szeretik, még nem biztos hogy más értékrendjének megfelel. Ebből kifolyólag összesíteni sem érdemes amíg nem láttad, mert addig csak az ő véleményüket látod, a sajátod lesz a döntő úgy is. Nyilván csak az ő lelkesedésük miatt te nem fogod tovább élvezni a sorozatot ha nem tetszik.

Szerk.: Én az általam látott pár részből eldöntöttem. Bár azt hiszem volt benne 1-2 érdekes teremtmény, ami úgy még tetszett is... fogalmam sincs, valami robot angyal szerűségek voltak. Nevet Na azok még cukik is voltak. Nem tudom a nevüket, lehet nem is abba volt, de úgy emlékszem.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 12:00:48 írta Ms. Trager » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3618 Dátum: 14 márc 29, 11:59:23 »

Azért, hogy ne sírjak a kézgörcs okozta fájdalomtól, mint egy hülye kisgyerek, mikor a normálatlan apja ráhajt a kis lábára egy traktorral.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3619 Dátum: 14 márc 29, 12:07:32 »

Ez attól is személy függő. Csak mert sokan szeretik, még nem biztos hogy más értékrendjének megfelel. Ebből kifolyólag összesíteni sem érdemes amíg nem láttad, mert addig csak az ő véleményüket látod, a sajátod lesz a döntő úgy is. Nyilván csak az ő lelkesedésük miatt te nem fogod tovább élvezni a sorozatot ha nem tetszik.
Perszer ez alap, de amíg nem kezdtek el a fórumon erről írni, addig nem hogy nem érdekelt, de nem is hallottam róla semmit, soha. Ismerőseim tudtommal nem nézik/nézték és nem volt soha beszéd téma. Az, hogy itt kinek hogy tetszik nem befolyásolja majd a véleményemet a sorozatról, mikor már esetleg komolyabban bele nézek, egyszerűen egy löketet ad, hogy elkezdjen érdekelni, amire néha szükség van. Ezt úgy hívják ajánlás, én meg hallgatok rá.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3620 Dátum: 14 márc 29, 12:31:46 »

Én is csak itt hallottam volna, vagy legfeljebb anyától, bár akkor sem ismertem volna fel a filmet, ha előtte nem látom az Animax-en. Bár ott egy huzamba annyi szenny kezdett el folyni később... mint például ez a kukkolók. Na attól volt még hányingerem.

Mondjuk régebben ezt a Megcsalók sorozatot néztem. Na az még tetszett is. Vagyis felettébb szomorú és egyben vicces volt látni a hűtlenek reakcióit.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3621 Dátum: 14 márc 29, 12:33:01 »

Sőt, és Grimmjow elveri Lucci-t is Nevet

Amúgy ez a jó hozzáállás, Mini. Azért imádni valamit mert mindenki más is szereti pont olyan gyökér dolog mint azért utálni valamit, lehetőleg hogy hogy még bele se néztél.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3622 Dátum: 14 márc 29, 12:36:52 »

Azért imádni valamit mert mindenki más is szereti pont olyan gyökér dolog mint azért utálni valamit, lehetőleg hogy hogy még bele se néztél.
Csak tulajdonképpen erről szó nem volt. Legalábbis tőlem biztos nem, és kétlem hogy más is ez alapján ítélne itt. Bár alapvetően a társadalom java része mindig így cselekedett, sajnos nem csak a filmekkel kapcsolatban.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 12:41:20 írta Ms. Trager » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3623 Dátum: 14 márc 29, 12:51:48 »

Ez azért van, mert félnek saját véleményt nyilvánítani, és jobb birkaként viselkedni, mint egy olyan emberként, akinek saját véleménye van.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3624 Dátum: 14 márc 29, 12:54:48 »

Igen. És sajnos a saját véleménnyel rendelkező, tömegből csak evégett kitűnő emberek a hülyék...

Ez olyan... ha a többen csinálják a hülyeséget akkor a hülyeség a normális, az a kevés normális pedig a hülye lesz, csak mert a valódi hülyék többen vannak.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3625 Dátum: 14 márc 29, 12:58:09 »

Engem sosem izgatott ez a tény,én még az alap filmeket sem lattam.  Nevet  Azt nézem ami érdekel és nem azt amit kéne. Persze ha sokan dícsérik, nyilván belenézek mert jó lehet. De divatból még nem néztem/halgattam semmit.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3626 Dátum: 14 márc 29, 13:05:50 »

Az alap film egyébként annyira nem is jó megfogalmazás... igen végül is csak azért "alap" mert xy évben vagy környékén rengetegen nézték meg és akkoriban nagy alkotás volt.

Ezek nálam olyanok mint a kötelező olvasmányok. Ha nem érdekel nem nézem/nem olvasom el. Ha hallok róla valamit megjegyzem, és úgy körülbelül ennyi.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3627 Dátum: 14 márc 29, 13:09:36 »

Na. Ez nem volt egyszerű, de a dicsőség örök.
Nekem ebből a politikusos tetszett, ahol a fideszeseket kellett kirakni.  Nevet

http://bovli.github.io/
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 13:12:01 írta Syzygy » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3628 Dátum: 14 márc 29, 13:11:32 »

Most ki leszel tiltva a fórumról.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3629 Dátum: 14 márc 29, 13:14:43 »

Kétlem. Annyi politika meg vallással kapcsolatos vita volt, meg annyi szabályellenes komment, amire senkinek semmi reakciója nem volt a Teamon belül, hogy kizárt.

De én általában mindig kapok a szexi profilképeimért. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 29, 13:15:20 írta Ms. Trager » Naplózva
Oldalak: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!