24 jún 02, 03:36:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962254 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3285 Dátum: 14 márc 25, 09:42:33 »

Noé te ittasan az egyik legjobb arc vagy a Földön. ikszdé

Amikor én éhes vagyok és pl nincs kaja, fogom magam és lefekszek aludni. Mire felkelek általában anya már otthon van és főz valamit, ha meg nem akkor átmegyek mamához hátha nála több szerencsével járok vagy összeütök valamit ami eszembe jut és van is hozzá alapanyag.

Ma a metrón meg felszállt egy nő a gyerekével, és a kislány mobiltelefonnal a kezében üvöltette a "jó" kis cigányzenét. Aztán amikor teljesen normálisan rászóltunk páran, hogy ezt így nem kéne, azért van a fülhallgató, teljesen fel volt háborodva, hogy mi a f*szért szólunk bele.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 09:51:59 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3286 Dátum: 14 márc 25, 10:00:37 »

Minagi, nem reagáltál a beszólásomra. ETESS!
Sajnálom, de ez a hitvesed dolga. Nevet
Ishida, gman ilyen kis cuki pocok?

Vera, utálom mikor így bömböltetik fülhallgató nélkül a zenét, nyilvános utcán.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3287 Dátum: 14 márc 25, 10:14:38 »

Szintém utálom, sőt egy ideig azt hittem, hogy ez csak nálunk egy vidéki suttyó szokás, de ki kellett ábrándulnom, ez pesti suttyó szokás is.

Noé te ittasan az egyik legjobb arc vagy a Földön. ikszdé

 Pirul
Miért?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3288 Dátum: 14 márc 25, 10:20:11 »

Mert allergiás vagy a piára és megdagad tőle a fejed.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3289 Dátum: 14 márc 25, 10:24:10 »

Idézet
utálom mikor így bömböltetik fülhallgató nélkül a zenét, nyilvános utcán.

Itt ez a szokás a bidámbidámok körében szinte már kötelező. Mondjuk annyi a különbség, hogy itt zene helyett rap szökött jönni belőle, van most valami új irányzata ennek, ami csupa ilyen cigányos, meg "mélyszegényes" témát dolgoz fel, valami elképesztően szánalmas az egész, sugárzik belőle az alsóbbrendűség, a primitívség, a törzsi elmaradottság. (Bocsi, de ezt most muszáj voltam leírni.)

Lenne kedvem mondani nekik, hogy mi van, lopott telefonhoz nem jár fülhallgató?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3290 Dátum: 14 márc 25, 10:29:36 »

Meglepődnél Aes, ha ezt eljátszanád és megmutatná a blokkot, hozzád vágna alamizsna gyanánt egy húszezrest, fekapna egy jetpack-et és sértődötten távozna a mozgó járműről.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3291 Dátum: 14 márc 25, 10:35:48 »

És utána ezzel a szerkóval hazamenne a putrijába, aminek ablaka sincs. Mert amúgy ezek így élnek: divatos ruhák, tepsi telefon, stb, a ház meg retkes és dől a fejükre. xD Ablak meg azért nincs, mert a szokás az, hogy a sörösüveget az ablakon át b*ssza ki a kertbe, ahogy azt megszokta, szóval üveg az nincsen benne már, télre legfeljebb lefóliázza. Bár van amelyik befalazza, azt nem értem, hogy utána hogyan hajítja ki a szemetet az udvarra?  Gondolkozik Biztos van erre is valami technikájuk.
Ja és a legfontosabb: a parabolaantenna!! Anélkül nincsen odú! Ablak, ajtó minek, a gaz és a szemét térdig ér, de a parabolaantenna az minden ilyen kotorékon ott van, van ahol kettő is.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3292 Dátum: 14 márc 25, 10:52:30 »

Noé, azért mert olyankor baromi jól el szoktunk dumálni, lásd Rizmajer meg még jó pár régi alkalom. Nevet

Aes, egyszer játszd ezt el. *-* Amúgy ez tényleg már eléggé népszerű szokás, remélem egyszer megunják. Vecsésen van egy bolond srác, aki állandóan az utcánkban járkál, és hangosan énekelget valami rettenet zenét amit kazettás magnón hallgat. Az is már ritkaságszámba megy de ő még azzal tolja.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3293 Dátum: 14 márc 25, 10:57:47 »

Uh egyszer megkérdeztem aztán oda üvölti, hogy rasszista vagyok. Utánna oda szóltam, hogy igen az vagyok, de az nem függ össze azzal, hogy tudok használni fülest, vagy akkor loptál volna hozzá. Persze ilyenkor kéne befognom, de ez legetetlen. Jó nagy cirkusz lett de nem egyedül voltam. Nővérem mesélhetne.  Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3294 Dátum: 14 márc 25, 11:00:29 »

Milyen ciki, te rasszista vagy? Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3295 Dátum: 14 márc 25, 11:03:39 »

Boldog születésnapot Nikikém!
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3296 Dátum: 14 márc 25, 11:07:20 »

Miért lenne ciki? Másrészt itt már régen nem rasszról beszélünk, hanem kultúráról. Ha valaki ennyire alacsony kulturális színvonalon él, ösztönök irányítják, belátási képessége nincs, akkor felőlem lehet fehér, sárga vagy zöld, a bőrszín nem változtat az ellenérzésen. Az meg más kérdés hogy az előbb említett kulturális deficit a cigányság körében nagyobb százalékban jelenik meg. Ez tény, szerintem nemsokára genetikailag is kimutatható lesz a degeneráltág, akkor meg majd mivel fognak érvelni a jogvédők?


Jól van Minagi írj be elém.  Szomorú
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3297 Dátum: 14 márc 25, 11:15:30 »

Teljesen mindegy, mert aki kimutatja arra azt mondják, hogy rasszista és örül, ha nem zárják be. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3298 Dátum: 14 márc 25, 11:16:49 »

Tudod jól, hogy mindig figyelem mikor vagy fent és csak azért írok, hogy eléd írjak be!  Durci

Vera nem fogják megunni, a kisgyerekek is ezt csinálják már, mindegy milyen színű a bőre.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3299 Dátum: 14 márc 25, 11:30:01 »

Nem mondanám magam annak. De ok nélkül ha valaki a rasszizmus fogalma mőgé bújik,úgy hogy vissza is él vele, az szívesen leütném. Viszont igen azok akik kultúráltan viselkednek azokkal semmi bajom. Úgy értem ok nélkül nem igen szoktam gyűlölködni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!