24 szep 28, 00:24:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169909 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2910 Dátum: 14 márc 20, 13:50:05 »

Nevezzetek taplónak

Basszus Sabaku mennyire tahó vagy.

Szegényt letahóztad, pedig ő csak tapló.  Nevet


Ezzel a diák/nem diák dologgal úgy vagyok, hogy mit kérdezősködik a sofőr? Aki vásárol az tudja milyen jegyet akar és kész. Nem az ő dolga. Kalauznál szintén ugyanez. 50 éves ember is járhat egyetemre és lehet diákja. Fókuszáljon az okmány ellenőrzésére ne a tulajdonosáéra.

Ezzel meg az a gond, hogy pl: buszon már hallottam sofőrtől aki mondta, hogy őt is megbasszák (pénzlevonás) ha nem ellenőrzi hogy megvannak az okmányok, és kiderül hogy úgy adott jegyet "jogosulatlanul".
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 13:58:15 írta Syzygy » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2911 Dátum: 14 márc 20, 14:33:46 »

Basszus, akkor még tapló is.  Hümm-hümm  Vígasztal
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 14:39:54 írta Minagi » Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2912 Dátum: 14 márc 20, 14:44:42 »

Tőlem is mindig elkérik a diákot, pedig nem hinném, hogy a koromnál többet mutatok.  Pojén
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2913 Dátum: 14 márc 20, 14:51:29 »

Mondjuk az igaz, hogy őket is megbüntetik, de az utas is aki másfajta jegyet vesz jó hülye, mert pl nálunk rendszeresen vannak ellenőrök és ott magyarázkodnak, hogy jajj hát otthon hagytam a diákom/ellopták az irataim stb. El kell menni megcsináltatni az ideiglenest azt csá, nincs ilyen probléma. Bár nálunk is csak a sofőrök kb 60-70%-a kéri el a diákot, a többi rá se néz csak a bérletre, hogy érvényes-e.

Te meg örüljél, hogy nem a babakocsi-igazolványodat kérik el amilyen fiatalnak kinézel. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 14:56:05 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2914 Dátum: 14 márc 20, 14:52:43 »

Tudom, hogy megbasszák, de épp ezt mondom, hogy az okmányt ellenőrizze és ne a tulajdonost faggassa. OPkmányon van kép, amit össze lehet vetni a tulajjal. De ez a kérdezősködés, hogy hogyhogy még diák vagy/miért nem diákot kérsz nem az ellenőrzés része szerintem. Bár lehet ismerkedni akarnak. A buszsofőrök imádnak csajozni. Mondjuk sok jóképű van köztük, legalábbis itt Pécsen.  Nevet

http://www.pecsiujsag.hu/helyi-hireink/all-a-kolosszus-a-szechenyi-teren-a-leonardo-kiallitast-reklamozza
*.*
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 14:53:37 írta Sevanna » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2915 Dátum: 14 márc 20, 15:00:00 »

A diákigazolványos kép egy vicc, simán kölcsön lehet adni szinte bárkinek és nem mondják meg az ellenőrök, hogy nem ő van a képen. természetesen én ilyen sosem csináltam, csak elméleti jellegű az okfejtésem Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2916 Dátum: 14 márc 20, 15:10:33 »

Mondjuk a húgom diákjával jártam én is rendszeresen. A nagyobbikkal néztek már minket ikreknek, de a kisebbikkel nem hasonlítunk túlzottan.  Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2917 Dátum: 14 márc 20, 15:12:20 »

A nővérem is sokáig használta a diákomat, sőt, még az egyik bátyám is. A képet soha nem nézték meg. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2918 Dátum: 14 márc 20, 15:15:57 »

Mi annyira nem hasonlítunk nővéremmel, hogy esélytelen, hogy az enyémet használja mert ha nézik a képet simán lebukna. ikszdé (Meg amúgyse adom neki oda. :3)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2919 Dátum: 14 márc 20, 15:17:52 »

Nekem egy diákom volt, amit elsőben csináltattunk. Szóval egy 7 éves kislány képpel nem volt gond igazán. Azt a diákomat meg mindenhol elfogadták, ha volt a hátulján matrica.  Be van tépve
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2920 Dátum: 14 márc 20, 15:20:10 »

Nem nézik a képet nagyon szerintem. Bár én azt csináltam, hogy ha jött az ellenőr, akkor mutattam a bérletet és mint jó gyerek elővettem a diákot és csak a hátulját mutattam, hogy van matrica. És ez mindig működött. Kézbe se vette.

3. Harry Lloyd (Viserys Targaryen) is Charles Dickens' great-great-great-grandson. Megbocsájtok Viserys-nek. *.*
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2921 Dátum: 14 márc 20, 15:23:31 »

Harry Lloyd írtó cuki pasi lenne, csak van pár olyan kép, amin konkrétan cigánybajusza van és az undorító.  Hümm-hümm

1 diákod? Középsuliban nem kellett újat csináltatnod? o.o


Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2922 Dátum: 14 márc 20, 15:24:56 »

Kellett volna, de... lusta voltam képet csináltatni és azt mondták, akkor annak matricát. 2 évvel később, meg miután beadtam a lapot kb 1 évig nem kaptam meg a diákomat és tudtam használni 2 hónapig kb. hivatalosan.  Izé José...
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2923 Dátum: 14 márc 20, 16:06:16 »

Vera, kapd be! Kikérem magamnak. Simán kinézek 17-nek. Durci

Viszont nővéremmel mi sem hasonlítunk, így hát fölösleges lenne elkérnie. Bár sok gyerek nem hasonlít a gyerekkori énjére. Van egy osztálytársam (lány) és úgy néz ki mint egy elhízott Harry potter. De kajak. És a személyi képe meg olyan mint egy betépett skrilex. Kicsit nagy a különbség a két kép között xdd
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2924 Dátum: 14 márc 20, 16:11:38 »

Tejószagú mész virág Hakuu, mindennek van határa! Itt kicsik is fórumoznak (mint te) s nem szabad káromkodni.  Szerencse
Anno még azt se lehetett kiírni hogy szar. Lehet most se lehetne, csak nem figyelnek rá a nagy és okos moderátorok. Nevet  (Ez most nem irónia volt.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 16:13:17 írta Minagi » Naplózva


Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!