24 jún 18, 13:44:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1021327 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2835 Dátum: 14 márc 18, 22:22:21 »

Én egy konkrétabb esetet tudok erre: régebben a délvidéki magyarokat nem szerették sokan, mert - állítólag, nem éltem akkor szóval nem tudom igaz-e - elég nagy volt az arcuk, mert ugye Jugoszlávia nem volt szovjet megszállás alatt. és emiatt ott egy kicsit "közelebb volt a Nyugat". Szóval állítólag emiatt nagy volt az arcuk, hogy náluk lehet kapni - amúgy hamisított - Beatles lemezt, meg hasonlókat. Nevet És emiatt lenézték az anyaországiakat. De mondom, nem tudom mi igaz ebből. Nevet

Noe, ami a deportálós dolgot illeti, pont ma reggel a pécsi vasútállomáson láttam egy ilyen mobil kiállítást ilyen témában. Saphinak már elregéltem, de tippelhetsz te is, mi volt a téma. Annyit segítek, hogy nem a felvidéki magyarokról, és nem is a gulag-okról volt szó. Kettőt találhatsz. :/
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2836 Dátum: 14 márc 18, 22:29:01 »

Minden fogyatékos lerománozza, tótozza, ukránozza a határon túliakat. Sőt nemcsak a hülyék, hanem a műveltebb rétegek is sajnos. n ezt betudom a 70 éves internacionalista agymosásnak, ami miatt az emberek már azt sem tudják, mi a különbség nemzetiség és állampolgárság között.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2837 Dátum: 14 márc 18, 22:53:45 »

Ez nem jellemző már szerintem egyáltalán. De hogy valaki a másik szemébe mondjon ilyet az pláne nem, mert ez Magyarország és itt nem vállalnak konfliktusokat emberek.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2838 Dátum: 14 márc 18, 23:00:03 »

Én azt szeretem mikor hülyének vagyok nézve, mert rákérdezek, hogy pl. Várpalota mihez van közel. Azonban találkoztam olyannal, és tudom, hogy ez szélsőség, mert van egy másik szélsőség is aki azon hőbörög, ha azt mondom Szlovákiában élek... tehát, találkoztam már olyannal, hogy valaki keverte a Felvidék és a Kárpátalja kifejezést, de olyannal is aki a Kárpátalját Romániában szerette volna elhelyezni, vagy a Délvidéken. Általában azt szoktam mondani, amikor megkérdezik, hogy és pontosabban hol, hogy Esztergom felett úgy 30km-vel északra. Volt olyan aki visszakérdezett, hogy "Párkányban?", na ezen mosolyogtam egy jót. Volt, hogy próbálkoztam azzal, hogy a Garam mentén, Lévánál, de ezek már mind kudarcot vallottak. (Pedig azért Léva sem jelentéktelen.) Egyszer kipróbálom, hogy azt mondom, bár hazugság, hogy a Csallóközben, kíváncsi vagyok, hányan sorolják majd azt Erdélybe.

Amúgy úgy derült ki évfolyamtársamról, hogy nem szereti a határon túli magyarokat, hogy pár hete megkérdezte, hogy amúgy hol is lakom, mire elmondtam. Ekkor válaszolta, hogy nem is látszik, hogy határon túli magyar vagyok azok mind furcsák és nem szereti őket.

Jaj és egyszer bepróbálkoztam Nagysallóval, lévén hogy éveket éltem ott, de nem jött össze. És még én éreztem magam kínosan, hogy hogy mondhattam ilyen "ismeretlen" helyet.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 18, 23:14:03 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #2839 Dátum: 14 márc 19, 00:18:28 »

Na ilyet nem vártam. Rám írt valaki, hogy olvassam el a történetét és mondjak véleményt róla, mert az én kritikáim őszinték. smirksweat

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2840 Dátum: 14 márc 19, 00:42:26 »

Mindig van egy első alkalom.


Idézet
határon túli magyar vagyok azok mind furcsák
A határon túli magyarok furcsák?  Gondolkozik Hát nem tudom... nekem nincs egy ismerősöm se határon túli.  Nevet
Bár szerintem minden ember annyira furcsa amennyire kell hogy legyen és mindenkinek mást jelent az hogy furcsa.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2841 Dátum: 14 márc 19, 11:59:09 »

Életem játéka lesz ez meg a kecskés.

Bear Simulator (Alpha Trailer)
https://www.youtube.com/watch?v=A5rJk6tLRCw
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2842 Dátum: 14 márc 19, 12:09:16 »

Vilike imádja a banánpépet is. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2843 Dátum: 14 márc 19, 12:10:36 »

Életem játéka lesz ez meg a kecskés.

Bear Simulator (Alpha Trailer)
https://www.youtube.com/watch?v=A5rJk6tLRCw

Végre tudom már mi hiányzott az életemből.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2844 Dátum: 14 márc 19, 12:41:26 »

Ez őrület. Kiknek szánják vajon?

Vki szokott itt paypallal fizetni?  Nevet

gman a banánpéppel csak óvatosan. Én azért utáltam meg a banánt, mert apa túl sok banán pépet adott nekem és meguntam.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2845 Dátum: 14 márc 19, 12:43:44 »

Ez a játék zseniális. ikszdé

Zita, akkor hajrá, valamikor el kell kezdeni.

Seva én szoktam. Bár most pont nincs rajta pénz.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2846 Dátum: 14 márc 19, 13:02:21 »

Én is szoktam.

Van egy farkasos játék is, az is zseniális.

Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2847 Dátum: 14 márc 19, 13:08:53 »

Én azon akadtam ki ahogy látszik a medvemancs. Nagyon "természetes", hogy egy medve mindig így közlekedik.  Nevet
Farkasosnál, ha külső nézet van már jobb egy fokkal.  Nevet

És megbízható? Meg hogyan kell rá pénzt tenni? Mert nekem úgy jött le, hogy a saját b.számlámról kell rá utalni, de öcsém szerint ilyen nincs.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2848 Dátum: 14 márc 19, 13:09:40 »

Ez őrület. Kiknek szánják vajon?

Orosz nacionalistáknak?  Pojén

Egyébként szerintem is zseniális. ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2849 Dátum: 14 márc 19, 13:19:57 »

UH farkasos, vajon azzal lehet vadászni a játékban?

Seva, de van, mivel ez egy internetes bankkártya, ami ingyenes is. Vagy céges, vagy személye bankszámláról tudsz csak feltölteni rá pénzt. Azért is jó, mert ennél a "kártyánál" nem kell bizalmas számadatokat megadni minden egyes vasalásnál, hanem elég a paypal-os felhasználói neved, meg jelszavad. Így nem olyan para ezzel vásárolni.

Amúgy eddigi tapasztalataim alapján megbízható, nem volt vele problémám. Najó egyszer utaltam rá a bankszámlámról ami talán 2hét után sem érkezett meg, akkor írtam is a bankomnak akik vissza küldtél a pénzt, de itt a bankomnál volt a probléma, nem is a paypallal. Nevet Nagyon beparáztam, hogy hova lett a pénzem.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 13:24:20 írta Minagi » Naplózva


Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!