24 szep 27, 22:00:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168631 alkalommal)
0 Felhasználó és 148 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2850 Dátum: 14 márc 19, 13:23:51 »

Én most ezt az OTP webKártyát vagy mit használtam, szerintem az is biztonságos. Egyszerűen csak annyi pénzt teszek rá, amennyit utána el is költök azonnal.

PayPalt nagyon régen használtam már, évekkel ezelőtt, szóval lehet csak rosszul emlékeztem rá. De a felhasználói fiókom meg van még, csak be kéne lépnem frissíteni az adatokat. Egyszer lehet elszánom rá magam, mert amúgy hasznos dolog az.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2851 Dátum: 14 márc 19, 13:27:30 »

Teljesen megbízható.

PayPal regisztrációnál meg kell adni a bankkártyaszámod és adatokat, és arról fog utalni, ha fizetéskor a PayPal módot választod valamilyen netes felületen.

Mivel én bakkártyával regisztráltam, nem bankszámlával, nem a PayPal számlát tölti fel soha.

-----------------

Minagi, lehet vadászni a farkasokkal. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 13:35:14 írta Saphira » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #2852 Dátum: 14 márc 19, 13:35:02 »

Zita, akkor hajrá, valamikor el kell kezdeni.

Amúgy is terveztem elolvasni azt újra az elejétől. Elég jó lett a legújabb fejezet és akartam is írni rá, csak nem volt időm. Így legalább az egészről tudok normális véleményt mondani (mondjuk először vidámabbnak kéne lennem, hogy normálisan megfogalmazzan azt angolul).

Én azon lepődtem meg, hogy rám írt valaki ilyenért. Nagyon nincs rendben az FF olvasók véleményével. Legtöbbször a "Great chapter, please upate soon."-t (és ez szerintem nem rendes vélemény nyílvánítás) látom és alig van, aki rendes véleményt írna bármire is. Azért ennél többet már lehetne mondani.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2853 Dátum: 14 márc 19, 13:38:55 »

Mivel én bakkártyával regisztráltam, nem bankszámlával, nem a PayPal számlát tölti fel soha.

Kössz, akkor ezek szerint mégse voltam hülye. xD Én is bankkártyával regisztráltam, csak már nem ugrott be, hogy mi a különbség.

----

Más:

Érdekes ez a térkép:



Csak az a vicces benne, hogy a nagy böszme zöld terület alig növekedett valamit, mégis mekkora cirkusz lett belőle. Nevet

És nem, nem mondom el, hogy ezen melyik pici pötty a Krím, senkit se akarok megsérteni.  Faceg
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2854 Dátum: 14 márc 19, 13:46:01 »

Én viszont hülye vagyok és nem értem a különbséget vagyis inkább azt, hogy rám mi vonatkozik.  Pirul Én bankkártyával regisztráltam. Akkor most automatikus a dolog vagy kell utalnom a paypal számlámra pénzt?

Zita esetleg írd meg angolul és tedd be ide. Biztos akad, aki lektorálja neked.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2855 Dátum: 14 márc 19, 13:48:08 »

Én azon akadtam ki ahogy látszik a medvemancs. Nagyon "természetes", hogy egy medve mindig így közlekedik.  Nevet

Jah nem véletlen van a videó elején oda írva, hogy alfa verzió és azért látszik a két mancs, a végleges verzióban értelemszerűen 4 lábon fog közlekedni. Ha már fikázunk, akkor előtte figyeljük már meg mit is nézünk. Durci

A farkasossal meg nagyon régen játszottam, még multiztunk is vele ismerőssel. xD Együtt vándoroltunk, meg ahhoz képest a serveren sokan is voltak. xD  


A térképhez meg annyit, hogy a kelet- porosz exklávéval milyen jól jártak már az oroszok, hogy megszerezték Köngisberget, meg hogy kitelepítették a németeket onnan, csak azt nem értem, hogy az ott élük vajon milyen identitással rendelkezhetnek a városukat illetően?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 13:51:33 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2856 Dátum: 14 márc 19, 13:53:23 »

Szerintem javarészt orosz identitással. A sztálini időszakban ezeket a dolgokat elég durván tudták kezelni. A mostani Oroszország tiszta Hippifölde ahhoz képest. (Hál'istennek, teszem hozzá.)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2857 Dátum: 14 márc 19, 13:55:22 »

Még mindig utálom a világot azért, amit Poroszországgal tettek. Poroszország az egyik legkirályabb ország volt. Most meg lengyelek és oroszok élősködnek a hagyatékán.

Seva, nem kell feltöltened, automatikusan tudsz fizetni.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #2858 Dátum: 14 márc 19, 13:56:49 »

Először elolvasom, aztán mikor már nyugodt vagyok, megírom (angol azért elég jól megy, ha nyugodt vagyok). Estére már biztos jobban leszek lelkileg.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2859 Dátum: 14 márc 19, 13:57:15 »

Minagi, lehet vadászni a farkasokkal. Nevet
Akkor ezt ki kell próbálni. Nevet

Basszus, elvileg én is a bakkártyámmal regisztráltam, vagyis azt hittem, de akkor nem. Elszúrtam. T_T Vajon át lehet váltani, hogy ne kelljen utalgatni?
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2860 Dátum: 14 márc 19, 14:00:25 »

Még mindig utálom a világot azért, amit Poroszországgal tettek. Poroszország az egyik legkirályabb ország volt. Most meg lengyelek és oroszok élősködnek a hagyatékán.

Messze a legjobb német ország volt. Nem is csoda, hogy szétszedték. Érdekes amúgy, hogy még a mi trianonozásunkat is jobban tolerálja a píszí közösség, mint Poroszország emlegetését.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2861 Dátum: 14 márc 19, 14:09:31 »

Mert a porosz militarizmust vádolják az első világháború kirobbanásáért, és így a másodikért is, közben meg mindenki tudja, hogy a reptilián - zsidó hibrid vezetők.... szóval ennél árnyaltabb a kép.

De azt külön bírom, amikor olyan hangzik el, hogy Tisza István a felelős az egész háborúért. xD
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2862 Dátum: 14 márc 19, 14:12:11 »

Saphi: köszi! Ki is próbálom. Tesztjelleggel rendelek egy 200 Ft-os dolgot ebayről.  Nevet

Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2863 Dátum: 14 márc 19, 14:13:57 »

Milyen "dolgot"? xD Ez így elég rejtélyesen hangzik.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2864 Dátum: 14 márc 19, 14:17:24 »

Erről eszembe jutott, hogy meg vegyem az Age of Empires II: HD Edition, köszi Seva, rájöttem mire kell költenem. ikszdé
Naplózva


Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!