24 szep 25, 16:16:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1165637 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2355 Dátum: 14 márc 10, 20:46:11 »

Tök aranyos lett az avatarod amúgy Hakuu.

Akkor gratulálok azoknak a szülőknek. Ilyenkor saját maguknak nehezítik meg a dolgot. Ha most 7 évesen ilyen, később (a legtöbb esetben) el fog burjánzani.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2356 Dátum: 14 márc 10, 20:51:22 »

Nekem nincs gyerekem így a probléma úgy van megoldva hogy nem is létezik.  Nevet
Egy ismerősöm 2 rosszcsont (5év körüliek) fia meg mindig úgy voltak fegyelmezve hogy ha "rossz vagy fiam nem megyünk a játszótérre" csak mivel megsajnálta őket ez nem vezetett sehová, be is kéne tartani az "ígéretet".  smirksweat


Miért olvastam az aláírásodat így félre "Nem érek rá lélelgezni"-nek?  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2357 Dátum: 14 márc 10, 21:02:32 »

Mekkora mázli, hogy a közvetlen környezetemben tudnak nemet mondani a szülők a gyereküknek... Egyik rokonom aki kicsi sincs elkényeztetve, remélem olyan normális felnőtt lesz belőlük mint a szüleik. Jó persze amit kell megkapnak, de ha odamenne az egyik, hogy muter, kéne egy Tab mert miért ne biztosan nem kapná meg. És ez így is van jól. (Hakuu erre meg emlékszem is, hogy mesélted amikor találkoztunk legutóbb.)

Olyan dolog történt velem pár perce... azt hittem elsírom magam. Egy srác aki volt o.társamon keresztül talált meg, azt írta nekem, hogy utálja a Dragon Ball-t mert hogy nincs mondanivalója, és hogy ő inkább a Vampire Knight-ot nézi. Egyszer lássam meg az utcán, úgy megfejelem ottmarad. ikszdé Avagy Vera picit agresszív.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 21:09:35 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2358 Dátum: 14 márc 10, 21:20:04 »

Uh ma van Pitor tanítványomnak a születésnapja.   Be van tépve

Észre vettük Vera. Nevet De nem baaaaaj, nem közösítünk ki emiatt. Állítólag én is az tudok lenni, de ezek csak kósza vádak. >.<
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2359 Dátum: 14 márc 10, 21:24:33 »

Köszönöm ^^
(Most olyan az új hajam is, mint az avimnak  Pirul)

Nos igen, kései gyerek. Sokan úgy gondolják akkor mindent meg kell adni neki. Ez persze tévhit.

Jaj ezek a Simon Márton idézetek. Néhányat én is benézek, mondjuk a legtöbbnek nincs is értelme, vagy kissé elvont. De ez valahogy nagyon megtetszett.  Nevet

Igen, igen. Ezt meséltem, milyen kis királyfi. De amúgy meg nagyon édes gyerek. Mondjuk nekem fölöslegesen hisztizik, mert megcsikizem vagy berakom a fülhallgatót és bömbölhet. Én nem az anyja vagyok  Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2360 Dátum: 14 márc 10, 21:36:59 »

Na az akkor a jobbik eset ha aranyos. Mosolyog De ha kései ha nem ilyet nem szabad.  Neeem

Jól van Minagi.  Durci "Kósza vádak" cöh, jó kifogás. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 21:39:27 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2361 Dátum: 14 márc 10, 21:57:38 »

Úgy látom Vera, ma sem bírsz a Viireddel.  Hümm-hümm   Azért, ne tegyél benne maradandó testi károsodást. Én a Naruto fikázókat rugdosnám, főleg, hogy egy részt se látott még.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 21:59:14 írta Hakuu » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2362 Dátum: 14 márc 10, 23:51:44 »

gman azt hiszem tavaly csinált egy hülye csoportot a facebookon. Csak fórumosokat hívott be, akkor is ha kiléptek, akár 10szer. A lényeg a lényeg, hogy észre vettem, hogy még benne vagyok a csoportban, és vissza pörgettem a beszélgetést. Sok volt ott a szájmenés, az most nem is lényeg, de ezt a képet találtam:
http://25.media.tumblr.com/93f15ac43493eb290b091d38564cd3a2/tumblr_mf2pg0ga1h1rp6g6ro1_1280.jpg
http://25.media.tumblr.com/b703f696fc0c69cc499788ea5770f62e/tumblr_mf2sobQ4js1rp6g6ro1_1280.jpg

Itt mi volt? Nem emlékszem, pedig olvastam mikor történt, vagy utána. Lámpás vagy valaki kiparodizált pár embert?
Ui.: Lew, fasza volt az avatar, aláírás kombód. Nevet
Naplózva


Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #2363 Dátum: 14 márc 10, 23:54:15 »

Jajj de kis aranyosak vagytok sziasztok Nevet na egy milliárd éve nem volam itt de késztetést érezem rá,hogy belessek mi történik Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2364 Dátum: 14 márc 11, 08:20:04 »

Jézusom téged is régen láttunk errefelé Nevet Tök jó hogy egyre több a régi arc Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2365 Dátum: 14 márc 11, 08:50:54 »

Hú de fura dolgok jönnek ki, mikor valamiért minden egyes betű helyett a tőle jobbra lévőt nyomod le...
Valamit annyira írni akartam, de ez teljesen kitörölte a fejemből.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2366 Dátum: 14 márc 11, 09:19:40 »

Atyaég Kletta. .____.

Mi történt Rita, tán nem aludtad ki magad?  Ohh My God Majd eszedbe jut amikor nem számítasz rá. Nevet
Nekem meg ma szerencsére kényszerszabim van és tudok holnapra nyugodtan tanulni, olyan jó amikor a tanári kar fele hiányzik és nem kell bejárni minden nap...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 09:21:48 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2367 Dátum: 14 márc 11, 09:28:26 »

Nekem meg szobatársnőm pont most foglalta,be a fürdőt pedig zuhanyozni szeretnék. T_T Mondjuk ez az én hibám, eddig HIMYM-t néztem. Nyuff Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2368 Dátum: 14 márc 11, 09:44:50 »

HIMYM-t nézni nem lehet hiba Nevet A szobatársnőd hibázott hogy nem kérdezte meg hogy kell-e most a fürdő mielőtt befoglalta. Rita a szakdolgozat készített ki ennyire hogy ilyeneken agyalsz Nevet  írtam tegnap hogy néha tarts pihenőt ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2369 Dátum: 14 márc 11, 10:00:42 »

Szakdolgozatot nem lehet nyugodtan készíteni (bár igaz, hogy én úgy készítem, hogy nem haladok, csak panaszkodom), de már legalább a könyvjelzőm és a letöltés mappám csurig van.
Még ZH-ra tanulni is elkezdtem 1 héttel előre. ikszdé

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!