24 jún 16, 21:49:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1012610 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2385 Dátum: 14 márc 11, 12:22:30 »

Cserpesből csak a joghurt. Legalábbis én eddig azt kostoltam. Mosolyog Bár, ha jól látom, másról beszélünk. xD

Úgy hiányolom a beadandókat. Semmi se visz rá arra, hogy programozzak >.<
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2386 Dátum: 14 márc 11, 12:25:35 »

Ramen? Jólhangzik. Szólj melyik héten mert azon nem eszek  Nevet Az az adag hatalmas.  Ohh My God
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2387 Dátum: 14 márc 11, 12:27:36 »

Amúgy ha így marad az idő 1 hónap tényleg már simán reális. A ramenezés meg szintúgy, utána ki is lehetne ülni a partra ha süt a nap meg nem fúj a szél.

Haku te meg ne lustálkodj, ha én le tudok ülni tanulni akkor te is programozni, nincs kifogás. ikszdé
De lökött vagy, amúgy szólunk majd persze. Az ilyenek nincsenek elfelejtve csak mindig letétben vannak.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2388 Dátum: 14 márc 11, 12:29:30 »

Én szívesen programoznék, de nem vagyok olyan kreatív, hogy magamtól nekiálljak, valami újat kitalálni. xD

/Mondjuk most pont egy online mangaolvasón dolgozok, mint PHP/JS gyakorlás. Nevet Ha már nem úhajtanak ilyet tanítani xD
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2389 Dátum: 14 márc 11, 12:46:01 »

Nem bíznék ennyire az időjárásban, tavaly jól átcseszett. Márciusban hó... De ha mégis jó idő lesz és van jó program, Vera dobj egy üzit.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2390 Dátum: 14 márc 11, 12:58:58 »

Én most bízom benne, hogy jó lesz. Szeretem a telet és sajnálom, hogy idén egyedül 1 hét volt, de most már nem akarok havat.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2391 Dátum: 14 márc 11, 13:01:49 »

Már én se rajonganék az ötletért, minden téli cuccomat kb elpakoltam. ikszdé Amúgy mindenféleképpen írok ahogy elkezdünk tervezgetni.  
Ésésésés képzeljétek, ma született 4 kiskecskénk és olyan aranyosak. *-* Bár szerintem csak 3 fog megmaradni de attól függetlenül picurkák és mekegnek mint a nemnormálisak. Pirul (Férfigondolat:pörkölt. Ismerem már ezt a trükköt. >.< Ami amúgy finom de na.)

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 13:03:25 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2392 Dátum: 14 márc 11, 13:12:21 »

Nos én, aki 40fokban is képes fázni.... Nem, nem szeretem a telet. Idén is alig voltam suliba. Folyton megfáztam pl: most. És pedig 700 réteg ruha van rajtam.  Szomorú  Most már tényleg jöget a jó meleg nyár! Vera szerintem én még áprilisig meghagyom, de már vettem két nyári fölsőt.  Nevet A nyŕban a saru a legjobb. Meg a meleg, strand, fagyi, lángos, fesztivál. Stb :3  Most elgondolkodtam, mert sosen láttam még kiskecskét. Pucérak?
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2393 Dátum: 14 márc 11, 14:12:21 »

Hakuu, tavaly elég várható volt hogy esni fog a hó még márciusban is, mert folyamatosan esett.Elvileg 1 hétre lehűl a idő durván majd vissza tér a tavasz.
Mivel nem volt tél idén csak 1 hét (én is szeretem Morita nagyon,de most ugyan úgy vagyok, mint te) ezek után nem hinném, hogy a 15 fokból hirtelen másnap elkezd esni a hó s meg is marad.

Azta Vera, mutass képeket kérlek.  Be van tépve (Akár az állatos topicban.)
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2394 Dátum: 14 márc 11, 14:16:23 »

Nem Hakuu, kis szőrös hógolyók. Nevet Minagi ahogy apu hazaér lefotózom őket. Mosolyog
Amúgy azért se lenne jó, mert ki van hajtva az összes fa meg minden, meg én már elültettem a kis zöldségeimet a kertben, nem akarom ,hogy megfagyjanak. -_-"
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2395 Dátum: 14 márc 11, 14:18:14 »

Jó nem úgy gondoltam, hogy hó esne. De hirtele lehülés az meg eshet. És akkor szenvedek a fejfájástól. És úgy nézki akkor megint fogok, jobb lelkileg felkészülni.  Szomorú
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2396 Dátum: 14 márc 11, 15:12:50 »

Égi jel: elkezdtem letölteni egy Harry Potter film torrentet, amiben mind a 8 rész benne van, az utolsó kettő már le is jött, meg akartam nézni, hogy milyen a minőség, random beletekertem, és teljesen véletlenül pont oda kerültem, amikor Harry és Hermione táncolnak. Egyik kedvenc jelenetem. Nevet Harry x Hermione forever. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 15:15:03 írta Aes Sedai » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2397 Dátum: 14 márc 11, 15:24:03 »

És mégis mire figyelmeztet téged ez az égi jel?
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2398 Dátum: 14 márc 11, 15:34:11 »

Szerintem csak unta az időjárás témát.  Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2399 Dátum: 14 márc 11, 15:40:50 »

Aes, az a jelenet, tündéri. Abban a részben a legjobb. Iszonyatosan aranyosan megoldották. Eleve sötét rész az, mégis az a jelenet olyan édes,olyan aranyos. Pirul
Nem akarom, hogy ők együtt legyenek, de az a barátságukhoz nagyon illik.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!