24 jún 17, 00:01:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1013034 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2400 Dátum: 14 márc 11, 16:56:07 »

Engem csak az vigasztal, hogy utólag Rowling is megbánta, hogy nem őket hozta össze. Szomorú

És az a jelenet nagyon jó, az egyik legérzelmesebb jelenet az egész filmben. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2401 Dátum: 14 márc 11, 16:58:51 »

Harry sajnos elment abba az irányba, hogy nem kapott személyiséget, így mindenki azonosulhat vele. Úgyhogy igazából nem lett volna súlya.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2402 Dátum: 14 márc 11, 17:07:12 »

Áh, ha a könyvet nézzük nagyon jó, hogy össze jött Ginnyvel. Ha össze hozta volna Hermioneval, az túl sablonos lett volna, sőt. Akkor a vörös barátja, nem kapott volna egy jó nőt.
A könyvben, mikor elsőnek megcsókolja Harry Ginnyt eszméletlenül jó lett a 6. részben. Az kellett oda. A filmben én ki voltam akadva, hogy körülbelül el lopták azt a csókot tőlük, főleg mert amúgy olyan a kapcsolatuk, hogy "Juj Harry, szia. Bekössem a cipődet?Pirul" Pedig ennél kicsit több volt a könyvben és össze is illettek.

Amúgy igazad van, tényleg az a legérzelmesebb jelenet a filmben. Ott Daniel Radcliffe és Emma Watson is nagyon aranyos volt. Olyan valósághű és tündérien emberi.

Gdat, Harry szimplán egy buta karakter.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2403 Dátum: 14 márc 11, 17:26:27 »

Szerintem a baj az, hogy Ginny a 2. könyvet leszámítva semmi jelentőset nem mutatott az egészben. Szóval innentől igazából nyugodtan lehetett volna Harry Hermionével. Na jó, a 6. részben amikor összejöttek azért az egy jó jelenet volt, de számomra ez akkor is egy NaruHina jellegű páros, szal innentől nekem nagyon felejtős. ikszdé

Ron meg mehetett volna Lavenderrel. ikszdé

Am a Harry x Cho részek is jók voltak a 4. könyvben, bár a páros maga nem volt annyira jó. De a jelenetek tetszettek.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2404 Dátum: 14 márc 11, 17:56:31 »

Mennyivel szebb az életem, hogy nem olvastam végig és nem néztem filmeket, s úgy általában kimaradt Harry Potter az életemből. Ha visszamehetnék sem tennék másképp.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 17:57:02 írta Syzygy » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2405 Dátum: 14 márc 11, 17:59:32 »

Te nem is egy ilyen ember vagy. -.-"
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2406 Dátum: 14 márc 11, 18:01:30 »

Milyen az ilyen? Nem értem az összefüggést.

Egyetlen értékelhető momentum ez:
Harry Fogoly és az azkabani Potter
https://www.youtube.com/watch?v=b7YqpFtEbrM

Erre azt mondom, tényleg értékelhető, jobb mint a film az  biztos. Néha idézgetünk is belőle.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 18:03:18 írta Syzygy » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2407 Dátum: 14 márc 11, 18:10:03 »

Harry Potterben az egyetlen és legeslegjobb dolog ez: https://www.youtube.com/watch?v=B-kx9YgItFY Örök hálám Szandiéknak, hogy tavaly megmutatták. Azóta akárhányszor meghallom, egész nap nem bírom abbahagyni a dúdolását. (Egyem a pofiját annak aki megcsinálta... :3 )
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 18:18:48 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2408 Dátum: 14 márc 11, 18:49:24 »

Én sem olvastam, a filmre meg alig emlékszem. De nem is tetszett. Jó egy két érdekes dolog van benne. De a film számomra semmis. Nem is nagyon fejlődik a fő szereplő, legalább is nem mutatják be jól. Unalmas a szemelyisége. De úgy a legtöbbnek. Lehet a könyv más, mert az mindig jobb mint a film, de annyira nem mozgat.  Gondolkozik
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2409 Dátum: 14 márc 11, 19:06:44 »

A könyv 10000x nagyobb élmény és információ mint a film. Aki nem olvasta olvassa!! minimum 10x mindegyiket Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2410 Dátum: 14 márc 11, 19:09:39 »

Nem mindig jobb a könyv, mint a film, a legjobb példa erre a Forrest Gump. Nevet
Viszont úgy kell nézni a Harry Potter filmeket, hogy elvonatkoztatsz a könyvtől, ez tény. Ha így nézi valaki, akkor nagyon élvezhetőek a filmek. Az első kettő rész elég gyerekes még, de aztán rájöttek, hogy ez nem kicsiknek való történet. Harmadiktól már sokkal jobbak a filmek, sőt szerintem, a harmadik rész lett a leghűebb a könyvhöz.

A könyvek meg nagyon jók szerintem. Mert zabálja az ember és pont ezért jó. Persze sok hiba van benne, sok idegesítő jelenet, vagy épp nem jellem fejlődés. A főszereplő pont ilyen. Viszont pont emiatt gondolják emberinek, emiatt képes vele azonosulni rengeteg ember, de nem is kell azonosulni, elég, csak követni a történetet, úgy, hogy egy kalapáccsal vernéd szét Harry fejét néha, mert nem képes gondolkozni és felnőni a feladathoz. Nevet
Nem képes rájönni arra, hogy esetleg tényleg sok múlik rajta és gyakorolnia kellene a varázslást, vagy, hogy bezárja az elméjét.
Vagy Pitonnak túl kellene tennie azon, hogy James Potter egy faszkalap volt és elvette élete szerelmét és nem a kisfián kellene kiélnie kicsinyes dolgait.

Szóval sok hülye dolog van benne, ami túl emberi és néha túl ostoba.  Izé José... Viszont én nem bánom, hogy olvastam ezt a könyvet, mert hatalmas élményt adott mikor kijött s olvastam. Ahogy azt se bánom, hogy a filmek, nem is 100%sak, de mégis jók lettek.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2411 Dátum: 14 márc 11, 19:29:49 »

Személy szerint jobban szeretem, ha a főszereplőnek "megfoghatóbb" karaktere van. Persze tudom a könyv az jobban leírja a szereplők kapcsolytát. Pl: THG. És szeretem ha nagyobb hangsúly van a karakter fejlődésén. Ha többet írnak le belőle. Nem kell sok képessége legyen. De nem hinném, hogy olvasnám majd valamikor. Úgy az alapsztori nem rossz mondjuk, csak engem kicsit más jellegű könyvek fognak meg.  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2412 Dátum: 14 márc 11, 19:31:41 »

Filmekből szerintem az első 4 volt jó, a legjobb a 4., a mélypont pedig az 5. volt.

Könyvekből mindegyik jó volt, de a legjobb a 4.-5.

És szerintem Harry egyáltalán nem hülye, csak egyszerűen ember, abból is igencsak fiatal. És nem valami szuperhős. Tony Stark biztos túl tudná tenni magát azon, hogy Piton szemétkedik vele, és megtanulná az okklumenciát, de nem lehet mindenkiből Iron Man. És ugyanez Piton vs James területre is igaz.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2413 Dátum: 14 márc 11, 19:41:41 »

Persze épp ezért írtam, hogy emberi amúgy. Mert van olyan ember, aki túl tenné magát ilyen kicsinyes dolgokon ilyen fiatalon és képes lenne érettebben gondolkozni, tanulni, de Harry nem ilyen ember típus, de ahhoz képest, így is képes volt sok mindenre. Persze ebben a barátainak és a társainak is elég nagy szerepük volt.

Amúgy Aes, a hetedik részben  (film, a második fele) van még egy jelenet amiért én személy szerint oda vagyok. Mikor Minerva McGonagall (McGalagony professzor) megidézi a szobrokat, hogy harcoljanak és mondja, hogy mindig is kiakarta próbálni ezt a varázslatot. Basszus akkor olyan tündéri az a nő. Pirul

--------------
Sherlock igazi szülei.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 21:05:26 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2414 Dátum: 14 márc 11, 21:21:04 »

Azt a jelenetet én is szeretem. Nevet Meg McGalagony amúgy is hatalmas arc. Nevet + macskává tud változni, ez jó ízlét sugall. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!