24 jún 17, 17:58:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1016405 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1530 Dátum: 14 feb 26, 14:03:45 »

Az igen, van esetleg itt egy matekzseni, aki érti miről van szó? Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1531 Dátum: 14 feb 26, 15:59:13 »

Vannak a sulidban... huncutságok... lányok között?
Elég sok és sok formában  Gondolkozik ( de én csak ezeket hallom, néha látom. Nem élem meg őket  Nevet)
Tudni akarom a részleteket. Akár itt, akár privátban, vagy ahol tetszik.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1532 Dátum: 14 feb 26, 16:15:00 »

Olyanokkal piszkálnak, amit tudnak hogy nem igaz, csak szeretnek felhúzni. Általában szavakkal szokták és akkor kezd a baj kezdődni, ha nem értek egyet velük.

Csak megjegyzés: ez hülyeség. De teljesen komolyan. Tudod, engem mennyit piszkáltak azzal, ami igaz volt?! Ennek ellenére mégis valahogy meg kellett maradnia a tartásomnak, ami nem volt ám könnyű, általános iskolában még kegyetlenebbek tudnak lennie az emberek, mint gimnáziumban, szerintem, mert még kevésbé tudják, hol a határ... és szar volt, meg minden, de attól még nem adtam elő a hattyúhalált, mert csak még nagyobb támadási felületet hagytam volna. Persze, gimnáziumban tavaly is rendesen cseszegettek mindennel, amit találtak (a testem, a barátom kora, ebből kiindulva pedig az intimitás persze, a nevemmel nagyon sokat, stb), és ami azt illeti, tavaly a suliban rendszeresen össze is omlottam emiatt, mert azt hittem, hogy ott más lesz. Ezt pedig látták, és ezen felbátorodva tovább csinálták.
Aztán rájöttem, hogy hülyeséget csinálok, és onnantól kezdve sz*rtam a fejükre. Levegőnek néztem őket, ha nehéz is volt, és egy idő után tudod, mi történt? Rászálltak másra, aki mondjuk már az elején jó taktikával kezelte őket, és ezért később találtak maguknak harmadik személyt, aki a -most már- volt barátnőm, mert már közel se nevezném annak, mivel ő úgy akarta megvédeni magát, hogy mindenki mást mocskolt be maga körül, és persze a hátunk mögött. Ráadásul olyan dolgokkal "cseszegetik" (pedig ez közelében sincs annak, amit én kaptam még anno), amik szerinte nem is igazak, és mégis, magára veszi. Ezzel követ el hibát.
Ezt muszáj volt leírnom, még, ha nem is érdekel kifejezetten senkit sem. ikszdé
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1533 Dátum: 14 feb 26, 16:56:51 »

Crazy engem érdekel.
Milyen idős a barátod h piszkálni tudnak vele, ezt nemigazán értem ^^ Engem is volt aki piszkált régen a fülem miatt, de én sose vettem fel.. mondjuk én nem kezeltem hanem általánosba megvertem az olyat gimibe meg már nem piszkáltak, meg nem is izgatott volna később tovább tanulásnál, volt egy osztálytársam aki meint a fülemmel jött, de akkor meg már poénnak éltem meg mert én meg a szájával piszáltam, meg a testtartásával, egész jó haverok lettünk, ja és a nevével Simon a vezeték neve és Popsimonnak hívtam... a másiknak meg Póka és afasszopókának neveztem el xD... ahh geci vagyok xD
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1534 Dátum: 14 feb 26, 17:02:16 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=e9zHfbm1akM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=e9zHfbm1akM</a>

Ezt még hogy a francos fenébe nem láttam?  Hmm? Na jó másfél óra és vagyok Nyelvesít Aztak*rva de jól néz ki  Hmm?
Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1535 Dátum: 14 feb 26, 17:08:39 »

Ja nem rossz már láttam. Legyél másfél óra múlva, am mielőtt nem néztem meg a videót, azt hittem más lesz benne és mást csinálsz abban a másfél órában Pirul ikszdé
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1536 Dátum: 14 feb 26, 17:16:30 »

Simonokat ne bántsd Kro, feleségem is Simon.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1537 Dátum: 14 feb 26, 17:27:07 »

CrazyCat, nem adom elő  hattyúhalált, csak én jobbra számítottam (mondjuk a mai eset után már rosszabb csak nem lehet). Mindegy, akkor kipróbálom a te módszeredett.

Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1538 Dátum: 14 feb 26, 17:33:29 »

Kronosz, 22, ami hát ugye mindenki szerint sok egy 16 éveshez. Oké, meg tudom őket érteni ilyen téren, mert hát amikor még megismertem, akkor még többnek tűnt ez a hat év (már több, mint két éve), és épp emiatt el se tudtam magam képzelni mellette, mert hát egy 14 éves első józan gondolata, hogy ha szerelmet vall egy nála 6 évvel idősebbnek, az csak kb. aranyosnak fogja tartani, de ennyi. Fordított esetben meg ő úgy gondolta, hogy valami zaklatónak fogom tartani, ha ugyanígy tesz. Nehéz is volt akkoriban. Nevet
Ám szerintem ez még nem jogosítja fel őket arra, amit csináltak. Nem is elsősorban engem bántottak, hanem őt - hogy ő bizony egy büdös pedofil, hogy ő bizony csak a friss pinára hajt (muszáj így leírnom, hogy érzékeltessem, milyen tahó parasztok voltak), hogy öreg, hogy képtelen a maga korában nőt találni ezért velem van "jobb mint a semmi alapon". Azt pedig szerintem mindenki átérzi, akinek van párja, hogy általában jobban fáj az, ha őt bántják, mintha téged bántanának. Az meg külön plusz volt, hogy amikor otthon voltam betegség miatt, pletykák terjengtek rólam, hogy csak azért, hogy otthon egész nap dughasson engem a barátom (???), és persze ez később nyilvános megaláztatás alapjául szolgált, mert, hogy én egy mocskos kis ribanc vagyok, aki folyton dugatja magát a barátjával... egyáltalán, hogy ilyeneket honnan vettek és hogy merészelték ezt így kijelenti, nem tudom, de attól még nagyon bántó és megalázó volt az egész helyzet.
Ja és ezek nem fiúk voltak. Csak lányok.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1539 Dátum: 14 feb 26, 17:36:16 »

Lehet egy Dal szövegéből van de ezt már be akartam írni valahova.

"Hiába színes a világ ha nem látsz mást csak sötét foltokat."
"Mást hibáztatsz,pedig te önmagad miatt nem vagy boldogabb!"

Lehet másik rész jobban illene. smirksweat

"Nyisd ki a szemed végre,Lassan elnyel a magad köré teremtett mocsár"
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1540 Dátum: 14 feb 26, 17:39:54 »

Kronosz, 22, ami hát ugye mindenki szerint sok egy 16 éveshez.

Barátnőm 17 évesen járt 28 éves sráccal, na az már sok.
Ill. szabatársnőm barátja is nála vagy 5 évvel idősebb és 4 éve "együtt vannak" (kisebb megszakításokkal), szobatársnőm 19 éves.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1541 Dátum: 14 feb 26, 17:41:54 »

Vannak a sulidban... huncutságok... lányok között?
Elég sok és sok formában  Gondolkozik ( de én csak ezeket hallom, néha látom. Nem élem meg őket  Nevet)
Tudni akarom a részleteket. Akár itt, akár privátban, vagy ahol tetszik.
Szerintem privátban illene ezeket a dolgokat   Gondolkozik A végén még kiraknak innen  >.<#



C.cat elmondom neked, hogy nem sok. Van olyan 16 éves azosztályomba nem is egy akinek 28 éves a pasija, sőt 21 éves alatt szerintem csak nekem van. És elárulom 22 lány van az osztályba abból 2 leszbi, 2 szingli és a többinek van párja. Akik ilyesmin fent akadnak, nagyon szánalmas emberek. Mivel a szerelemben nem számít a kor,súly, magasság. Utálom az olyan embereket akik emiatt bántanak másokat, most komolyan annyira kitudok akadni ezen az idióta emberi mentalitáson...  Hmm...
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1542 Dátum: 14 feb 26, 17:47:38 »

Nálunk szinte csak ilyen van, mármint, ilyen ember, aki elítél bárkit bármiért, de rájuk bizony semmit se lehet hárítani, mert... mert ő tökéletes. Amikor megtudták, hogy hány éves a barátom, volt nagy kiakadás meg minden, de hogy mire...
Annyira én se tartom soknak, meg viszonyok mellett, csak szinte mindenki más annak tartja. Anya is például, de ő már beleszokott, egészen összebarátkozott vele.
A másik hasonló sztori, amikor még idén (mert erre az évre is átnyúlt ez a dolog természetesen), rákérdeztem, és mi van akkor, ha én esetleg valóban lefeküdtem vele? Két éve együtt vagyunk, na bumm, szerintem ez még mindig jobb, mint a lány az osztályunkból, aki két hét után odaadta magát a csávójának. Hát de nem, mert ők legalább korban összeillenek, meg blablabla... jó az értékrendje az egyes embereknek.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1543 Dátum: 14 feb 26, 17:47:43 »

Ja és ezek nem fiúk voltak. Csak lányok.

No offense. A lányok ilyen téren sokkal nagyobb férgek tudnak lenni , mint bármelyik fiú.
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1544 Dátum: 14 feb 26, 17:49:09 »

Az kedvesség, ha az asszony egy hárpia, de az ura mégsem veri agyon?
Ne magadból indulj ki! Nyelvesít Te egy papucs vagy, nem győzzük hangsúlyozni! Nyelvesít

...

Viszont a kajaszag lejön, és hétvégenként olyan finomakat szokott főzni valamelyik szomszédom, hogy rohadna meg a rántotthúsával együtt, én meg eszem a szar kaját. -.-
Kopogj be hozzá: Taníts mester!  bow

Ez még az ősidőkben lett felosztva, aztán ha valaki kiesett, mindig az ő helyére kerestek újat. Meg néha voltak változtatások, pl a Játékokat én most leadtam Bastiannak.

Még régen az animés témákban is moderáltam, de az ezer éve volt. ikszdé
Igen ez így volt...  Pontosan Aes került az én helyemre, de én már meg nem mondom, hogy kit váltottam... smirksweat

pl a Játékokat én most leadtam Bastiannak.


Az régen maga volt a pokol nem? Nevet Mármint a moderátorok rémálma volt úgy hallottam Nevet
Gondolom most se különb.. Ha oda beesik az ember moderálni, akkor annak bann, figyelmeztetés, és hsz törölgetés a köbön a vége... Némelyik user ott kb olyan mint a százas szeg... Egyszerű, és ütni kell a fejét... Mondjuk rég néztem már be abba a részlegbe..


>Én erre a korhatározásra azt mondom hogy 10 év... Ha a csaj 10 évvel fiatalabb a srácnál, az nem gáz, csak a csaj legyen legalább 16...

>
>
>
Héló! Nagyon pörgünk emberek! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!