24 jún 26, 15:05:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1059765 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1470 Dátum: 14 feb 26, 01:30:15 »

Amúgy le kéne zárni a regisztrációt. Meghirdetni a fórumot a neten. Egy csomó reklámot idetenni és indulhatna is egy műsor nem teljesen való világ néven. Amilyen drámák folynak itt le néha, lenne olvasottság. Nevet
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1471 Dátum: 14 feb 26, 05:50:16 »

Nem is szoktak mostanában drámák lenni, bár tény, hogy nem gyakran járok erre. Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1472 Dátum: 14 feb 26, 05:59:56 »

Zita itt vagy még? Lenne egy kérdésem.
Késő délután leszek újra. Ha nem felejtetted el a kérdést,szívesen válaszolok.
Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1473 Dátum: 14 feb 26, 06:07:06 »

Lehet mégsem fogok tudni lépést tartani ezzel a tempóval.
15 oldal... meló és háztartás vezetése mellet ennyire már nincs időm kockulni. O.o

Lew
Szeretek új embereket megismerni. Mosolyog

Heo
Azt is ìrtam hogy 8 kinek milyen a mérete mindenki lehet rossz vagy jó személyiség.
Senkit nem mell sajnálni, de ne mond már hogy neked jólesik ha sértegetnek.  Gondolkozik

Kronosz7
Régen is ez volt a nicked? Mert ismerős.
2007-ben én is valamelyest más voltam. Mosolyog
Nem tudom mit mondhatnék, akkoriban elég aktív voltam. Az első vagy második talivideóban benne vagyok. Mi lehet még jellemző.... ? Perverz, nagypofájú, de semmi extra. Mosolyog

Az iszlám téma nem nagyon fekszik.

Végigfutottam a csajos pasis témát. Szerintem a pasiknak nem nagyon változnak az igényeik már évezredek óta. Nevet kb az "üres zacsi tele has" ami az alap. Mosolyog
A mai csajokat viszont nő létemre nem értem. Szerintem ők maguk sem tudják mit akarnak. Ha egy pasi rendes az a baj, ha bunkó az a baj.... ^^"
Így 27 éves fejjel a hűség és a biztonságérzet a fontos. Mosolyog
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1474 Dátum: 14 feb 26, 07:13:54 »

Azert ez  nem igy van mert, egy normalis lany orul ha egy srac kedves. Leginkabb azoknak van baja a kedves fiukkal akik, nem ertekelik ha a fiu tiszteli oket. Magyaran ha az elso heten nem viszik agyba az a baj, es ha az elso het utan kidobjak akkor az. Lany suliba jarok es a 90%-a nem tisztesseges lany.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1475 Dátum: 14 feb 26, 07:58:31 »

Vannak a sulidban... huncutságok... lányok között?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1476 Dátum: 14 feb 26, 08:05:17 »

Szerintem már igen csak hanyagolni kell a melyik lány hogyan áll a fiúkhoz témát. Már tényleg fárasztó.
Kezdjük azzal, hogy mindenkinek okkal olyan a fiúkhoz a hozzáállása, amilyen, mindenkinek vannak korszakai és majd túl is fognak lépni ezeken a korszakokon és majd teljesen mást akarnak az életben. Főleg a 15-16 évesek, és hozzá kell tennem, hogy főleg a nagyvárosokban és azok közelében.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1477 Dátum: 14 feb 26, 08:10:05 »

Hakuu
A kedves srác is egyedi fogalom. Kinek mit jelent hogy kedves?
De amugy igazad van.

Gman
Na témánál vagyunk. Nevet
Ezt mondjuk a mai napig nem birtam felfogni hogy a pasik miért gerjednek a leszbi vagy a hármas felállasra.
Vagy ha már hármas akkor már legyen két pasi egy csaj. Annak legalább értelme is van. Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1478 Dátum: 14 feb 26, 08:14:53 »

Nem akarok hármast. Max csak nő hármast. De azt nagyon. Minden szülinapom csalódás, amiért nem azt kapom.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1479 Dátum: 14 feb 26, 08:28:18 »

Azert ez  nem igy van mert, egy normalis lany orul ha egy srac kedves. Leginkabb azoknak van baja a kedves fiukkal akik, nem ertekelik ha a fiu tiszteli oket. Magyaran ha az elso heten nem viszik agyba az a baj, es ha az elso het utan kidobjak akkor az. Lany suliba jarok es a 90%-a nem tisztesseges lany.

Sajnos az a baj, hogy kevés a normális lány és azok közül is sok az olyan, akinél a kedves srác unalmas, egyszerű, és érdektelen. xDD

Egy szóval a kedvesség legegyszerűbb módszer, ha valaki gyorsan le akarja magát koptatni. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1480 Dátum: 14 feb 26, 09:42:33 »

Bazz mennyit írtatok, ráadásul a legutáltabb fórumos beszédtémámról. ikszdé

Inkább nézzetek Sherlockot. Egy csomó motivációt ad az agglegénysors elfogadásához.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1481 Dátum: 14 feb 26, 09:44:19 »

Na azért ez se igaz, én pl mindig kedves vagyok azokkal akiket szeretek, jó néha beszólogatok, de attól még kedves vagyok.

Bra: ez volt a nickem, a db-sen meg vmi ssj nemtom micsoda.. nem emlékszem, meg sose írtam kb oda... xD Ja és a kedvesség az nem többféle képpen értelmezhető, hanem több élethelyzetben alkalmazható, leginkább a törődéssel összeköthető.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1482 Dátum: 14 feb 26, 09:51:02 »

Bazz mennyit írtatok, ráadásul a legutáltabb fórumos beszédtémámról. ikszdé

Inkább nézzetek Sherlockot. Egy csomó motivációt ad az agglegénysors elfogadásához.

Nem rossz sorozat, de maradok inkább az Elementary-nál. Nevet

Hát Kroni, lehet velem van a baj, de nálam nem igazán működött ez a kedvesség dolog, legalábbis eddig nem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 09:52:19 írta Csibe » Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1483 Dátum: 14 feb 26, 10:19:30 »

Azért nagyon sok itt az általánosítás. Nevet

Sok nő és férfi van, sokféle neveltetéssel, életúttal, igényekkel. Van olyan nő, aki a külső miatt fog vonzódni, van olyan, aki az adott pasas pénzéhez fog vonzódni (ugye sok ilyet látni manapság Nevet), van olyan aki felnéz a párjára, tiszteli valami miatt és ezért alakul ki a vonzódás, van olyan aki biztonságban érzi magát és még lehetne sorolni napestig ezeket, másokat, illetve ezeknek és más dolgoknak a kombinációját.
Keresni kell, és ha 2 emberben megindul a vonzalom egymás iránt valami miatt, akkor lehetsz te csúnya és csóró, ha a csaj mondjuk abba szeret bele, amilyen éppen te vagy, ahogy helyzeteket kezelsz, ahogy élsz, ahogy sötöbö. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1484 Dátum: 14 feb 26, 10:20:41 »

Köszönjük szépen, kapitány elvtárs. Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!