24 jún 02, 00:57:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962073 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1245 Dátum: 14 feb 25, 12:20:32 »

Jézus tényleg a macska. Az is ő volt. Meg a kutya, ami a tetőn van. És tényleg.

Az én időmben minden hülye kapott ösztöndíjat. De gáz.  Pirul Nevet

Csibe öcsém rúgott be, nem én. Bár nekem is volt bajom és vmi öreg pasas is rámgerjedt.  >.<#

Syzy szerintem a negyedik a másik esélyes. Én nem tudnék választani a kettő közül. Nevet

Bra ebben igazad van. De rajtad látszik, hogy elfogadod magad plusz nem szólsz le másokat. Teljesen már kategória. Amikor együtt voltunk sosem éreztem azt, hogy lenéznél engem a vékonyság miatt.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1246 Dátum: 14 feb 25, 12:21:41 »

Azért a kettő nem ugyanaz a műfaj, Az Anorexia elsősorban egy pszichés betegség, aminek persze vannak elég komoly fizikai következményei. Mosolyog

Miért is nem ugyanaz? A lelki betegség is betegség, és semmivel se fáj kevésbé az embernek. Van egy jó barátom aki csúnya dolgokon ment keresztül ezen a téren. (Mmint nem anorexiával, csak a pszichiátriai betegségek terén.)

Egyértelmű, hogy a második a legszebb, utána jön az első.

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1247 Dátum: 14 feb 25, 12:22:30 »

Jé, még egy újonc. Az én osztagomban már hárman vannak, szóval őt meghagyom nektek.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1248 Dátum: 14 feb 25, 12:23:09 »

Mióta van pónid?

A tészta nem különösebben. sőt mostanság le akarok szokni róla, hogy ennyi tésztát eszem.

Oh igen, egy kövéret nem szabad ledagizni, mert szegény lelkileg feszült. Oda ne rohanjak... -.- Bezzeg én lehettem gusztustalan. Az senkit se zavar, merthogy én vékony vagyok. Nekem a képembe lehet mondani ilyeneket.
Ha te jól érzed magad az tök jó, és nem is mondom, hogy fogyj le. Újabb közhely: Akinek nem inge, ne vegye magára.
Nem hatnak meg a kövérek sírásai. Ha ennyire zavarja őket, akkor nem kell enni...
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 12:24:00 írta Morita » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1249 Dátum: 14 feb 25, 12:28:01 »

Oh igen, egy kövéret nem szabad ledagizni, mert szegény lelkileg feszült. Oda ne rohanjak... -.-

Én elég dagadt vagyok és nincs bajom azokkal akik ezt szóvá is teszik. Meg szerintem a "dagi" kifejezés a legaranyosabb az összes ezt az állapotot kifejező szó között. Nevet
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1250 Dátum: 14 feb 25, 12:31:46 »

Csibe öcsém rúgott be, nem én. Bár nekem is volt bajom és vmi öreg pasas is rámgerjedt.  >.<#

Már rájöttem, hogy elnéztem, javítottam is. xDD

Miért is nem ugyanaz? A lelki betegség is betegség, és semmivel se fáj kevésbé az embernek. Van egy jó barátom aki csúnya dolgokon ment keresztül ezen a téren. (Mmint nem anorexiával, csak a pszichiátriai betegségek terén.)

Abban igazad van, hogy a  lelki betegség is betegség, csak épp sok esetben nem éppen önhibáján kívül szenved ilyen betegségben az ember, az Anorexia pont az a betegség, amire ez kiváltképp igaz. Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1251 Dátum: 14 feb 25, 12:34:54 »

Oké, Csibe, megbeszéltük, hogy ha elüt téged egy autó, de nem a zebrán mentél át, akkor nem foglak sajnálni, akárhány bordád tört is el. Hiszen önhibádból történt, mert nem a zebrán mentél át.

Idézet
Oh igen, egy kövéret nem szabad ledagizni, mert szegény lelkileg feszült. Oda ne rohanjak... -.- Bezzeg én lehettem gusztustalan. Az senkit se zavar, merthogy én vékony vagyok. Nekem a képembe lehet mondani ilyeneket.

+1
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1252 Dátum: 14 feb 25, 12:36:38 »

Oké, Csibe, megbeszéltük, hogy ha elüt téged egy autó, de nem a zebrán mentél át, akkor nem foglak sajnálni, akárhány bordád tört is el. Hiszen önhibádból történt, mert nem a zebrán mentél át.

Ha nem néztem körül, akkor igen, a saját hülyeségem. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1253 Dátum: 14 feb 25, 12:39:53 »


Bra ebben igazad van. De rajtad látszik, hogy elfogadod magad plusz nem szólsz le másokat. Teljesen már kategória. Amikor együtt voltunk sosem éreztem azt, hogy lenéznél engem a vékonyság miatt.

Ki az Bra és miért melltartó a neve?
Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1254 Dátum: 14 feb 25, 12:41:06 »

Szevanna

Öszintén soha eszembe sem jutott ilyenen gondolkodni. Rendi voltál én csak ezt láttam. Mosolyog

Morita
Senkire nem szabadna a sulya miatt megjegyzést tenni. Se soványra se dagira. Csak azért mondtam mert láttam elég egyoldalú a beszélgetés. ^^"
A dagikra álltalában gyakrabban mondanak rosszakat mint a vékonyakra, mert most ez a divat.

Haku
Ismerős Mosolyog a szavak meg még hagyján a tetlegesség ami a roszabb. ^^"

Syzygy
Bra, Vegita lánya a DBZ- ben Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 12:50:40 írta Bra » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1255 Dátum: 14 feb 25, 12:41:57 »

Ki az Bra és miért melltartó a neve?

A Bragon Ball egyik szereplőjét hívják így, gondolom onnan származik a neve. Mosolyog
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1256 Dátum: 14 feb 25, 12:51:44 »

Animés név? Ez rosszabb, mint a dagiság.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1257 Dátum: 14 feb 25, 12:53:16 »

De gyerekek NYILVÁN a személyre gondolok aki a gép/telefon mögött van, amikor megkérdezem hogy ki az a Bra, mert ahogy idéztem Sevától, abból kiderül hogy ismerik egymást. Egyébként meg Vegita lánya is melltartó után lett elnevezve szóval...(3 pont)



Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1258 Dátum: 14 feb 25, 12:54:42 »

Animés név? Ez rosszabb, mint a dagiság.

Sokkal jobb ha valaki a melltartóról van elnevezve, mintha elcsépelt módon animés neve lenne. ikszdé
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1259 Dátum: 14 feb 25, 13:02:07 »

Bra régi fórumos, aki jelenleg Goku-val jár. Ő is régi fórumos. Mivel pécsiek ezért ismerem őket évek óta és amikor még itthon laktak talizgattunk.  Mosolyog
Naplózva


Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!