24 jún 26, 17:36:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060142 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1230 Dátum: 14 feb 25, 10:39:56 »

Az első jön még csak. Egy picit látszik a vége.
Amúgy a védőnő szerint úgy fejlődik, ahogy az a nagy könyvben meg vagyon írva. Tökéletes baba. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1231 Dátum: 14 feb 25, 11:29:43 »

Mindig az az érzésem, mikor egy lány azt mondja, hogy a fiúk a telt lányokat szeretik, csak kifogást keres arra, hogy miért ne álljon neki fogyókúrázni.
Igazából a hihetetlen ellenérzéseimet a felesleggel rendelkező csajok irányába az táplálja, hogy régebben folyamatosan azt hallgattam, milyen szörnyen vékony vagyok és híznom kéne. Arra jutottam, hogy a saját bajaikat vetítik ki rám. Ez a szövegelés a teltkarcsúságról, ami szerintem nem ugyan azt jelenti, mint ahogy a felesleggel rendelkező csajok 99% gondolja, meg önámítás.

Hogy, a cikkhez is hozzászóljak... Tényleg néha már ijesztő, hogy a fiúk mennyire komolyan veszik a konditerembe járást és a táplálékkiegészítők és egyéb izé-bizék beszerzését. Konkrét embert nem tudnék hirtelen az ismerőseim közül mondani, aki tényleg ennyire át esett a ló túloldalára, de olyan, aki pengeélen táncol van. Talán kicsit helyrebillent most már, de hihetetlen, mennyire elhanyagolt mindent maga körül, csak azért hogy a testépítős módszerek és egyéb velejárói után kutakodjon mindenfele.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1232 Dátum: 14 feb 25, 11:52:00 »

Én is mindig ezt hallgatom. Egyik kolléganőm is levágott egy kiselőadást, hogy én betegesen nézek ki. :F Meg volt, aki közölte, hogy ő utált engem, mert azt hitte, hogy anorexiás vagyok. Wtf? Mindkét illetőn bőven több volt annál, hogy teltkarcsúnak lehessen nevezni. Vagyis az előbbi ő nem lenne kövér annyira csak a hasa gáz, de az nagyon.
Egyik ismerősöm ezt a képet osztotta meg nagy dérrel-dúrral: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1653790_678706345515124_1873160234_n.jpg

A kövérek mindig szegény Marilynt veszik elő (ezen a képen is ő van ha jól sejtem) csak arról feledkeznek meg, hogy ő nem azért volt szexszimbólum, mert telt volt hanem mert a kisugárzása volt olyan.

Fiúkat illetően nekem egy ismerősöm se jár beteges szinten kondiba.  Nevet

gman: babafog aranyos :3

Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1233 Dátum: 14 feb 25, 11:56:53 »

Ez aranyos ez az "utállak mert anorexiás vagy" Egy betegség miatt hogyan lehet utálni valakit? (Törd ki a karját, és mondd meg neki, hogy utállak, mert el van törve a karod. xD)

És valóban a karcsú lányok ellen nem a telt lányok, hanem a kövérek viselnek hadat.
Én azt is szeretem, amikor a férfiakra mondják azt, hogy nem férfiasak, ha nem az un. nőies (értsd "telt" - az ő értelmezésük a kövérre) nőket szeretik.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1234 Dátum: 14 feb 25, 11:58:16 »

Morita, tényleg vannak olyanok akik ezt kifogásnak használják, bár bevallom én még soha nem hallottam, de az ember elég lusta tud lenni, így el tudom képzelni. Nevet

Seva, ezek csak hülyék. -.-

Amúgy van a kövérség, és a van mit fogni között, elég naaaaaaggggy különbség. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1235 Dátum: 14 feb 25, 11:59:56 »

Nyilván. Nevet Csak ezt a szöveget a kövérek szokták mondani, hogy ne kövérnek, hanem teltnek tűnjenek. Pedig két külön dologról van szó. xD

Jennifer Lawrence pl. telt. És nem kövér. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1236 Dátum: 14 feb 25, 12:07:12 »

Jennifer Lawrence idősebb nálam. Végre.  Nevet

Lehagytam Moritát hsz számban.  Ohh My God
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1237 Dátum: 14 feb 25, 12:08:08 »

Fiúknak képek: http://osztod.hu/10-bajos-lany-akik-zavarba-hoznanak-meg-teged-is/

Az anorexiásat a Vénusz mondta. Nem tudom emlékszel-e még rá. (Teca mamás oroszos bulin best of a Rolfnak: igaz, hogy dugod a Lakit?  ikszdé )

Syzy engem is lehagytál.  Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1238 Dátum: 14 feb 25, 12:11:02 »

Persze, hogy emlékszem rá, lebabázott a macska. Nevet

Teca mama. xD Régi szép idők, Lew is megsüvegelné azt a berúgást, amit ott bemutattam. Nevet De kellett, egészségügyi okokból.

Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1239 Dátum: 14 feb 25, 12:13:25 »

Mert egy kocka. Nyelvesít

Ideje tésztát főznöm és nekiállni tanulni.
Hihetetlen motiváció azért az ösztöndíj.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1240 Dátum: 14 feb 25, 12:14:08 »

Ez aranyos ez az "utállak mert anorexiás vagy" Egy betegség miatt hogyan lehet utálni valakit? (Törd ki a karját, és mondd meg neki, hogy utállak, mert el van törve a karod. xD)

Azért a kettő nem ugyanaz a műfaj, Az Anorexia elsősorban egy pszichés betegség, aminek persze vannak elég komoly fizikai következményei. Mosolyog

Egyébként nincs ebben semmi meglepő, az ember előítéletes fajta. Mosolyog

Miylen egészségügyi  ok az, ami miatt be kell rúgni? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 12:19:38 írta Csibe » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1241 Dátum: 14 feb 25, 12:14:29 »


Nem könnyű a választás de a második képen lévő lány nyert.

A tészta már nem is motivál?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1242 Dátum: 14 feb 25, 12:15:21 »

Az én pici pónim mocsokjó. Gyerekes, mégis menő. Betojok, nem is gondoltam volna!
Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1243 Dátum: 14 feb 25, 12:16:56 »

Közhely, de a belső a fontos. ^^
Amugy aki tulsúlyos az álltalában feszült. Mert ha el is fogadja magát akkor is lesznek emberek akik "undorral" néznek rá. Szóval lelkileg ez egy nagyon fusztráló dolog.
És persze ilyenkor jön az hogy "foggyááá le". De ha én nem akarok, mert jól érzem magam 3 éve boldog kapcsolatban élek és semmi bajom magammal. Csak csupán nagyon rosszul tud esni ha ledagizzák az embert pedig nem is ismerik. ^^"
Persze ez nem azt jelenti hogy minden kövér jó fej, mert mint az elöző kommentben olvastam emberileg igenis bunkóktzudnak lenni. De ez embeti jellem. Ha sovány lenne akkor tuti a kövéreket cikizné.
Az alábbi sorozatot ajánlom. Mosolyog



http://www.sorozatjunkie.hu/2013/07/27/my-mad-fat-diary-az-1-evad-irta-yeeeyha/
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 12:19:55 írta Bra » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1244 Dátum: 14 feb 25, 12:19:38 »

Jártam anorexiás lánnyal 43 kiló volt vasággyal együtt. ÉS azért tényleg nem jó ha valakit elfúj a szél.
Nálam a 4. vagy az 5. nem tudnék dönteni ikszdé

Tegnap találtam ezt. Nagyon komoly Nevet Elképesztő miket ki nem hoznak 1-2 csajból.
https://www.youtube.com/user/SnogMarryAvoidUK/videos
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!