24 jún 18, 06:11:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1019730 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1200 Dátum: 14 feb 24, 23:05:59 »

Nem azt mondom, hogy az nem érdekes, csak mikor felesleges dolgokat számolunk, vagy olyanokat, amiről már az elején tudjuk, hogy nincs megoldása az azért engem eléggé idegesít és untat. Tudom, ezek kellenek, csak nekem unalmasak időnként.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1201 Dátum: 14 feb 24, 23:06:06 »

A világ nem körülötted van, mivel a része vagy, ezért a térképkészítő azonos a tájjal, minden elkülönülés-érzet csak illúzió. Napi random Coelho-szösszenet.  Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1202 Dátum: 14 feb 24, 23:10:26 »

Ajj
A fizika egy érdekes dolog... lenne ha nem arról szólna hogy ezt meg azt kell számolgatni.
Majdnem olyan unalmas mint a matek.  Lesütöttszemek Annyival jobb hogy azért vannak benne érdekes témák.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1203 Dátum: 14 feb 24, 23:10:40 »

Köszönjük Mester. Nevet
Maga a fizika, mint elméleti tudomány nagyon is érdekes. A gyakorlati része pedig szükséges az elméletek bebizonyítására. Ahhoz meg kell egy kis affinitás Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1204 Dátum: 14 feb 24, 23:11:17 »

Vicces, hogy alig egy ora alatt az alkoholbol eljutottunk az iskolaig  Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1205 Dátum: 14 feb 24, 23:11:46 »

Nem azt mondom, hogy az nem érdekes, csak mikor felesleges dolgokat számolunk, vagy olyanokat, amiről már az elején tudjuk, hogy nincs megoldása az azért engem eléggé idegesít és untat. Tudom, ezek kellenek, csak nekem unalmasak időnként.

Ezt megértem, nekem is rettenetes volt gimiben a fizika, de erre írtam régebben is, hogy nehogy már egy szakterület vizsgálata, megértése a gimiben vett anyagrészekben merüljön ki, vagy azzal érjen véget.

Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1206 Dátum: 14 feb 24, 23:12:44 »

Ajj
A fizika egy érdekes dolog... lenne ha nem arról szólna hogy ezt meg azt kell számolgatni.
Majdnem olyan unalmas mint a matek.  Lesütöttszemek Annyival jobb hogy azért vannak benne érdekes témák.
Tudom, csak mikor azt számoljuk, hogy a rudat mennyivel tarja meg hasonlók, néha nézek és ez megy le a fejemben "ezt mégis mikor fogom használni". De ez ugyanígy van a mateknál is. Jó meg érdekes, csak mikor is fogom használni a másodfokú függvényt a mindennapokban?

« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 23:13:44 írta zitagirl » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1207 Dátum: 14 feb 24, 23:14:38 »

Nem hagyhattam ki, villognom kell a fotósopp tudásommal.


Nem szeretem a matekot, fizikát. Érdekes, és alapjáraton semmi bajom nem lenne vele, ha a tanár elmagyarázná mindig, hogy mi miért van, és nem hinné azt, hogy mi ezt csuklóból kirázzuk. Sajnos nincsenek meg ezekhez a tantárgyakhoz a készségeim, a számolás nem erősségem még számológéppel se, képletbe képtelen vagyok behelyettesíteni.
Mondjuk fizikából kaptunk új tanárt, eddig pozitív élményeim vannak vele, remélem, így is marad.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1208 Dátum: 14 feb 24, 23:19:12 »

Az iskolák alapműveltségre oktatnak. Sajnos a felsőoktatásban is. Higyjétek el, a Földön mindennek van értelme és minden egybefügg.
A természet hatalmas szépérzékkel és pontossággal alkotta meg magát Mosolyog
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1209 Dátum: 14 feb 24, 23:21:37 »

Mondjuk fizikából kaptunk új tanárt, eddig pozitív élményeim vannak vele, remélem, így is marad.
Mondjuk az biztos hogy a tanáron nagyon sok múlik, és az osztály általános hozzáállásán is.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1210 Dátum: 14 feb 24, 23:31:24 »

A fizika hasznát leginkább gyakorlatban a számításoknál láthatod szerintem, én se szeretem ezt túlzottan ugyanis az egyetemen az egyetlen tárgyam amit ismételni kellett épp a drága termodinamikán alapult, de mindennek ellenére nagyon érdekesek ezek a számítások. Meg lehet őket szeretni.

Hq említetted a közgázt a mérnök képzésen, hát nekem a 6 félév alatt ez az 1. amikor nincs gazdasági tárgyam, még szigorlatozni is kell majd. -.-"
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 23:33:41 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1211 Dátum: 14 feb 24, 23:33:16 »

A világ nem körülötted van, mivel a része vagy, ezért a térképkészítő azonos a tájjal, minden elkülönülés-érzet csak illúzió. Napi random Coelho-szösszenet.  Nevet

Terjed a szolipszizmus.  Nevet

Nem hülyeség.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1212 Dátum: 14 feb 24, 23:37:39 »

Közgáz szigorlat élelmiszermérnökin? :O
Nálunk csak matek és szoftver szigorlat lett volna és egy féléves tárgy a Közgázdaságtan I.-II..

Nos igen a Thermodinamika nem egy érdekes tétel, csak részecske szinttől, bár én a Kinematikát jobbam gyűlölöm. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 23:38:44 írta Haku » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1213 Dátum: 14 feb 24, 23:39:18 »

Ez egy elég érdekes kávézó.
http://www.catcafe.hu/

Miskolcon miért nincs ilyesmi.  Szomorú Ez tényleg egy kis "falu" itt semmi sincs.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1214 Dátum: 14 feb 24, 23:42:53 »

Hát nem közgáz, hanem gazdaságtan, meg lesz élelmiszeripari művelettan, ill. élelmiszeripari technológiák elvileg, bár utóbbiról csak a tanévben szereztünk tudomást. Meg szakirány államvizsga.

HQ ez nem tétel ez tantárgy. Pontosabban élelmiszeripari műveletek II. volt, ami hőtanon alapult. ikszdé Fizika II.-n még ami szintén erről szólt még simán átmentem. Szép volt a gólya év.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!